Rekuperatoriaus montavimas

 • Jau daugiau kaip 12 metų įmonėje dirbantys žmonės siekia vieno tikslo, tai pasiūlyti gerą vėdinimo ir kondicionavimo sistemos sprendimą bei jį įdiegti pas klientą name ar bute.

  Mūsų teikiamų paslaugų sąrašas:

  • Rekuperatoriaus montavimas, įrengimas;
  • Rekuperacinės vėdinimo sistemos montavimas, įrengimas, derinimas ir balansavimas;
  • Mini rekuperatoriaus įrengimas;
  • Rekuperatorių pardavimas didmenos ir mažmenos klientams;
  • Vėdinimo sistemų pardavimas didmenos ir mažmenos klientams;
  • Kondicionierių montavimas;
  • Kondicionerių pardavimas didmenos ir mažmenos klientams;
  • Šilumos siurblių oras-oras montavimas, įrengimas ir derinimas.

  Įrangai ir darbams suteikiama garantija.

  Pirmiausia, prieš tai, kol vyksta rekuperatoriaus montavimas, reikia pasirinkti jam tinkamą vietą. Visada geriausia pagrindinį bloką (jeigu tai ne sieninis/mini rekuperatorius) montuoti techninėse arba negyvenamose patalpose. Kitu atveju susidursite su tam tikru triukšmu. Nors garso izoliacija moderniose sistemose yra labai aukšto lygio, vis tiek geriau tokius mazgus montuoti techninėse patalpose, kur nesiilsite, nedirbate, negyvenate. Kadangi tai yra komforto įranga, jos sumontavimas negali sukompromituoti komforto namuose. Rekuperatorių centro profesionalų ir daugumos mūsų klientų nuomones, labiau apsimoka išvedžioti ilgesnius ortakius ar daugiau investuoti į jungtis, tačiau nestatyti įrenginio gyvenamuosiuose kambariuose.

  Svarbu, kad pagrindinio rekuperatoriaus blokas visada būtų bent jau tarp 13-15 laipsnių Celsijaus temperatūroje. Rekuperatoriaus montavimas taip pat turėtų būti atliekamas patogiai prieinamose vietose, kad vėliau būtų galima remontuoti, aptarnauti, apžiūrėti įrenginį.

  Pačių darbų eiga gali labai skirtis, priklausomai nuo to, kokį rekuperatorių pasirenkate. Gali reikėti ir gręžimo ar apdailos darbų. Dėl to darbų atlikimo laiką deriname su klientu iš anksto, kad vykstantiems procesams jūs galėtumėte pasiruošti. Pats darbas gali trukti nuo pusdienio iki kelių darbo dienų (dažniausiai). Visgi, apie konkrečią trukmę informuojame klientus individualiai, tvirtindami užsakymą, atvykę į vietą. Darbų eigos trukmė gali skirtis, priklausomai nuo papildomų darbų poreikio, rekuperacinės sistemos dydžio ir sudėtingumo, kitų kliūčių.

  Atlikus montavimą, Rekuperatorių centro specialistai padarys derinimo ir paruošimo darbui užduotis, supažindins jus su valdymu ir svarbiausiais niuansais. Po šio etapo galima palikti įrangą naudojimui, nes ji jau paruošta darbui!

  Kodėl svarbu, kad rekuperatoriaus montavimo darbus atliktų profesionalai?

  Turbūt savaime suprantama, kad profesionalai yra profesionalais ne be priežasties. Rekuperatorių centro kolektyvas turi patirtį, žinias ir įrankius, kad įrengimas praeitų sklandžiai, greitai ir tuo pačiu būtų užtikrinta aukščiausia kokybė. Nors teoriškai įmanoma darbus atlikti ir pačiam klientui arba patikėti neprofesionaliems montuotojams, taip prarandant garantiją brangiai įrangai bei susiduriate su aukštesne defektų bei gedimų rizika, kuriuos spręsti reikės patiems.

  Profesionalus rekuperatorių montavimas atliekamas su garantija. Ji suteikiama įrangai ir darbams, todėl nesklandumų atveju viskas bus išspręsta ir jums nereikės papildomai sukti galvos. Taip pat klientams yra maksimaliai naudinga, nes užsisakius prekes ir paslaugas, kaip kad rekuperatoriaus montavimas iš mūsų, vienoje vietoje, reikės mažiau laukti. Atskirai pirkti ir atskirai ieškoti montuotojų – labai dideles laiko ir jėgų sąnaudų reikalaujanti užduotis.

  Be galo svarbu nepamiršti ir to, kad rekuperacinė sistema turi būti montuojama įvertinus ne tik patalpų plotą ar laisvą erdvę įrenginiui, tačiau ir pastato architektūrines bei inžinerines savybes, geografinę vietos padėtį, keletą kitų faktorių. Įvertinę objektą, specialistai galės priimti geriausius sprendimus tam, kad sistemą veiktų kuo efektyviau ir teiktų maksimalią naudą. Kitu atveju galite susidurti su tokiomis situacijomis, kada neapgalvotai sumontuotas rekuperatorius nuolat ima dūmais užterštą orą iš lauko.

  Rekuperatorių centro paslaugas, kaip: rekuperatoriaus montavimas, derinimas, remontas galite užsisakyti internetu. Sutarsime laiką dėl atvykimo į objektą, aptarsime galimybes ir suderinsime geriausius techninius sprendimus jūsų poreikiams.

  Susisiekti su mūsų komanda kontaktų skiltyje nurodytu telefonu arba elektroninio pašto adresu. Gausite patarimus, atsakymus į klausimus bei profesionalias rekomendacijas.