Šilumos siurbliai

 • Panasonic šilumos siurblys oras- vanduo J kartos su integruota 185l karšto vandens talpa

  Panasonic šilumos siurblys oras- vanduo J kartos su integruota 185l karšto vandens talpa

  7590.50  - 8822.16 
  Nibe šilumos siurblys oras- vanduo su integruota VVM 310 240l kašto vandens talpa

  Nibe šilumos siurblys oras- vanduo su integruota VVM 310 240l kašto vandens talpa 

  11992.13 
  13324.59  Sutaupykite 1332.46 
  Nibe šilumos siurblys oras- vanduo su integruota VVM225 180l kašto vandens talpa

  Nibe šilumos siurblys oras- vanduo su integruota VVM225 180l kašto vandens talpa 

  7107.35  - 8145.03 
  Nibe šilumos siurblys oras- vanduo su integruota VVM S320 180l kašto vandens talpa

  Nibe šilumos siurblys oras- vanduo su integruota VVM S320 180l kašto vandens talpa 

  7908.44  - 9719.28 
  Šilumos siurblys oras/vanduo Gree Versati III DUO

  Gree Versati III DUO
  oras-vanduo

  5437.51  - 8310.00 
  6791.00  - 8220.86 
  1577.84  - 1713.36 
  2139.28  - 2507.12 
  2265.12 
  2831.40  Sutaupykite 566.28 
  2216.72 
  2770.90  Sutaupykite 554.18 
  904.40  - 1003.01 
  1110.01  - 1365.00 
  566.26  - 1226.25 
  1098.75  - 1511.25 
 • Vienas efektyviausių būdų valdyti mikroklimatą savo namuose arba valdomuose objektuose – šilumos siurbliai. Rekuperatorių centro prekių kataloge jūs galite rasti: oras-oras, oras-vanduo bei žemė-vanduo (geoterminius) šilumos siurblius. Augant energijos kainomis – investicija į taupius sprendimus, kurie orientuoti į našumą bei efektyvumą tikrai verta.

  Pasirinkus pakeisti seną, taršų kieto kuro katilą ar kitą šildymo sprendimą aukšto našumo šilumos siurblio sistema, galima gauti didžiulę naudą. Visų pirma – aukšto našumo įranga itin efektyviai naudos elektros energiją šilumos gamybai, tad galėsite pastebėti sumažėjusias sąskaitas už šildymą. Kai kurie šilumos siurbliai namus galės ne tik šildyti, tačiau ir vėsinti, ypač karštą vasaros dieną. Nemaža dalis oras-vanduo šilumos siurblių galės būti suderinami su esama radiatorinio ar grindinio šildymo sistema, tad nereikės papildomų darbų arba bus lengva įkomponuoti juos naujos statybos objektuose. Daugumą siurblių taip pat galėsite sujungti su saulės elektrinėmis, tad šilumos siurblys veiks dar mažesnėmis sąnaudomis.
  „Rekuperatorių centras“ siūlo daugiau nei tik internetu parduodami šilumos siurbliai. Kartu gaukite ir visas paslaugas bei nebesirūpinkite kitomis detalėmis. Kartu su Daikin, Alpha Innotec, Panasonic, Nibe ir kitų gamintojų įranga, mūsų komanda gali suteikti ir siurblių įrengimo, paleidimo bei derinimo paslaugas. Pasirūpinsime visais sprendimais, nuo A iki Ž, pradedant patraukliais kainos pasiūlymais ir pristatymu, baigiant sumontavimu bei apmokymu naudotis.
  Jeigu dvejojate dėl pasirinkimo, kyla klausimų ar norite apie kažkurią prekę bei paslaugą sužinoti daugiau – nedvejokite kreiptis. Susisiekti su mūsų komanda galima kontaktų skiltyje nurodytu telefonu arba elektroninio pašto adresu.

  Šilumos siurbliai internetu

  Mes jums siūlome skirtingų tipų šilumos siurblius internetu. Tai yra: oras-oras, oras-vanduo ir gruntas/žemė-vanduo.
  Oras-oras sistemų veikimo principas remiasi tuo, kad sistemas sudaro: freonas (šilumokaitis/šaltnešis), kompresorius, išorinis ir vidinis blokai, išsiplėtimo vožtuvas. Kondicionieriaus viduje yra šilumokaitis, galintis sugerti arba atiduoti šilumą orui arba vandeniui. Oras-oras šilumos siurbliai veikia šildydami ar vėsindami orą, kuris išpučiamas pro vidinius blokus, o oras-vanduo sistemose yra šildomas vanduo, kuris perduodamas į grindis ar radiatorius.
  Oras-vanduo sistema gali turėti ir integruotą vandens šildytuvą. Tas pats oras šildo ir šį vandenį.\

  Gruntas vanduo sistema:

  · Iš giliai įgręžto gręžinio arba horizontalių, vertikalių kolektorių varinėjamas šilumokaitis (neužšąlantis sūrymas);
  · Laisva šiluminė energija iš aplinkos (grunto) per šilumokaitį perduodama į šilumos siurblį;
  · Siurblys pakelia temperatūrą ir išvarinėja šilumą po sistemą;
  · Šildomi radiatoriai ir/ar grindys visame objekte.
  Geoterminis šildymas gali būti efektyvus ištisus metus. Dėl nuolatinio veikimo, stabilumo ir pastovumo tai laikoma pačiu tvariausiu bei ilgaamžiškiausiu šildymo sprendimu.

