Drėkintuvai rekuperatoriams

 • Drėkintuvas HomEvap įskaitant legionelių filtrą, šildytuvą ir reguliatorių

  Modelis: HomEvap
  Maksimalus oro srautas: 600 m3/h 

  1605.88 
  1934.79  Sutaupykite 328.91 
 • Drėkintuvai rekuperatoriams

  Šaltame ore yra labai mažai drėgmės, todėl žiemos metu tiekiamas lauko oras stipriai išsausina patalpų orą. Nors dabar yra pasirinkimas įvairių rekuperatorių, tiek plokštelinių su entalpiniu šilumokaičiu, tiek rotacinių su sorbciniu šilumokaičiu, nei vienas iš jų neužtikrina reikiamos drėgmės palaikymo patalpose žiemos metu. Todėl jei norite turėti sveiką drėgmės lygį patalpose, kanalinis oro drėkintuvas rekuperatoriui yra stipriai rekomenduojamas.

   

  Komfortas

   

  Kanalinis oro drėkintuvas padidina komfortą namuose bei rūpinasi sveikesniu patalpų klimatu. Sauso oro didžiausias pavojus yra žmonėms sergantiems astma, nes tai gali sukelti papildomų sveikatos problemų. O sveikiems žmonėms sausas oras kelia diskomforto jausmą, tokį kaip nosies ir akių dirginimas. Taip pat, sausame ore yra daugiau dulkių sklandančių ore, kuriomis kvėpuojame, kas taip pat neigiamai atsiliepia mūsų sveikatai.

   

  Adiabatinis kanalinis oro drėkinimas 


  Adiabatinis oro drėkintuvas veikia garindamas vandenį natūraliu būdu, jis yra saugus ir naudoja mažai energijos. Šis drėkintuvas turi matricą pagaminta iš stiklo pluošto, kuri puikiai absorbuoja vandens garus. Iš lauko atitekantis sausas oras prateka pro šią matricą tokiu būdu padidindamas tiekiamo oro santykinį drėgnumą. Šio tipo drėkintuvai turi integruotą šildytuvą, kuris esant poreikiui didina savo galingumą, kad būtų pasiektas reikiamas drėgmės lygis. Dėl savo veikimo principo, šie įrenginiai nekelia triukšmo, užtikrina sveiko drėgmės lygio užtikrinimas ir dėl to puikiai tinka namas su rekuperacija.

  Šis kanalinis oro drėkintuvas yra montuojamas į oro tiekimo kanalą tiesiai už rekuperatoriaus. Montavimas yra nesudėtingas, tačiau montavimo vietą reikia parinkti tokią, kad būtų galima prieiti įrenginį aptarnauti, nes jam teks reguliariai keisti filtrus. Kadangi šie kanaliniai oro drėkintuvai turi savo automatiką, jie veiks nepriklausomai nuo to, kokį įrenginį įsigijote.

   

  Kada dažniausiai reikalingas kanalinis oro drėkintuvas

   

  Įrengiama rekuperacija

   

  Kai įrengiama rekuperacinė vėdinimo sistema, tai yra lemiamas faktorius, kuris žiemos periodu stipriai sausins patalpų orą.

  Jei namuose yra astma sergančių asmenų

  Namiškių sveikata yra brangiausias dalykas, todėl astmą sergantiems žmonėms sveikos santykinės drėgmės palaikymas yra ypatingai svarbus jų sveikatai.

  Jei valgote ne namie

  Jei valgote ne namie, tai ženklas, jog namuose yra mažiau drėgmės šaltinių, todėl orui nebus iš ko pakankamai prisisotinti drėgmės.

  Jei yra/bus naujagimių

  Kūdikių oda yra daug jautresnę nei suaugusio žmogaus, todėl sveikos santykinės drėgmės palaikymas yra būtinas.

   

  Sveika santykinė drėgmė namuose

  Mikroklimato parametrai (patalpų oro temperatūra, santykinė oro drėgmė, oro judėjimo greitis) nustatyti  Lietuvos higienos normoje HN 42:2009 „Gyvenamųjų ir visuomeninių pastatų patalpų mikroklimatas". Šių parametrų privaloma laikytis gyvenamųjų ir visuomeninių pastatų patalpose.

   

  Eil. Nr.

  Mikroklimato parametrai

  Ribinės vertės

   

   

   

  Šaltuoju metų laikotarpiu

  Šiltuoju metų laikotarpiu

  1.

  Oro temperatūra, o C

  18-22

  18-28

  2.

  Temperatūrų skirtumas 0,1 m ir 1,1 m aukštyje nuo grindų, ne daugiau kaip o C

  3

  3

  3.

  Santykinė oro drėgmė, %

  35-60

  35-65

  4.

  Oro judėjimo greitis, m/s

  0,05-0,15

  0,15-0,25

   

  Drėkintuvai rekuperatoriams internetu

  Pas mus internetu visada galite pirkti gera kaina, bet kurį drėkintuvą rekuperatoriui. Jei randate geresnę kainą kitur, arba kyla daugiau klausimų, į visus juos padės Jums atsakyti mūsų specialistai.

  Skaityti daugiau