Buitiniai oro kondicionieriai

 • 544.00  - 1083.75 
  599.95  - 1345.82 
  517.50  - 1005.00 
  2139.20 
  3056.00  Sutaupykite 916.80 
  919.60  - 2187.68 
  1597.20  - 3794.56 
 • Sumažinkite savo rūpesčius dėl šildymo žiemą, o taip pat nebekentėkite alinančių karščių vasarą. Su buitiniais oro kondicionieriais išspręsite daugumą mikroklimato valdymo klausimų savo namuose.

  Siūlome patogiai juos įsigyti internetu. Atrinktoms prekėms iš mūsų katalogo bus taikomos ir akcijos. Specialiu akcijos ženklu pažymėtos prekės parduodamos žemesne kaina, su dėmesio verta nuolaida. Norintiems maksimalaus finansinio lankstumo – Rekuperatorių centro partneriai inBank|Mokilizingas ir Esto lizingas galės pateikti individualius finansavimo pasiūlymus. Norėdami pagerinti mikroklimatą namuose be didelės finansinės naštos, įsigykite oro kondicionierių išsimokėtinai. Patys pasirinkite patraukliausią sutarties terminą bei pradinio įnašo dydį. Mūsų komanda padės gauti finansavimą reikalingam pirkiniui. Mus rinktis taip pat verta ir dėl to, kad Rekuperatorių centras pasiūlys visas reikalingas paslaugas vienoje vietoje. Mes ne tik parduodame geriausiai įvertinta, patikimų gamintojų įrangą, tačiau atliekame ir montavimo, derinimo, techninio aptarnavimo darbus kondicionieriams.

  Užduokite klausimus – gausite atsakymus. Kreipkitės patarimo - gaukite profesionalias rekomendacijas. Mūsų komanda dirba tam, kad jūs liktumėte maksimaliai patenkinti. Per ilgiau nei dešimtmetį trunkančią veiklą, sėkmingai aptarnavome privačius ir verslo klientus visoje Lietuvoje. Nedvejokite ir jau dabar sužinokite, kokią maksimalią naudą galite gauti!

  Nepamirškite, kad kai kurie kondicionieriai yra užsakomi (nurodoma prekės puslapyje), todėl dėl jų kainų ir pasiūlymų reikėtų teirautis kontaktų skiltyje nurodytu telefonu arba elektroninio pašto adresu.

  Oro kondicionierių namams privalumai

  Visus oro kondicionierių namams privalumus galima suskirstyti į keturias kategorijas:
  · Veikimo efektyvumas ir našumas;
  · Valdymas;
  · Oro kokybės gerinimas;
  · Anglies ir taršos pėdsakų mažinimas.

  Veikimo efektyvumas ir našumas

  Lyginant su didžiąja dalimi tradicinio tipo šildymo ir mikroklimato valdymo sprendimų, oro kondicionierius turėtų veikti gerokai efektyviau. Beveik bet kuriame procese, kur deginamas kuras – efektyvumas niekada nebus pernelyg aukštas, nes didelė dalis energijos virsta į karštį, kurį panaudoti – labai sudėtinga. Lyginant su malkiniais katilais ar net senesniais dujiniais katilais, buitiniai oro kondicionieriai išsiskiria aukštesniu efektyvumu. Be to, jų paleidimui nereikia tiek rūpesčio ar vargo, o oras ima šilti ar vėsti labai greitai po įjungimo. Su kieto kuro katilu reikia daugiau laiko, kol šiluma ima sklisti po sistemą. Ką jau kalbėti apie kuro sandėliavimą, atliekų tvarkymą...
  Tam, kad pamatytumėte, koks efektyvus yra individualus oro kondicionierius – šilumos siurblys, jūs galite atsižvelgti į jo SEER bei SCOP reitingą. Šiuos įvertinimus nurodome prekių puslapiuose, kondicionierių parametrų lentelėse.
  SEER (angl. Seasonal Energy Efficiency Ratio) yra sezoninis energijos efektyvumo koeficientas vėsinant ar šaldant. Kuo jis aukštesnis, tuo mažesni yra su sezoniškumu susiję energijos nuostoliai naudojant įrenginį. Tai reiškia, kad kondicionieriaus, su aukštesniu SEER, išlaikymas kainuos mažiau. Lietuvoje, kur sezoniškumo įtaka tikrai yra pastebima, verta pirkti tuos įrenginius, kurie siūlo aukštesnį sezoninį efektyvumą vėsinant ar šaldant.
  Panašiai skaičiuojamas ir SCOP koeficientas, kuris parodo sezoninį šildymo efektyvumą pagal standartizuotą skaičiavimą, remiantis realias sąlygas atitinkančiu modeliu. Nuodugnių testų metu nustatoma, kaip efektyviai buitiniai oro kondicionieriai veiks realiomis sąlygomis bei sudaromas bendras SCOP koeficientas. Kuo jis aukštesnis, tuo našiau veikia įrenginys.
  Nepamirškite ir šildymo bei vėsinimo galios (kW). Pagal ją galima lengviausiai nustatyti, kokio dydžio patalpai kondicionierius yra tinkamas.

  Valdymas

  Visi kondicionieriai, kurie yra buitiniai, dažniausiai bus valdomi vienu iš kombinacijos būdu. Tai gali būti vienas iš dviejų būdų (arba jie abu):

  · Nuotolinis pultelis;
  · Išmanioji programėlė.

