Oro sausintuvai

 • 338.99
  372.90 Sutaupykite 33.91
  399.00
  438.90 Sutaupykite 39.90
  399.00
  438.90 Sutaupykite 39.90
  189.00
  207.90 Sutaupykite 18.90
  499.00
  548.90 Sutaupykite 49.90
  199.00
  218.90 Sutaupykite 19.90
  329.00
  361.90 Sutaupykite 32.90
  349.00
  383.90 Sutaupykite 34.90
  499.00
  548.90 Sutaupykite 49.90
  549.00
  603.90 Sutaupykite 54.90
  649.00
  713.17 Sutaupykite 64.17
  899.00
  987.97 Sutaupykite 88.97
 • Pagal sveikatos ekspertų rekomendacijas, gyvenamosiose bei darbo patalpose, santykinė oro drėgmė neturėtų viršyti šaltuoju laikotarpiu 60%, o šiltuoju laikotarpiu 65%. Jeigu drėgmės lygis patalpoje yra didesnis, tiek trumpuoju, tiek ilguoju laikotarpiu gyventojams ar darbuotojams gali kilti įvairių nepatogumų.

  Laimei, oro sausintuvai yra sukurti būtent tam, kad šią problemą padėtų spręsti ir leistų vėl mėgautis komfortu namuose, biure ar bet kuriose kitose patalpose.
  Mūsų komanda stengiasi, kad prekių kataloge kiekvienas pirkėjas galėtų rasti tokį įrenginį, kuris maksimaliai atitiktų individualius lūkesčius bei padėtų išspręsti pernelyg aukšto drėgmės lygio problemą. Mes prekiaujame itin gerai vertinamų gamintojų: Wood‘s, Supra bei Meaco oro sausintuvais. Atrinktoms prekėms neretai taikomos ir nuolaidos, tad pažymėtus sausintuvus jums pavyks įsigyti dar pigiau nei įprastai!
  Klientams, kuriuos domina Supra, Wood‘s ar Meaco oro sausintuvas gera kaina, nudžiuginsime, nes dažnai pritaikome ne tik akcijas, tačiau siūlome ir galimybę pirkti įrenginį lizingu, lanksčiomis sąlygomis!

  Oro sausintuvai internetu

  Beveik visi oro drėgmės sausintuvai, dar vadinami kaip drėgmės surinkėjai, veikia tuo principu, kad paima šiltą orą iš patalpos, jį atvėsina ir versdami į kondensaciją, surenka drėgmę. Taip iš oro galima pašalinti perteklinę drėgmę, o atgal išpūsti sauso oro srautą.
  Efektyviai veikiantis sausintuvas yra didesnio kasdienio komforto garantas. Tinkamas drėgmės lygis patalpoje atsiliepia ir jūsų savijautai bei produktyvumui. Jeigu galite jį išlaikyti optimaliose, šaltuoju laikotarpiu 60%, o šiltuoju laikotarpiu 65% ribose, labiausiai tikėtina, kad geriausiai jausitės ir būsite maksimaliai sveiki. Taip pat apsaugosite ir savo turtą.
  Kaip matote, sausintuvų nauda yra didelė. Rekuperatorių Centro komandoje mes tai suprantame ir siūlome skirtingo našumo įrenginius oro sausinimui savo internetinėje parduotuvėje.
  Pirmiausiai išskirkime gamintojus, kurių produkciją siūlome savo asortimente:
  Wood‘s – Švedijos kompanija, besispecializuojanti oro sausintuvų ir patalpų mikroklimato valdymo sprendimuose. Visus įrenginius bendrovė gamina ES, nuosavoje gamykloje Švedijoje. Jų produkcija yra orientuota į aukščiausią ekonomiškumą ir našumą. Wood‘s SW serijos sausintuvai yra itin aukšto našumo, tinkantys ir didelėms patalpoms, o MD ir AD serijų modeliai išsiskiria modernesniu dizainu, geriau tinkančiu kambariams ar nedidelių komercinių erdvių orui sausinti.
  Supra – tai yra labai ilgą istoriją ir gerą reputaciją turintis Prancūzijos gamintojas, kuris specializuojasi patalpų mikroklimato valdymui skirtų sprendimų gamyboje. Supra oro sausintuvai iš kitų dažnai išsiskiria aukštu energiniu efektyvumu, tyliu veikimu bei diskretišku dizainu. Net ir stovėdami atvirose erdvėse jie per daug nekris į akis.
  Meaco – Jungtinės Karalystės gamintojas, kurio gamoje yra daug aukščiausios klasės oro sausintuvų. Beveik bet kuris Meaco drėgmės surinkėjas namams išsiskirs nustatymų ir funkcijų gausa, kad veikimo režimą ir parametrus būtų galima pritaikyti būtent klientų lūkesčiams.
  Pagal kokius parametrus rinktis oro sausintuvą?
  Nors jums visada padėti pasiruošę profesionalūs mūsų konsultantai, į kuriuos galite kontaktų skiltyje nurodytu telefonu arba elektroninio pašto adresu, pasidalinsime ir keletu praktiškų patarimų, kaip bet kuris pirkėjas gali rasti geriausią oro sausintuvą sau.
  Tam, kad išsirinktumėte, jūs turite atsidaryti dominančios prekės puslapį ir atkreipti dėmesį į techninių parametrų lentelę. Būtent čia yra visa svarbiausia informacija, padėsianti rasti, kuris oro sausintuvas jums bus geriausias.

