Šilumos siurbliai oras-oras

 • 1098.75  - 1511.25 
  566.26  - 1226.25 
  1110.01  - 1365.00 
  904.40  - 1003.01 
  2216.72 
  2770.90  Sutaupykite 554.18 
  2265.12 
  2831.40  Sutaupykite 566.28 
  2139.28  - 2507.12 
  1577.84  - 1713.36 
 • Šilumos siurbliai oras – oras, dar vadinami tiesiog oro kondicionieriais yra vienas efektyviausių ir patogiausių sprendimų mikroklimato valdymui patalpose. Su aukšto našumo šilumos siurbliu oras-oras galima pakankamai nedidelėmis sąnaudomis pašildyti patalpas šaltą dieną ir atvėsinti karštą. Tai, ko dujiniai ar kieto kuro katilai negali, šilumos siurbliai oras – oras daro labai efektyviai.

  Su modernių inovacijų pagalba, oras-oras šildymo sistema gali veikti labai aukštu efektyvumu, naudodama ne tik mažai elektros energijos, tačiau tuo pačiu metu į aplinką išleisdama ir gerokai mažiau anglies dvideginio, lyginant su kurą deginančiais katilais. Mūsų siūlomų paslaugų sąraše yra ne tik pardavimas. „Rekuperatorių centras“ siūlo ir šias paslaugas: montavimas, pajungimas, derinimas, aptarnavimas.
  Mūsų komanda dirba tam, kad jūs liktumėte maksimaliai patenkinti. Per ilgiau nei dešimtmetį trunkantį veiklos vykdymo laikotarpį, sėkmingai aptarnavome privačius ir verslo klientus visoje Lietuvoje, parduodami ir montuodami oras-oras šilumos siurblius. Kone visus šilumos siurblius iš asortimento galėsite įsigyti labai patrauklia kaina, nes nemažai daliai įrenginių bus taikoma ir akcija. Akcijos suma persikelia ir į pirkimą išsimokėtinai – lizingu. Mūsų partneriai inBank|Mokilizingas bei Esto lizingas jums galės pasiūlyti patraukliausias sąlygas pirkti įrenginius be didelių vienkartinių mokėjimų, o dalimis.
  Nepamirškite, kad kai kurie šilumos siurbliai yra parduodami tik pagal užsakymą (nurodoma prekės puslapyje), todėl dėl jų kainų ir pasiūlymų reikėtų teirautis. Susisiekti su mūsų komanda galima kontaktų skiltyje nurodytu telefonu arba elektroninio pašto adresu.

  Šilumos siurbliai oras-oras internetu

  „Rekuperatorių centras“ jums siūlo geriausius atsiliepimus iš ekspertų bei vartotojų gavusius Daikin, LG, Gree, Nordis, Sinclair ar kitų gamintojų šilumos siurblius oras – oras. Turime tiek įprastos, tiek split ir multi-split konfigūracijos įrenginių. Su split ir multi-split šilumos siurbliais, prie vieno išorinio bloko galima prijungti daug vidinių, todėl vėsų ar šiltą orą galėsite tiekti į keletą patalpų tuo pačiu metu, visiškai nepriklausomai.

  Patarimai prieš renkantis tokį įrenginį internetu:

  · Atkreipkite dėmesį į temperatūrų diapazoną, kuriame įrenginys veiks efektyviai. Geriausi šilumos siurbliai oras-oras turėtų išlaikyti aukštą šaldymo efektyvumą kuo didesniame karštyje, o šildymo – kuo didesniame šaltyje;
  · Valdymas – be galo svarbus aspektas. Rinkoje šiuo metu esantys oras-oras siurbliai dažniausiai valdomi nuotoliniu būdu. Tačiau jūs galite rinktis ne tik su pulteliu, bet ir išmaniu būdu kontroliuojamą siurblį. Per telefone ar planšetėje esančią programėlę, kontroliuoti veikimo režimą bus gerokai paprasčiau.
  · Įvertinkite vietą, kurią galite skirti tokio prietaiso montavimui. Įsitikinkite, kad vidinis ar išorinis blokai nebus per dideli.
  · Įsitikinkite, kad pardavėjai galės atlikti montavimo darbus. Jeigu nuspręsite pirkti ir montuoti pas skirtingus tiekėjus, gali reikėti daugiau laukti, daugiau mokėti ir rūpintis smulkiomis detalėmis. „Rekuperatorių centras“ gali pasiūlyti ne tik aukštos kokybės įrangą, tačiau ir montavimo bei derinimo paslaugas.
  · Įrenginio energinis bei sezoninis efektyvumas – savaime suprantama, kad kiekvienas pirkėjas norės būstą šildyti ar vėsinti kuo mažesniais kaštais. Tai užtikrinti padeda aukštesnis energinio efektyvumo bei aukštesni SEER ir SCOP koeficientai. Lygindami kelis įrenginius, prioritetą teikite būtent turintiems tokius parametrus.
  Patarti, kurie šilumos siurbliai oras-oras tiks jums, galės ir mūsų komanda. Uždavę klausimus arba norėdami patarimo – informaciją galėsite gauti telefonu arba elektroniniu paštu bei priimsite geriausią sprendimą.

  Šilumos siurbliai oras-oras veikimo principas

  Šilumos siurblių veikimo principas remiasi į tai, jog kondicionieriaus arba oras-oras siurblio viduje yra cirkuliuojantis šilumokaitis - šaltnešis (freonas), kuris perneša šilumą arba vėsą. Jeigu vėsinate - šiluma išnešama į išorę, o jeigu šildote - iš lauko šiluma atnešama į vidų.
  Konkrečios detalės ir papildomi niuansai gali šiek tiek skirtis, priklausomai nuo įrenginio modelio bei tipo, tačiau šilumos siurblio oras-oras darbo ciklas dažniausiai būna gana panašus.
  Jeigu norima vėsinti, naudotojas pasinaudoja pulteliu arba per išmaniąją programėlę nurodo, jog reikia vėsinti.
  Kondicionierius (šilumos siurblys oras-oras) priima šį nurodymą ir pradeda veikti.
  Vidinio bloko ventiliatorius įsiurbia šiltą orą iš vidaus.
  Paimtas oras yra prafiltruojamas.
  Šiltas oras kontaktuoja su freonu, kuris garuoja ir sugeria šilumą iš paimto oro bei atvėsina orą, kuris turėtų būti išpūstas.
  Vidinis blokas išpučia atvėsintą orą pro kondicionieriaus angas.
  Didelį darbą šiame procese atlieka kompresorius ir kondensatorius. Abu jie būna sumontuoti išoriniame bloke. Kompresorius suspaudžia freono dujas ir išvarinėja jas po sistemą, iki ventiliatoriaus. Į lauką išleidžiamas jau pakaitintas oras. Šio proceso metu freonas vėl virsta į skystį (kondensuojasi) ir vamzdeliais keliauja į vidinį bloką, kur praeina pro išsiplėtimo įrenginį, reguliuojantį freono tėkmę. Šaltas freonas sugeria šilumą iš viduje esančio oro ir taip galima kartoti ciklą.
  Atvirkštiniu procesu oras gali būti ne vėsinamas, o šildomas.
  Svarbus aspektas yra ir oro valyma. Jis įmanomas dėka to, kad įrenginio viduje esantys oro filtrai surenka dulkes bei kitas kenksmingas daleles. Daugiapakopiai filtrai gali iš oro pašalinti didžiąją dalį alergenų ar nemalonių kvapų, tad viduje mėgausitės gaiva ir švara.  

  Skaityti daugiau