Lauko dalies ortakiai

 •  

  Nuo rekuperatoriaus iki lauko turi būti nuvesti lauko dalies ortakiai šviežiam orui iš lauko paimti bei blogam orui į lauką šalinti. Svarbu paminėti, kad lauko dalies ortakiai, nereiškia, jog šie ortakiai turi būti montuojami lauke. Šiame prekių kataloge randami ortakiai turi būti montuojami patalpose. Jei projektuotojas numato kitaip, tuomet svarbu įsivertinti koks turi būti ortakių izoliacijos sluoksnis, kokia montavimo technologija.
  Lauko dalies ortakiai turi būti izoliuoti, kad ant ortakio sienelių nesikauptų kondensatas. Patogesniam ir greitesniam montavimui, galite naudoti EPE arba EPS izoliuotus ortakius, juos lengva montuoti ir svarbiausia nereikia papildomai izoliuoti. Šio tipo ortakiai plačiai naudojami ir montuotojai juos yra pamėgę dėl greito darbo, tad pirmoje eilėje būtent tokio tipo ortakius ir rekomenduojame. Dar galite naudoti ir įprastus cinkuotos skardos ortakius, o paskiau juos izoliuoti. Izoliavimui galite naudoti k-flex izoliaciją arba akmens ar stiklo vatos izoliaciją. Tačiau savarankiškai izoliuojant ortakius išlieka tikimybė, jog nepavyks sandariai atlikti izoliavimo, arba izoliacija po kiek laiko atsiklijuos. Be to, atskirai perkant ortakius ir izoliaciją, lieka likučių. Tokį lauko dalies ortakių izoliavimą galima rinktis tik tuo atveju jei yra ilgos trasos ir dėl didelio kiekio taupymas tampa reikšmingas. Esant trumpoms trasoms visada rekomenduojame rinktis jau izoliuotus ortakius. Išimtis gali būti tuomet, jei projekte numatytas ortakių izoliacijos sluoksnis turi būti didesnis nei EPE ar EPS ortakių. Dar kaip alternatyvą galima naudoti lankstų izoliuotą ortakį, tačiau būtent su šiuo pasirinkimu Jus turėsite prasčiausią izoliacijos sluoksnį, kad didins ortakių kondensavimosi tikimybę.
  Ortakių diametrą dažniausiai nusako rekuperatoriaus pajungimo atvamzdžiai, pavyzdžiui jei iš rekuperatoriaus išeina D160 pajungimo atvamzdžiai, tai ir ortakius reikėtų naudoti būtent tokio diametro (jei projekte nėra nurodyta kitaip).

  Ortakiai viename gale jungiami su rekuperatoriumi, o kitame gale su lauko grotelėmis ar stogeliu.
  Kad pasirinktumėte teisingai, visada rekomenduojame pasitarti su projektuotojais, montuotojais ar mūsų specialistais.

  [Noriu konsultacijos]

  Lauko dalies ortakiai internetu

  Pas mus internetu visada galite pirkti gera kaina, bet kuriuos lauko daliai skirtus ortakius. Jei randate geresnę kainą kitur, arba kyla daugiau klausimų, į visus juos padės Jums atsakyti mūsų specialistai.  

  Skaityti daugiau