  Kadangi įprastų kieto kuro katilų, valdyti elektroniniu, nuotoliniu būdu nėra galimybės, turėti pasirinkimą namuose, per atstumą įjungti šildymą ar vėsinimą yra milžiniškas pliusas.
  Valdyti nuotoliniu pulteliu yra patogu, ypač, kai oro kondicionierius yra sumontuotas aukštai ant sienos arba pritvirtintas prie lubų. Dažniausiai pulteliai yra labai patogūs naudotojui. Su jais, vos keliais paspaudimais galima pakeisti veikimo režimą arba paprastai atlikti subtilų temperatūros padidinimą, pučiamo oro srauto sustiprinimą ir programuoti pačio kondicionieriaus veiklą.
  Visgi vienareikšmiškai geriausia - valdyti įrenginį per atstumą, be jokių papildomų pultų ar įrenginių. Tai daryti leidžia išmanieji kondicionieriai (buitiniai). Prijungus juos prie Wi-Fi tinklo galima net ir tada, kai esate visai kitoje vietoje, o ne prie įrenginio, padidinti/sumažinti temperatūrą, sustiprinti pūtimą ir keisti kitus nustatymus. Tai padeda sutaupyti laiko ir užtikrinti komfortą įvairiausiomis sąlygomis.
  Didelį galvosūkį sprendžia ir savaiminės diagnostikos bei išorinio bloko valdymo galimybės. Su kieto kuro katilu atsitikusių problemų taip lengvai nediagnozuosite. Reikia apžiūros, tyrimo, daug laiko. Na, o modernus kondicionierius pats atliks sistemos patikrą, identifikuos problemą bei parodys kodą ar konkrečios problemos tipą. Tokia informacija bus naudinga meistrams, kurie atvykę į vietą jau žinos, ko tikėtis ir efektyviau atliks taisymo darbus.
  Žiemą galbūt net nereikės rūpintis dėl išorinio bloko užšalimo, nes kaitinimo elementas atitirpins ir leis įrenginį naudoti efektyviai net ir šalčiausiomis paromis.

  Oro kokybės gerinimas

  Tinkamai naudojant, buitiniai oro kondicionieriai gali turėti didžiulę naudą jums ir visiems kitiems namų ūkio gyventojams. Jeigu pasirinksite juos naudoti optimaliai, o ne kuo skubiau atvėsinti iki žemiausios įmanomos temperatūros karštą dieną, pagerinsite savo ir visų patalpose esančių žmonių komfortą. Žemesnė ar kiek aukštesnė oro temperatūra (priklausomai, kaip naudojate kondicionierių) padės: geriau išsimiegoti, apsisaugoti nuo galvos skausmų, sumažinti organizmo nuovargį ir padidinti produktyvumą.
  Be to, nemaža dalis kondicionierių gali turėti ir specialius filtrus, kurie apvalys orą ir surinks daleles, prieš jį išleisdami į patalpas. Geriausi „Rekuperatorių centre“ parduodami buitiniai kondicionieriai turi daugiapakopius filtrus, kurie surenka ir dulkes, ir alergenus, ir minimalizuoja nemalonių kvapų atsiradimo galimybę. Oras, kurį įrenginys išleidžia į patalpą, yra gaivus, švarus.
  Taršos mažinimas
  Bet koks įrenginys, kuris degina kurą, į aplinką išleidžia daug CO2. Šiuolaikiniai, elektra varomi buitiniai oro kondicionieriai yra žymiai mažiau taršūs už dujas ar kietą kurą deginančius katilus. Be to, gamintojai patys taiko reikšmingas inovacijas tam, kad jų įrenginiai nekenktų aplinkai. Štai, pavyzdžiui, dauguma naujos kartos kondicionierių naudoja R32 šaltnešį, kuris, lyginant su ankstesniais, leidžia į aplinką išskirti apie 70% mažiau CO2 ir taupo energiją, efektyviau perteikdamas vėsą.
  Be to, jeigu nuspręsite savo kondicionierių prijungti prie saulės elektrinės, energijos sąnaudos bus visai minimalios, o sąskaitos tikrai sumažės pastebimai, nors naudos neprarasite!

  Buitinių oro kondicionierių techniniai parametrai

  Buitiniai oro kondicionieriai yra aukštųjų technologijų pasiekimas. Suderindami elementarius fizikos principus su aukšto efektyvumo, nepaprastai tiksliomis techninėmis detalėmis, gamintojai: Daikin, Gree, LG, Nordis, Sinclair ar daugelis kitų gali pasiūlyti ilgaamžius, patikimai veikiančius bei aukšto našumo įtaisus.
  Kiekviename prekės puslapyje rasite šiuos parametrus apie tai, kokie našūs ir efektyvūs yra jūsų pasirinkti buitiniai oro kondicionieriai.

  Tie parametrai:

  · Šaldymo galia ir šildymo galia (kW) – jos gali skirtis ir parodo, kaip efektyviai įrenginys šildys ar vėsins orą;
  · SERP ir SCOP koeficientai – rodo veikimo efektyvumą sezoniškumo atžvilgiu;
  · Energijos efektyvumo klasė – (A+++ - aukščiausia, F – žemiausia);
  · Matmenys (rinkitės pagal vietą, kurią galite skirti);
  · Oro srautas (kubiniai metrai per valandą);
  · Triukšmingumas (dB);
  · Vamzdžių diametrai;
  · Lauko temperatūros ribos, kurių diapazone gali efektyviai šildyti ir šaldyti. 

  Skaityti daugiau