  Į ką turėtume atsižvelgti renkantis šilumos siurblius?

  Norint, kad pirkinys jums atneštų didžiausią naudą, o išlaidos būtų tikslingos, svarbu tinkamai pasirinkti patį siurblį ir visą šildymo sistemą. Yra ne vienas dalykas, į kurį reikėtų atsižvelgti. Įvertinus minėtų faktorių visumą bus lengviau priimti sprendimą ir žinoti, kuris šilumos siurblys duotų didžiausią naudą.
  Štai faktoriai, į kuriuos reikėtų labiausiai atsižvelgti.

  Esama/planuojama šildymo sistema

  Ar namuose jau yra radiatorinė arba grindinio šildymo sistema? Tokiu atveju galimos dvi išeitys. Jeigu norite turėti galimybę rinktis – seną šildymo sistemą papildykite oras-oras siurbliu. Su juo šildyti patalpas gali būti ekonomiškiau nei dujomis arba tik elektra. Be to, su kondicionieriumi (šilumos siurblys oras-oras) vasarą galima ir vėsintis.
  Kitu atveju, jeigu nieko per daug keisti nenorite, įsigykite oras-vanduo šilumos siurblį ir mėgaukitės maksimaliai efektyviu vandens ir radiatorių bei grindų šildymu.

  Patalpų plotas

  Šį faktorių reikėtų patikslinti, kad svarbus ir plotas, ir tūris, kadangi aukštesnėms patalpoms įšildyti reikia daugiau energijos. Geriausia, kad šilumos siurblys veiktų ne pilnu pajėgumu tam, kad apšildytų/vėsintų būstą, o turėtų bent 15-25% galios rezervą. Toks pritaikymas turėtų prailginti eksploatacijos laiką.
  Reikalingą energijos kiekį galite apskaičiuoti pagal patalpų sandarumą ir šiluminę varžą (imant standartinį lubų aukštį):
  · 1kW energijos 25m2 plotui – kai namo sandarumas yra aukštas
  · 1,5kW energijos 25m2 plotui – kai namo sandarumas yra žemesnis (žemesnis nei A+)
  Visgi geriausia gali būti tiesioginė konsultacija su mūsų specialistais. Į galingumą reikia įskaičiuoti ir poreikį šildyti karštą vandenį, kai kuriuos kitus elementus. Profesionalai visada rekomenduos tiksliai ir naudingai!

  Šilumos siurblio našumas ir efektyvumas

  Energinio efektyvumo, SEER bei SCOP koeficientai yra labai svarbūs parametrai leidžiantys ant popieriaus pamatyti, kuris įrenginys veiktų optimaliausiai. Net ir vieno procento (arba labai mažas) skirtumas per visą laiką, kol naudosite įrenginį, sudarys reikšmingą skirtumą.
  Prie efektyvumo taip pat galime priskirti ir valdymą. Patys pažangiausi siurbliai yra valdomi išmaniu būdu, tad nustatymus ir veikimo režimus galėsite keisti net ir nebūdami tame pačiame kambaryje, o per atstumą.

  Įrengimas ir montavimas

  Montavimas ir įrengimas, o jeigu tiksliau – montavimo galimybės lemia jūsų pasirinkimą. Labai dažnu atveju nėra neribotos vietos ar erdvės šilumos siurblio montavimui. Tenka paskirti vietą išoriniam bei vidiniam blokui ir pagal tai atsirinkti geriausiai tinkantį modelį. Patogu, kad oras-oras siurblių vidiniai blokai dažniausiai tvirtinasi ant sienos, todėl neužimsite grindų ploto.
  Tiesa, su žemė-vanduo ir oras-vanduo siurbliais tokios galimybės nebus, kadangi pagrindinį bloką teks statyti ant žemės, su retomis išimtimis, kada oras-vanduo katilas gali būti tvirtinamas prie sienos. Geriausia tokį įrenginį montuoti atskiroje patalpoje, kad skleidžiami garsai netrikdytų komforto, o išvedžioti vamzdžiai neiškreiptų interjero estetikos.

  Finansavimo galimybės

  Nusprendę pirkti šilumos siurblį galite gauti finansavimą ir jį pirkti išsimokėtinai. Mūsų partneriai inBank|Mokilizingas bei Esto lizingas galės pateikti individualų pasiūlymą dėl tokio pirkinio finansavimo jūsų pasirinktam laikotarpiui. Su šiuo sprendimu visa kaina bus išdalinama įmokomis, o šilumos siurbliai pasidarys prieinamesni kiekvienam namų ūkiui!

  Nuo ko priklauso šilumos siurblių kaina?

  Galutinė šilumos siurblio kaina priklauso nuo daugybės faktorių.
  Visų pirma, tam įtaką dažniausiai daro pačio siurblio galingumas bei tipas. Geoterminiai šilumos siurbliai ir geoterminė šildymo dažniausiai turi didžiausius kaštus įrangai, tačiau pasižymi puikiu ilgaamžiškumu bei maksimaliai taupiu šildymu.
  Oras-vanduo siurbliai gali kainuoti brangiau už oras-oras sistemą, tačiau jų įrengimas tam tikruose objektuose bus net paprastesnis nei oras-oras bloko, kadangi juos galima prijungti prie jau esamos sistemos.
  Mūsų parduotuvėje ne vienai prekei taip pat gali būti taikoma ir akcija. Jų metu, su nuolaidomis daugumą siurblių su ta pačia garantija ir ta pačia komplektacija įsigysite dar pigiau! 

  Skaityti daugiau