Difuzoriaus dėžutės

 • Oras į patalpas tiekiamas bei iš patalpų šalinamas per difuzoriaus dėžutes, kurios dažniausiai yra montuojamas lubose. Difuzoriaus dėžutės gali būti plastikinės, cinkuoto plieno arba nerūdijančio plieno. Taip pat į rinką atkeliavo naujos kartos plastikinės difuzoriaus dėžutės, kurios jau yra antistatinės ir antibakterinės.

  Po montavimo, difuzorių dėžutės dažnu atveju pasislepia ir nėra matomos. Viename dėžutės gale pasijungia lanksčios sistemos ortakiai, o matomoje dalyje montuojamas oro difuzorius, kurį galite išsirinkti iš plataus mūsų asortimento. 

  Daugiau informacijos apie kiekvieną difuzorių dėžutę rasite prekės kortelėje. O jei informacijos truks, visada galite kreiptis į mūsų specialistus, kurie pagelbės su tinkamu difuzorių dėžutės parinkimų Jūsų vėdinimo sistemai. 

   

  Difuzorių dėžutės internetu

   

  Pas mus internetu visada galite pirkti gera kaina, bet kurias difuzorių dėžutes lanksčiai ortakių sistemai. Jei randate geresnę kainą kitur, arba kyla daugiau klausimų, į visus juos padės Jums atsakyti mūsų specialistai.

  Skaityti daugiau