Šilumos siurbliai oras-vanduo

 • Panasonic šilumos siurblys oras- vanduo J kartos su integruota 185l karšto vandens talpa

  Panasonic šilumos siurblys oras- vanduo J kartos su integruota 185l karšto vandens talpa

  7590.50  - 8822.16 
  Nibe šilumos siurblys oras- vanduo su integruota VVM 310 240l kašto vandens talpa

  Nibe šilumos siurblys oras- vanduo su integruota VVM 310 240l kašto vandens talpa 

  11992.13 
  13324.59  Sutaupykite 1332.46 
  Nibe šilumos siurblys oras- vanduo su integruota VVM225 180l kašto vandens talpa

  Nibe šilumos siurblys oras- vanduo su integruota VVM225 180l kašto vandens talpa 

  7107.35  - 8145.03 
  Nibe šilumos siurblys oras- vanduo su integruota VVM S320 180l kašto vandens talpa

  Nibe šilumos siurblys oras- vanduo su integruota VVM S320 180l kašto vandens talpa 

  7908.44  - 9719.28 
  Šilumos siurblys oras/vanduo Gree Versati III DUO

  Gree Versati III DUO
  oras-vanduo

  5437.51  - 8310.00 
  6791.00  - 8220.86 
 • Vienas patogiausių būdų šildyti namus ir kai kada net paruošti karštą vandenį buitiniam naudojimui su šilumos siurbliais oras-vanduo. Šios sistemos efektyviai, taupiai ir gana sparčiai gali sušildyti namus rudenį, žiemą ar pavasarį, kada to reikia.

  Mūsų, internetu parduodami oras-vanduo šilumos siurbliai atitinka aukščiausius vartotojų ir standartų reikalavimus, todėl juos renkasi daugybė privačių klientų iš visos Lietuvos.
  Rekuperatorių centras jau daugiau nei dešimtmetį padeda klientams iš visos Lietuvos efektyviai valdyti mikroklimatą jų namuose. Šilumos siurbliai oras – vanduo yra vienas iš geriausiai poreikius patenkinti galinčių sprendimų. Kiekvienas siurblio modelis yra unikalus, todėl prekės puslapyje verta susipažinti su informacija ir techninėmis specifikacijomis.
  Nusprendus pirkti, galėsite rinktis ir pirkimą išsimokėtinai. Bene geriausias ir lanksčiausias sąlygas jums visada pasiūlys mūsų partneriai inBank|Mokilizingas ir Esto lizingas. Išnagrinėję jūsų paraišką jie padės įsigyti sprendimą išsimokėtinai, su patraukliu mėnesio įmokos dydžiu. Kartu su konsultacijomis, plačiu prekių asortimentu bei finansavimo galimybėmis galime pasiūlyti ir dar daugiau. Atliksime ir montavimo, aptarnavimo bei įrangos derinimo darbus, kad galėtumėte džiaugtis maksimaliai našiu šildymu kuo greičiau.

  Šilumos siurbliai oras-vanduo – ką turėtumėte žinoti?

  Šilumos siurbliai oras-vanduo – puiki alternatyva, papildymas, o dažnu atveju net ir visa galva pranašesnis sprendimas už įprastus kieto kuro katilus. Kai energetikos rinkoje kainos sparčiai kyla, investicija į taupų, ekonomišką ir aukšto našumo sprendimą yra tikrai kaip niekad naudinga. Su šilumos siurbliu jūs būsite nepriklausomi nuo svyruojančių dujų kainų, o šildymui daugiau nei du trečdalius reikalingos energijos oras-vanduo sistema paima iš oro. Tik mažesnė (<40%) sąnaudų dalis imama iš elektros, tad dažnas vartotojas pastebi, jog įsirengus tokį šilumos siurblį, sumažėja sąskaitos.
  Šilumos siurbliai oras-vanduo gali būti su integruotais boileriais. Toks įrenginys įprastai išskiria kiek aukštesne kaina nei modeliai be jo, tačiau juos pirkti gali dar labiau apsimokėti. Ta pati šiluma naudojama ne tik radiatoriams ar grindiniam, tačiau ir vandens boileryje, pašildymui.
  Dauguma šių šilumos siurblių, kurie parduodami mūsų kataloge, gali būti sujungiami su saulės elektrine. Tai reiškia, kad nors įrenginys tik mažesnę dalį energijos ima iš elektros, tas sąnaudas didžiąja dalimi padengs jūsų elektrinės gamyba.
  Svarbus niuansas renkantis tokį siurblį yra jo galimybių ribos. Aeroterminio šildymo efektyvumas turi ribas. Kai temperatūra nukrenta žemiau -15 laipsnių Celsijaus, įrenginių efektyvumas mažėja. Nors aukščiausios klasės siurbliai su gali šildyti ir kai lauke šalčiau nei -25 laipsniai, tačiau tada naudojama gerokai daugiau energijos. Jeigu norite turėti lankstumo šildyti ir ekstremaliai šaltomis dienomis/naktimis, pagalvokite apie šio sprendimo papildymą dujiniu, elektriniu šildymu, kurį įjungtumėte speigo atveju. Patarsime!

