Dovanų kuponai

 • Circle K dovanų kortelė

  Keiskite taškus į Circle K dovanų kortelę. 

  20.00  - 100.00 
  Maxima dovanų čekis

  Keiskite taškus į Maxima dovanų čekį. 

  10.00  - 200.00 
  Akropolis dovanų čekis

  Keiskite taškus į Akropolis dovanų čekį.

  10.00  - 150.00 
  Gera dovana čekis

  Keiskite taškus į Gera Dovana čekį.

  10.00  - 200.00 
 • !! Svarbu paminėti, kad dovanų čekiai nėra parduodami atskirai – juos galima įsigyti tik už taškus, kuriuos klientas kaupia pirkdamas prekes iš mūsų internetinės parduotuvės. Taškai suteikia galimybę gauti dovanų čekius kaip lojalumo programos dalį, todėl kiekvienas jūsų apsipirkimas tampa dar vertingesnis!!! 

  Kategorijoje „Dovanų kuponai“ rasite platų įvairių paslaugų tiekėjų dovanų čekių ir kortelių asortimentą. Tai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori padovanoti ypatingą patirtį savo artimiesiems ar draugams. Mūsų siūlomi dovanų kuponai leidžia mėgautis įvairiausiomis paslaugomis – nuo prabangių vakarienių restoranuose iki SPA procedūrų, nuo sporto užsiėmimų iki kultūrinių renginių bilietų.

  Be pramogų, už dovanų čekius klientai gali įsigyti ir kasdienes prekes, rūbus, buitinę techniką bei kitus būtinus daiktus. Tai reiškia, kad dovanų kuponai gali būti panaudoti įvairiausioms reikmėms – tiek malonumui, tiek kasdieniams poreikiams patenkinti.

  Dovanokite nuostabias patirtis ir naudą su mūsų dovanų kuponais – prisidėkite prie gražiausių akimirkų kūrimo ir kasdienių poreikių patenkinimo!  

  Skaityti daugiau