  Matmenys ir svoris – sausintuvas turi neužimti visos erdvės patalpoje ir turėtų būti pakankamai nesunkus, kad jį pavyktų pernešti ten, kur reikia. Patys galingiausi, sunkesnio svorio modeliai dažnai turi ratukus lengvesniam transportavimui.

  Patalpos dydis – prie kiekvieno sausintuvo yra nurodomas matmuo „Patalpa iki“ (m2). Jis nurodo, kokioje didžiausioje patalpoje sausintuvas veiks efektyviai.
  Triukšmingumo lygis – jis turėtų būti kuo žemesnis, kad kuo mažiau trikdytų rimtį, kenktų komfortui.
  Patogus valdymas – jeigu sausintuvas turi: nuotolinį valdymo pultelį, automatizuotas bei papildomas funkcijas ar net integraciją su išmaniaisiais įrenginiais, tai yra didelis privalumas jums.
  Bakelio talpa – jeigu planuojate įrenginį įjungtą laikyti ilgai ir dažnai, verčiau rinkitės modelį su didesne talpa, kad nereikėtų nuolat rūpintis bakelio išptuštinimu.
  Kam reikalingas drėgmės surinkėjas?
  Drėgmės sausintuvas arba drėgmės surinkėjas yra labai naudingas įtaisas. Pernelyg didelė drėgmė ore kenkia jūsų sveikatai ir kelia riziką turtui bei komfortui.
  Jums reikia drėgmės surinkėjo, jeigu pastebėjote, kad:
  Namuose atsirado pelėsio;
  Ant langų kaupiasi kondensatas (ypač pastebima anksti ryte ar vėlai naktį);
  Patalpose tvyro nemalonūs, tvankūs kvapai;
  Pamatavus pastebėjote, jog santykinė drėgmė ore yra didesnė šaltuoju laikotarpiu nei 60%, o šiltuoju laikotarpiu didesnė nei 65%.

  Kada ir kodėl svarbu naudotis drėgmės sausintuvu?
  Visų pirma, pernelyg didelė drėgmė ir ventiliacijos nebuvimas ore sukuria idealias sąlygas atsirasti ir plisti pelėsiui. Jeigu drėgmė patalpoje nuolat viršija šaltuoju laikotarpiu 60%, o šiltuoju laikotarpiu daugiau nei 65%, pelėsio atsiradimo tikimybė išauga geometrinės progresijos principu. Na, o jeigu jis atsiranda, pelėsį išnaikinti bus galima tik atliekant sudėtingą valymą – dezinfekciją. Tai užims labai daug laiko ir sukels daug nepatogumų. Neleiskite drėgmei įsivyrauti ir tegu sausintuvas užkerta tam kelią. Moksliškai ir praktiškai įrodyta, kad pelėsis:
  Prisideda prie astmos atsiradimo ar paūmėjimo;
  Gali sukelti įvairias kitas alergines reakcijas;
  Įsimeta ant spintose, kitose vietose laikomų drabužių,
  Gali atsirasti net ant patalynės.
  Ypatingai rekomenduojame drėgmės sausintuvu pasirūpinti prieš šaltąjį metų laiką arba po jo, prieš artėjantį sezoną. Būtent tuomet, kai oras lauke atšąla, o patalpose vyrauja perteklinė drėgmė, formuojasi vadinamieji šalčio tiltai, kurie leidžia pelėsiui įsimesti į patalpas ir plisti.
  Meaco, Wood’s arba Supra kambario drėgmės surinkėjas neleis pelėsiui, nemaloniems kvapams ar kondensacijai ant langų atsirasti bei plisti. Svarbu šiuo įrenginiu pradėti naudotis tada, kai problemos dar netapo pernelyg rimtomis! 

  Skaityti daugiau