RC Taškų Programos Aprašymas

 • Kaupk Taškus ir Paversk Juos Į Pinigus!

  Mūsų el. parduotuvėje, jūs turite galimybę dalyvauti ypatingoje taškų programoje, kuri leidžia jums kaupti taškus ir paversti juos tikrais pinigais! Štai kaip tai veikia:

  • Taškų Kaupimas: Už kiekvieną pirkimą mūsų svetainėje, jūs gaunate taškų. Taškai pridedami prie jūsų paskyros automatiškai, kai tik išsiunčiame jūsų siuntą.
  • Taškų Panaudojimas: Surinkti taškai gali būti iškeisti į dovanų kuponus arba naudojami bet kuriai patikusiai prekei įsigyti, sumokant visą ar dalį sumos taškais. 25 taškai suteikia 1 eurą realios nuolaidos!
  • Dovanų kuponai: Gera dovana, Akropolis, Maxima ir kiti dovanų čekiai laukia jūsų! Paverskite savo taškus į pinigus ir įsigykite šiuos dovanų kuponus, kurie jums išties naudingi.

  Kaip Prisijungti?

  Norėdami dalyvauti šioje nuostabioje akcijoje, tiesiog užsiregistruokite mūsų svetainėje ir pradėkite kaupti taškus jau šiandien! Užsiregistruoti labai paprasta, o pradėti kaupti taškus - dar lengviau.

  Sąlygos ir Taisyklės

  • Taškų Galiojimas: Kaupiami taškai galioja 90 dienų, tačiau jie gali būti panaudoti tik mūsų svetainėje.
  • Nepanaudoti Taškai: Jei dėl kokių nors priežasčių neatsiimate siuntos, nesijaudinkite – prarasite tik už šį užsakymą suteiktus taškus, tačiau anksčiau sukaupti taškai išliks jūsų paskyroje.
  • Automatinis Taškų Pridėjimas: Kai jūsų užsakymas bus išsiųstas, taškai automatiškai pridedami prie jūsų paskyros.

  Prisijunkite prie mūsų taškų programos šiandien ir pradėkite mėgautis nuolaidomis bei ypatingais pasiūlymais! Kuo daugiau perkate, tuo daugiau sutaupote. Nepamirškite pasinaudoti šia nuostabia galimybe!

  Jei turite klausimų ar reikalinga pagalba, prašome susisiekti su mumis. Mes visuomet pasiruošę jums padėti!

  Dėkojame, kad esate mūsų klientas ir dalyvaujate mūsų taškų programoje!