Rekuperacinė sistema namui EKO

 • Mielas lankytojau, tikriausiai galvoji, kad rekuperatorius namui būtų gerai, bet galbūt tai brangiai kainuoja. O dar žinant, kad rekuperatoriaus neužtenka, reikalinga visa rekuperacinė sistema namui, kurios kaina dar didesnė dėl to, kad reikia ortakių, kitų komponentų bei kur dar montavimo darbai. Mes pasistengėme, kad atsakymus į klausimus apie tai, kiek kainuoja rekuperacinė sistema namui rastum vienoje vietoj, todėl paruošėme Namams EKO pasiūlymą.

  Pasiūlymas Namams EKO skirtas žmonėms, kurie nori kuo mažiau išleisti pinigų vėdinimo sistemai, bet turėti pilnai funkcionuojančią rekuperacinę vėdinimo sistemą. Ką Jūs gaunate šiuo pasiūlymu:

  • kokybišką ortakių sistemą su antistatiniu vidiniu paviršiumi;
  • higienos normas atitinkantį vėdinimą;
  • vėdinimo įrenginį su šilumos grąžinimu (rekuperatorių), kuris ne tik tieks į patalpas orą, bet jį išvalys bei pašildys šaltuoju metu laiku.

  Įspėjimas!
  Visi plokšteliniai rekuperatoriai, kurie šilumokaičio atšildymui stabdo rekuperatorių arba įjungia disbalansą, nebeužtikrina tinkamo šilumokaičio atitirpinimo. Todėl šaltu metų laiku, galite pastebėti stipriai nukritusią tiekiamo oro temperatūrą, arba per rekuperatoriaus korpusą besiveržiantį kondensatą.

  Visi plokšteliniai rekuperatoriai, kurie šilumokaičio atšildymui naudoja elektrinį šildytuvą veikiantį pagal temperatūras, šaltuoju metų laiku suvartos gerokai daugiau elektros energijos nei įprastai.

  Patarimas
  Norint žiemą efektyviai ir ekonomiškai spręsti šilumokaičio užšalimo problemą, rekomenduojame rinktis rekuperatorius, kurie šilumokaitį atšildo matuodami šilumokaičio faktinį apšalimą arba rinktis alternatyvą su rotaciniais šilumokaičiais.

  PRELIMINARIOS KAINOS

     60-120 m  100-170 m  150-220 m  200-270 m
   Kaina su montavimo darbais   Nuo 1890 €   Nuo 2520 €   Nuo 3470 €   Nuo 4560 € 
   Kaina be montavimo darbų   Nuo 1410 €   Nuo 1794 €   Nuo 2623 €   Nuo 3592 € 

  Grįžti į visus pasiūlymus