Rekuperatorius SystemAir SAVE VSR 150/B

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 183073
  215380 Sutaupykite 32307

  Dėl prekės tiekimo termino, teiraukitės pas pardavėją.

  Dėl prekės tiekimo termino, teiraukitės pas pardavėją.

  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Systemair
  Našumas, m3/h
  173
  Šilumos grąžinimas, %
  85
  Montavimo variantas
  Palubinis
  Energetinė klasė
  A+
  Įtampa V/Hz
  ~220-240/50
  • Įrenginys sertifikuotas pagal EUROVENT privalomuosius reikalavimus
  • Aukšto efektyvumo rotacinis šilumogrąžis
  • Energetiškai efektyvūs RadiCal ventiliatoriai su modernia EC technologija
  • Atskirai valdomi tiekiamo ir šalinamo oro srautai
  • Valdymas pagal poreikį
  • SAVECair valdymas su talpiu, spalvotu liečiamu ekranu lengvam naudojimui ir paleidimui
  • Lengvai montuojama įrenginio pajungimo dėžutė
  • Modbus ryšys per RS-485
  • Interneto ryšys per ,,Systemair" cloud” (IAM) yra galimas kaip priedas
  • Integruotas gartraukis

  SAVE VSR 150/B rekuperatorius tinkamas patalpoms, kurių bendras vėdinamas plotas iki 100 m2

  Rekuperatorius gali būti montuojamas ant sienos ar virš pakabinamų lubų. Įrenginys dviejų lakštų, tarpas užpildytas izoliacine medžiaga. Komplektuojama su pilna valdymo automatika, aukšto efektyvumo rotaciniu šilumogrąžiu, termostato valdomu oro pašildytuvu ir filtrais. Energetiškai efektyvūs ventiliatoriai su EC varikliais sumažina energijos suvartojimą oro transportavimui iki 50% lyginant su tradiciniais AC varikliais. Moderni technologija prisideda prie SFP (Specific Fan Power) faktoriaus mažinimo taip pat kaip efektyvus įrenginio modelis.

  Antivibraciniai lubiniai tvirtinimo elementai ir apžiūros durelės iš abiejų pusių palenvina įrenginio montavimą ir priežiūrą. Filtrai gali būti lengvai keičiami dėl lengvo ir patogaus priėjimo prie įrenginio. Įrenginys automatiškai keičia darbo režimus tarp įprasto režimo su rekuperacija, atgaunant šilumą iš šalinamo oro ir vasaros režimo – be šilumos atgavimo.

  Visi parametrai ir funkcijos yra prieinami SAVECair valdymo pulte. Spalvotas liečiamas ekranas su patogia sąsaja. Yra galimybė prijungti vieną ar daugiau išorinių valdymo pultų. Taip pat valdymo pultas turi atskirą vartotojo sąsaja įgaliotiems montuotojams ir aptarnaujančiam personalui.


  Valdymo pulto pagrindiniame ekrane pateikiama tokia informacija kaip: oro srautas, temperatūra, oro kokybė ir aktyvios funkcijos. Galite pasirinkti tarp MANUAL ir AUTO režimų arba pasirinkti pageidaujamus nustatymus iš anksto sukonfigūruotų vartotojo režimų.


  SAVECair AUTO režimas turi daugybę funkcijų, kurios reguliuoja oro srautą pagal CO2, slėgį drėgmės kiekį, nustatytą grafiką ir kt. Poreikio funkcijos valdymas užtikrina efektyvų ir ekonomišką darbą užtikrinant geriausią patalpų oro kokybę. Žadintuvo simboliai parodys galimus gedimus ir pateiks tiesioginius perspėjimus, jei reikia ką nors ištaisyti.
  Įrenginys turi įmontuotą elektrinį šildytuvą.

  SAVE VSR 150/B rekuperatorius yra tiekiamas su jungtimis skirtomis valdyti išorinius oro šildymo ar vėsinimo šilumokaičius, taip pat paruoštos vidinės jungtys skirtos valdyti patalpų vėdinimą priklausomai nuo išorinių jutiklių, tokių kaip CO2, slėgio ar drėgmės daviklių siunčiamų signalų.

 • Alternatyvios prekės