  Moderni oras-vanduo sistema taip pat yra mažataršė. Ką tiksliai tai reiškia?

  Ogi tai, jog lyginant su senos kartos oras-vanduo sistemomis arba bet kuriais kietą kurą deginančiais ar dujiniais katilais, šios sistemos į aplinką išskiria žymiai mažiau CO2 ar kitos taršos.
  Būtent dėl to, kad jie yra mažataršiai, šilumos siurbliai oras-vanduo neretai yra valstybės remiama investicija. APVA (Aplinkos projektų valdymo agentūra) cikliškai kviečia vartotojus keisti seną, taršų katilą į mažataršį šildymo sprendimą, kaip kad oras-vanduo sistema. Pakeitus seną katilą į naują oras-vanduo sistemą, galima gauti didelę kompensaciją ir šildymo sistemą pakeisti labai mažomis išlaidomis.

  Kodėl svarbu montavimo darbus palikti specialistams?

  Šilumos siurbliai oras-vanduo yra rimta ir didelė investicija kiekvienam namų ūkiui. Dėl šios priežasties būtina į kiekvieną detalę atkreipti dėmesį. Jeigu įsigysite brangų siurblį, tačiau darbus paliksite nepatikimiems specialistams, galite patirti daug nuostolių.
  Visų pirma, nekvalifikuotas pajungimas gali būti atliktas netinkamai. Tai atsilieps jūsų naudojimui, galbūt ne viskas veiks optimaliai, liks nesandarių, nesaugių arba neprofesionaliai darbui paruoštų elementų. Kadangi aeroterminiai šildytuvai veikia su didele apkrova, viskas turi būti sukalibruota ir paruošta aukščiausiam našumui. Net ir smulkus neatitikimas gali vėliau sukelti didelius nuostolius.
  Patikimų specialistų rankose oras-vanduo sistema darbui bus paruošta labai greitai. Darydami patys arba tuomet, kai dirba su įranga menkai pažįstami meistrai, rezultato lauksite daug ilgiau nei reikėtų. Be to, mes galėsime sujungti šią sistemą su saulės elektrine.
  Na ir savaime suprantama – jeigu darbą atliksite patys ar tai darys neprofesionalai, galite netekti garantijos. Norite pasiūlymo dėl įrangos ir montavimo darbų šilumos siurbliams oras-vanduo? Galbūt kyla klausimų ar norite apie kažkurią prekę bei paslaugą sužinoti daugiau? Tokiu atveju nedvejokite ir kreipkitės. Susisiekti su mūsų komanda galima kontaktų skiltyje nurodytu telefonu arba elektroninio pašto adresu.
  „Rekuperatorių centro“ komanda visada gali pasirūpinti, kad jūsų namuose šildymas oras-vanduo sistema būtų paruoštas optimaliam darbui. Mes ne tik prekiaujame aukšto našumo, kokybiškiausia įranga, tačiau taip pat atliksime ir derinimą, montavimą, įrengimo, aptarnavimo darbus. Apžiūrėję objektą galėsime pasiūlyti geriausias išeitis bei pasirūpinsime, kad vos tik pradėjus naudotis įranga gautumėte maksimalią naudą. Kadangi „Rekuperatorių centro“ komanda yra maksimaliai susipažinusi su įranga, darbas bus sklandus! 

  Skaityti daugiau