Triukšmo slopintuvai

 • Šioje prekių kategorijoje rasite dažniausiai naudojamus triukšmo slopintuvus tinkamus namų vėdinimo sistemai. Kad ir kokį tylų įsigytumėte rekuperatorių, tikriausiai be papildomo triukšmo slopinimo neapsieisite, nes įrenginiui veikiant didesniu našumu atsiranda garsas nuo rekuperatoriaus ventiliatorių, kurio neslopinant diskomfortą dėl triukšmo pradėsite jausti kambariuose.

  Norint tinkamai pasirinkti triukšmo slopintuvą, reikia įvertinti rekuperatoriaus skleidžiamą triukšmą, projektinį oro srautą, rekuperatoriaus atvamzdžių diametrą, atstumą nuo rekuperatoriaus iki kolektorių. Standūs apvalūs triukšmo slopintuvai yra sudėtingiau pritaikomi ir prasčiau slopina triukšmą lyginant su lanksčiais triukšmo slopintuvais. Taip yra todėl, kad lankstus triukšmo slopintuvas gali būti išraitomas „gyvatėlės“ forma, kad pratekantis oro srautas mažiausiai du kartus atsimuštu į sienelę ir taip papildomai absorbuotu oru sklindančias garso bangas. Kai tuo tarpu per standų triukšmo slopintuvą dalis garso bangų nukeliaus tiesiai ir taip turėsite mažesnį triukšmo slopinimo efektą. Todėl mūsų specialistai, dažnu atveju siūlo akustinį izoliuotą ortakį, nes jis puikiai atlieka triukšmo slopinimo funkciją bei jį lengva sumontuoti.
  Jei sudėtinga išsirinkti patiems, ar nenorite sukti galvos dėl jo parinkimo ir montavimo, kreipkitės pas mus, mielai suprojektuosime ir sumontuosime visą vėdinimo sistemą.

  Triukšmo slopintuvai internetu

  Pas mus internetu visada galite pirkti gera kaina, bet kurias lauko dalies ortakių tvirtinimo ir sandarinimo detales. Jei randate geresnę kainą kitur, arba kyla daugiau klausimų, į visus juos padės Jums atsakyti mūsų specialistai.  

  Skaityti daugiau