Oro kondicionieriai

 • Mobilus kondicionierius CORTINA Wood's

  CORTINA Wood's
  Dovanų pridedamas montavimo rinkinys!

  454.42 
  459.00  Sutaupykite 4.58 
  Mobilus kondicionierius Milan 7K WiFi Wood's

  Milan 7K WiFi Wood's
  Dovanų pridedamas montavimo rinkinys!

  315.81 
  319.00  Sutaupykite 3.19 
  544.00  - 1083.75 
  599.95  - 1345.82 
  904.40  - 1003.01 
  1110.01  - 1365.00 
  566.26  - 1226.25 
  1098.75  - 1511.25 
  517.50  - 1005.00 
  2216.72 
  2770.90  Sutaupykite 554.18 
  2265.12 
  2831.40  Sutaupykite 566.28 
  2139.28  - 2507.12 
  2139.20 
  3056.00  Sutaupykite 916.80 
  919.60  - 2187.68 
  1597.20  - 3794.56 
  1577.84  - 1713.36 
 • Oro kondicionierius – tai įrenginys, kuris efektyvus ne tik namams bet ir komercinėms patalpoms. Vienas didžiausių iššūkių patalpose – palaikyti optimalią temperatūrą. Žiemą reikia šilumos, vasarą – vėsos, tačiau tam vartotojai dažniausiai ieško atskirtų sprendimų ir moka dvigubai. Tačiau, su oro kondicionieriumi (kitaip dar vadinamu šilumos siurbliu oras-oras) galima patalpas šildyti ir vėsinti pagal poreikį.

  Ganėtinai nedaug erdvės viduje užimantys oro kondicionieriai gali labai aukštu energiniu efektyvumu šildyti bei vėsinti vieną arba kelias patalpas. Taigi visiškai mikroklimato kontrolei namų viduje jums beveik pakanka vos vieno įrenginio, kuris išspręs visas problemas ir visus iššūkius, ištisus metus.
  Rekuperatorių centras jums siūlo: Daikin, LG, Gree, Nordis, Sinclair bei daugelio kitų prekių ženklų sieninius oro kondicionierius. Taip pat galime pasirūpinti ir kitais jūsų namų bei patalpų mikroklimato valdymo poreikiais: montavimu, derinimu, techniniu aptarnavimu.

  Oro kondicionieriai internetu

  Namų ūkių šeimininkams ar verslo patalpų valdytojams, kuriems reikalingi oro kondicionieriai, galimybė pirkti internetu suteiks laisvę pasinaudoti dar platesniu naudų sąrašu.
  Rekuperatorių centro partneriai inBank|Mokilizingas bei Esto lizingas gali pasiūlyti lanksčias finansavimo sąlygas įsigyti kondicionierių išsimokėtinai. Patys klientai gali nurodyti jiems priimtiniausias sąlygas dėl pradinio įnašo ir sutarties termino. Tuomet pateikiama paraiška, automatizuotos sistemos įvertina galimybes ir pateikia pasiūlymą. Taip oro kondicionieriai gali tapti jūsų be jokių didelių vienkartinių mokėjimų – gerokai finansiškai lankstesniu būdu.

  Renkantis oro kondicionierių, nepamirškite susipažinti su technine informacija prekės puslapyje. Čia galima rasti visus duomenis ir faktus, kurie bus aktualūs tuomet, kai įrenginį jau naudosite.
  Vienas iš didžiausių šilumos siurblių oras-oras (kondicionierių) privalumų yra gerokai mažesnis anglies pėdsakas. Kadangi jie, šilumai ar šalčiui gaminti naudoja tik orą iš lauko ir elektros energiją, į aplinką išmetama gerokai mažiau anglies dvideginio nei, pvz., deginant medieną, anglis ar dujas. Be to, daugumoje šiuolaikinių kondicionierių jau naudojamas modernus, R32 šaltnešis (freonas). Jis yra maksimaliai taupus ir temperatūriškai inertiškas, todėl reikia mažiau energijos norint atvėsinti ar pašildyti išpučiamą orą. Dirbant optimaliomis sąlygomis, patys moderniausi siurbliai gali pagaminti ne mažiau nei 3, o tinkamiausiomis sąlygomis net 6 kartus daugiau šilumos energijos nei sunaudoja elektros.

