Mobilūs oro kondicionieriai

 • Mobilus kondicionierius CORTINA Wood's

  CORTINA Wood's
  Dovanų pridedamas montavimo rinkinys!

  445.23 
  459.00  Sutaupykite 13.77 
  Mobilus kondicionierius Milan 7K WiFi Wood's

  Milan 7K WiFi Wood's
  Dovanų pridedamas montavimo rinkinys!

  315.81 
  319.00  Sutaupykite 3.19 
 • Vėsinimui ir šildymui nedidelėse patalpose, kur norisi daugiau komforto, mobilūs oro kondicionieriai yra praktiškas sprendimas. Jie leidžia taupiai ir efektyviai pagerinti situaciją darbo vietoje ar namuose be jokių sudėtingų remontų. Pagal poreikį pašildykite ar vėsinkite patalpą, įleiskite gaivesnio oro bei surinkite drėgmę!

  Jeigu dvejojate dėl pasirinkimo, kyla klausimų ar norite apie kažkurią prekę bei paslaugą sužinoti daugiau – nedvejokite kreiptis. Susisiekti su mūsų komanda galima kontaktų skiltyje nurodytu telefonu arba elektroninio pašto adresu.

  Mobilūs oro kondicionieriai internetu

  Bene patogiausias būdas įsigyti aukšto lygio, efektyvią ir patikimą oro kondicionavimo įrangą – tai daryti internetu. Mūsų prekių asortimente rasite įvairaus galingumo ir dydžio mobilius kondicionierius, galinčius vėsinti ir šildyti orą. Be jokio papildomo vargo įsigykite mobilų oro kondicionierių ir jau dabar išspręskite mikroklimato klausimus bei problemas savo namuose ar komercinėse patalpose.

  Perkant internetu jūs galite sužinoti visą svarbiausią informaciją apie įrenginį prekės puslapyje, techninio aprašymo skiltyje. Prieš perkant turėtumėte žinoti įrenginio galingumą, kad jis patenkintų poreikius. Taip pat svarbu matyti ir energijos sąnaudas, žinoti apie triukšmingumą, svorį, matmenis ir energinį efektyvumą. Visą informaciją rasite vienoje vietoje.
  Visiems mūsų klientams siūlome ir pirkimą išsimokėtinai. Kartu su partneriais inBank|Mokilizingas ir Esto lizingas siekiame, kad kiekvienas pirkėjas galėtų rasti lanksčiausią finansavimo sprendimą savo mikroklimato valdymo poreikiams. Neapribokite savo galimybių ir gaukite pasiūlymą pagal priimtiniausias pradinio įnašo ir sutarties termino sąlygas bei paprasčiau įsigykite mobilų oro kondicionierių. Įrenginį taip pat galėsime pristatyti jūsų nurodytu adresu, suderinti, paruošti naudojimui.

  Mobilūs oro kondicionieriai - privalumai

  Pirmasis šių įrenginių privalumas įžvelgiamas vos tik pamačius pavadinimą. Tai – lengvai nešiojami, kompaktiškesni įrenginiai, kuriuos galite naudoti įvairiose patalpose, pagal poreikius. Norint juos naudoti nereikia atlikti didelių įrengimo darbų, kaip kad su šilumos siurbliu oras-oras (sieninis kondicionierius).
  Jeigu norite rasti sprendimą vėsinti ar pašildyti nedidelę gyvenamą patalpą arba darbo erdvę, finansiškai daug labiau apsimokės pirkti būtent mobilų kondicionierių. Jeigu būstą nuomojatės, laiką dažniausiai leidžiate viename kambaryje ar tik vienoje patalpoje susiduriate su drėgmės, komforto nesuteikiančios temperatūros problema (per šalta, per karšta), praversti gali būtent mobilūs oro kondicionieriai. Nemaža dalis šių įrenginių yra su ratukais. Tai reiškia, kad be didelių pastangų juos įdarbinsite ten, kur jų reikia. Na, o net ir be ratukų parduodami mobilūs kondicionieriai neturėtų būti pernelyg sunkus, kad panaudojus arba išsprendus problemą būtų galima jį pernešti kitur.
  Dauguma modernių įrenginių taip pat turi labai universalius veikimo režimus. Pasirinkus tinkamą režimą jis gali būti ir pakankamai tylus. Visgi, mobilus oro kondicionierius skleis garsą, todėl atsižvelkite į tai, kad jo naudojimas labiau tinka patalpose, kur įprasta girdėti šurmulį ar šiokį tokį triukšmą.
  Na ir paskutinis privalumas, kurį galima išskirti, tai yra dažnu atveju patrauklesnė kaina. Kadangi nereikia atlikinėti montavimo ar kitų sudėtingų darbų, toks sprendimas neretai išsiskiria patrauklumu iš finansinės pusės, ypač lyginant su sieniniais kondicionieriais. Atkreipkite dėmesį į tai, kad kai kurie mobilūs kondicionieriai gali tik vėsinti, o kiti modeliai – vėsinti ir šildyti.

  Kaip veikia mobilus kondicionierius?

  Mobilus oro kondicionierius veikia kone identiškai įprastam, ant sienos montuojamam įrenginiui. Beveik visi mobilūs oro kondicionieriai namams ar kitoms patalpoms turi ir prie jų tvirtinamą ortakį – žarną. Pašildytas arba atvėsintas oras per šią tuščiavidurę žarną yra išleidžiamas į lauką. Tad tam, kad pavyktų naudotis šiuo įrenginiu, nereikia jokio remonto ar gręžimo darbų. Pakanka tik lango arba angos į lauką ir galima vėsinti bei šildyti erdvę pagal poreikį.
  Priklausomai nuo modelio, internetu parduodami mobilūs oro kondicionieriai gali turėti skirtingus veikimo režimus. Pasirinkus režimą tinkamai, gausite didžiausią naudą ir komfortą.
  Tylusis režimas dažniausiai sukalibruoja veikimą taip, kad kondicionierius vėsintų arba šildytų orą, skleisdamas kuo mažesnį triukšmą. Toks režimas tinkamiausias naktį, poilsio metu ar tada, kai būtina susikaupti į darbą.
  Eco arba optimalus režimas yra orientuotas į mažiausių sąnaudų bei didžiausio našumo santykį. Naudodamas kuo mažiau energijos, mobilus kondicionierius kontroliuos mikroklimatą.
  Galingiausias režimas leis įrenginiui veikti pilnu pajėgumu ir padės greičiausiai vėsinti arba šildyti patalpas. Tiesa, veikdamas tokiu režimu kondicionierius skleis didžiausią triukšmą bei vartos daugiausiai energijos. 

  Skaityti daugiau