  Renkantis kai kada praverčia ir detalios prekių nuotraukos bei vizualizacijos. Su jų pagalba galima rasti tuos modelius, kurių estetika mažiausiai iškristų iš konteksto bei geriausiai derėtų jūsų patalpose. Dažniausiai vidiniai kondicionieriaus blokai būna baltos spalvos, tačiau taip pat galima rasti ir juodų ar sidabrinės spalvos įrenginių. Jeigu norite, kad bendros pastato fasado estetikos nekeistų išorinis kondicionieriaus blokas, pagalvokite apie diskretišką vietą montavimui.

  Užsakymą apmokėti galėsite internetu, per elektroninę bankinkystę arba atskiru bankiniu pavedimu. Na, o kondicionierių pristatyti galėsime nurodytu adresu arba paruošti atsiėmimui parduotuvėje.

  Ką turėtumėte žinoti prieš perkant oro kondicionierius?

  Visuose namų ūkiuose oro kondicionerius yra rimtas pirkinys. Tinkamai pasirinkus atlikta investicija atsipirks su kaupu, kadangi, ypač lyginant su kieto kuro katilais, palengvės namų šildymas, atsiras patogus būdas patalpų orą vėsinti bei nereikės tiek daug priežiūros. Tam, kad ir internetu galėtumėte išsirinkti geriausią, mažataršį šildymo sprendimą, paruošėme keletą patarimų apie tai, ką verta žinoti prieš perkant.

  Tai – investicija į komfortą bei aplinką

  Šildymas ir vėsinimas su oro kondicionieriumi yra be galo komfortiškas ir mažai aplinkai taršus būdas valdyti mikroklimatą. Labai greitai po to, kai įjungsite įrenginį, pajausite, kad temperatūra aplink jus pakilo arba nukrito (pagal nustatymą).

  Tada, kai kieto kuro katilo jungti apsimoka arba, kai norisi vėsintis, oro kondicionierius yra kone idealus pasirinkimas. Taip pat, augant kieto kuro bei dujų kainoms, ypač namų ūkiams su saulės energijos gamybos galimybėmis atsiranda būdas labai pigiai, beveik be jokios taršos gaminti šilumą ar vėsą namuose. Mūsų parduodamiems įrenginiams bei atliekamiems darbams suteikiama garantija, o vidutinis oro kondicionieriaus tarnavimo laikas taip pat yra daugybė metų. Dėl to jūs galite būti ramūs ir užtikrinti žinodami, kad tai investicija į ateitį. Be to, svarbus veiksnys, lemiantis, kaip efektyviai veiks oro šilumos siurblys, yra tai, kaip gerai apšiltintas jūsų namas.

  Nustatykite, kiek blokų viduje jums reikės

  Tikslingai įvertinkite savo objektą ir savo buities poreikius bei nuspręskite dėl viduje planuojamų blokų skaičiaus. Pasitarus su Rekuperatorių centro specialistais galėsite tiksliai rasti techniškai praktiškiausius sprendimus pagal tai kiek ir kokio ploto patalpų norite vėsinti. Pasiūlysime tinkamiausius kondicionierių modelius.
  Jūs galite rinktis ir Split bei Multi-Split sistemas. Tokia galimybė leidžia kondicionierius susimontuoti ne tik, pavyzdžiui, svetainėje, tačiau ir miegamajame, pirmajame ir antrajame aukšte ar bet kurioje kitoje patalpoje.

  Nepamirškite apie valdymą

  Vienas iš didžiausių oro kondicionierių privalumų prieš tradicinius kieto kuro katilus yra mažesnis priežiūros bei aptarnavimo poreikis. Nereikia pildyti kuro, valyti atliekų, rūpintis malkų, briketų ar granulių sandėliavimui. Tačiau maksimalų komfortą pasieksite tik tada, jeigu galėsite kondicionierių valdyti lengvai ir nuotoliniu būdu. Tam pasiekti reikalingas nuotolinio valdymo pultelis arba išmani valdymo sistema, kur kondicionierių kontroliuoti leis išmaniajame telefone ar planšetėje pasiekiama programėlė. Taip režimus ar temperatūrą keisti galėsite net būdami visiškai kitame kambaryje.

  Susipažinkite su naudojimu ekstremaliomis sąlygomis

  Esant ekstremalioms klimato sąlygoms, kondicionierių efektyvumas gerokai krenta. Dėl to jums reikia atsižvelgti į tai, kokia yra žemiausia temperatūra, kurioje kondicionierius vis dar gali veikti efektyviai. Šiuolaikiniai įrenginiai dažniausiai veikia pakankamai efektyviai net ir kai lauke šalčiau nei -20oC. Patys pažangiausi ir efektyviausi parduodami agregatai iš Rekuperatorių centro asortimento turi pažangias technologijas, dėl kurių gali šildyti net esant -30oC.

  Taip pat reikėtų žinoti ir iki kokios temperatūros kondicionierius galės vėsinti efektyviai. Laimei, temperatūra taip retai perkopia ar priartėja prie tų ekstremumo taškų, kad beveik be išimčių mikroklimatui valdyti pakaks ir šio įrenginio. Paskirkite vietą lauke, išoriniam blokui

  Oro kondicionieriai arba šilumos siurbliai oras-oras turi ne tik viduje esantį, tačiau ir lauke stovinį bloką. Jie dažniausiai montuojami ant žemės arba tvirtinami prie sienos, nors įmanomas tvirtinimas ir ant lygaus stogo nuosavame name. Svarbiausia yra tai, kad galėtumėte prieiti prie jo nuvalyti sniegą ar kitas šiukšles, o meistrai galėtų prieiti dėl remonto ar techninės priežiūros.

  Pasirinkite patikimą montuotoją

  Kadangi tai yra rimta investicija ir ilgai tarnauti turintis, technologiškai pažangus įrenginys, jį turi įrengti patikimas, patirtį turintis montuotojas. Geriausia, kai montavimas atliekamas tų pačių profesionalų, kurie įrangą parduoda arba jų partnerių. Taip užtikrinamas tęstinumas bei maksimaliai sklandi eiga. Ne visi oro kondicionierių montuotojai turi tokią patirtį ar žinias, todėl rinkitės atidžiai.
  Klientų atsiliepimai taip pat padės jums rasti geriausią išeitį. Rekuperatorių centro komanda jums iš karto galės pateikti kainos ir terminų pasiūlymą.

  Valstybės paramos gavimo galimybė

  Jeigu atliekate renovaciją, didelį remontą, įsirenginėjate būstą ar pavargote nuo šildymo kietu kuru, turite žinoti, jog kai kada galima gauti kompensacinę paramą keičiant seną katilą į arba pasirinkus įsirengti mažai taršų šildymo sprendimą. Oro kondicionieriai arba šilumos siurbliai oras-oras yra vienas iš tokių sprendimų. Jeigu valdžios institucijos vykdo paramos teikimą, užpildžius paramą galima gauti kompensaciją. Dėl to ar vyksta paramos teikimas jus visada informuos Rekuperatorių centro komanda. Na, o, jeigu paraiškas teikti galima, mes padėsime pasiruošti užpildymui!

  Kodėl verta rinktis Rekuperatorių centrą oro kondicionieriui įsigyti?

  Rekuperatorių centras jums gali pasiūlyti ne tik gausų: Daikin, LG, Gree, Nordis, Sinclair bei daugelio kitų oro kondicionierių asortimentą, tačiau ir kitas naudas. Visų pirma, pasirinkti iš gausaus asortimento čia nebūtinai turi būti sudėtingas procesas. Patogiai suskirstyti prekių filtrai ir rikiavimo įrankis leis vos keliais paspaudimais susiaurinti rodomų rezultatų sąrašą. Taip jūs iš karto matysite, kurie oro kondicionieriai yra pakankamai galingi jūsų butui ar nuosaviems namams. Ne vienam produktui taikoma ir akcija, o jų metu sieniniai ar kitur tvirtinami kondicionieriai kainuoja dar pigiau!
  Mes taip pat galime pasiūlyti montavimo, derinimo ir aptarnavimo paslaugas jūsų įrangai. Atvyksime į objektą, atliksime apžiūrą bei priimsime geriausius sprendimus. Jums nereikės gaišti laiko atskirai ieškant montuotojų ir kokybiškos įrangos.

  Viskuo pasirūpinti gali padėti Rekuperatorių centro komanda!

  Prekių puslapiuose pateikiama ir kita informacija, kuri gali būti aktuali renkantis, kaip kad matmenys, energinis efektyvumas, triukšmo lygis, valdymas ir kita.
  Klausimus dėl mūsų asortimento, pasiūlymų ar paslaugų visada galite užduoti kontaktų skiltyje nurodytu telefonu arba elektroninio pašto adresu. Gausite patarimus, atsakymus į klausimus bei profesionalias rekomendacijas. Kai kurie kondicionieriai yra užsakomi, todėl dėl jų kainų ir pasiūlymų reikėtų teirautis tais pačiais kontaktais. 

  Noriu konsultacijos

  Skaityti daugiau