Sieniniai rekuperatoriai

 • 423.54 
  596.53  Sutaupykite 172.99 
  425.25 
  598.95  Sutaupykite 173.70 
  308.91 
  417.45  Sutaupykite 108.54 
  259.67 
  350.90  Sutaupykite 91.23 
  Mini rekuperatorius TwinFresh Comfo RA1-50-0
  Modelis
  Comfo RA1-50
  Našumas, m3/h
  54
  323.02 
  454.96  Sutaupykite 131.94 
  1176.60 
  1384.24  Sutaupykite 207.64 
  1213.15 
  1347.94  Sutaupykite 134.79 
  421.13 
  546.92  Sutaupykite 125.79 
 •  

  Sieninis rekuperatorius – tai bet kuris rekuperatorius, kuris montuojamas sienoje. Dėl to, kad tokioje montavimo vietoje dažniausiai norisi užimti kuo mažiau vietos, namui arba butui skirti sieniniai rekuperatoriai patenka į mini rekuperatorių kategoriją. Nors pasitaiko ir išimčių, didžioji dalis jų išsiskiria kompaktišku dydžiu.

  Yra ne vienas privalumas, dėl kurio verta įsigyti rekuperatorius iš rekuperatoriucentras.lt elektroninės parduotuvės. Kodėl verta rinktis mus?
  · Gausus įrenginių asortimentas – Brink Climate Systems, Mitsubishi Electric, O.ERRE ir kitų gamintojų sprendimai vertinami ne tik Lietuvoje, tačiau ir užsienyje.
  · Viskas vienoje vietoje – Rekuperatorių centro komanda pasiūlys ne tik patrauklia kaina pirkti rekuperatorius, tačiau galės atlikti ir montavimo, įrengimo darbus.
  · Galimybė įsigyti išsimokėtinai – mūsų partneriai inBank|Mokilizingas bei Esto lizingas galės pateikti individualius pasiūlymus įsigyti rekuperatorius lanksčiausiomis sąlygomis.
  · Visa techninė informacija, kaip ant delno – kiekvieno įrenginio prekės puslapyje rasite techninės informacijos lentelę, kur surašyti visi rekuperatoriaus parametrai.
  · Profesionali komanda, kuri visada pasiruošusi patarti, atsakyti į klausimus bei surasti geriausius sprendimus klientams.

  Sieniniai rekuperatoriai internetu

  Rinkoje yra daugybė decentralizuoto veikimo ir mini sieninių rekuperatorių, kurie skiriasi:
  · Savo išvaizda ir dydžiu (nepamirškite, kad sieniniai rekuperatoriai montuojami matomose vietose, t. y. vidinis blokas bus pritvirtintas ant sienos namo viduje, o oro įsiurbimo anga, ant pastato fasado);
  · Šilumokaičio tipas (populiariausieji šiuo metu yra regeneraciniai keramikiniai šilumokaičiai, tačiau yra ir rekuperacinių sistemų su kryžminio arba priešpriešinio srauto šilumokaičiais);
  · Techninė specifikacija pavyzdžiui, energetinė klasė, našumas (kubiniais metrais per valandą), šilumos grąžinimas (%), veikimo garsumas, veikimo lygiai ir kita;
  · Valdymo tipą (naudojant prie įrenginių laidais prijungtą valdiklį, nuotolinio valdymo pultą arba mobiliąją programėlę).

  Pasirinkti geriausią įrenginį iš gausaus asortimento galite ir internetu. Pasirinkimą palengvins techninė informacija iš prekės puslapio, prekių filtrai ir rikiavimo įrankiai. Remiantis technine informacija galėsite labai greitai rasti, kuris sieninis rekuperatorius yra našiausias arba pakankamo našumo jūsų objektui. Patarti visada galės ir mūsų atstovai bei specialistai, tačiau nemažai informacijos prekių puslapyje padeda sprendimą rasti ir pirkėjams.

  Internetu pirkdami sieninius rekuperatorius jūs galite iš karto matyti ir visus jų privalumus bei ypatumus. Puikus to pavyzdys yra informacija apie valdymą, efektyvumą, galimus prijungimus ir suderinamus mazgus. Matydami visą šią informaciją galėsite paprasčiau išsirinkti priedus ir papildomus įrenginius savo sistemai, maksimalizuoti jos efektyvumą. Be to, viską galėsite įsigyti vienoje vietoje, nereikės gaišti laiko eilėse ar paieškose.

  Sieninių rekuperatorių privalumai

  Yra ne vienas privalumas, dėl kurio verta rinktis prie sienos tvirtinamą rekuperatorių ir tokią sistemą.
  Sieninis rekuperatorius yra idealus, o kartais net ir vienintelis pasirinkimas tais atvejais, kada nesinori arba nėra techninių galimybių įrengti tradicinę rekuperacinę sistemą. Dėka sieninių rekuperatorių galima optimaliau pasirūpinti ventiliacija bei oro kokybės gerinimu.
  Palyginti su kitais rekuperatoriais, sieninius gali būti gerokai lengviau sumontuoti. Jų veikimas lengvai pritaikomas ne tik nuosavuose namuose, tačiau ir butuose bei komercinėse patalpose. Atliekant renovacijas senos statybos objekte dažnai pasirenkama montuoti būtent kompaktiškus, sieninius rekuperatorius. Jis užima ganėtinai nedaug erdvės ir nesudėtingaiįsipaišo į likusį interjerą bei smarkiai nekrenta į akis.
  Kadangi pagrindinis rekuperatoriaus blokas yra gana nedidelis, jo valdymas tikrai nėra apsunkinantis jūsų buitį. Kai kuriuos modelius galima valdyti rankiniu būdu – su virvele arba mygtukais. Na, o premium segmento sieninis rekuperatorius jau, ko gero bus valdomas su nuotolinio pultelio arba išmaniajame įrenginyje esančios programėlės pagalba.
  Rekuperatoriaus viduje esantis filtras arba net kelių filtrų sistema iš oro surenka dulkes bei kitas taršos daleles. Taip užtikrinama pati aukščiausia oro, patenkančio į patalpas, kokybė.
  Galiausiai, sieninis rekuperatorius dažniausiai yra vienas iš finansiškai patraukliausių šios rūšies įrenginių sprendimų. Vartotojų ir ekspertų atsiliepimai rodo, kad sieniniai rekuperatoriai iš mūsų asortimento efektyviai atlieka savo darbą, o savo kaina dažnai yra pigesni už kitų tipų sistemas. Be to, Rekuperatorių centro siūlomos nuolaidos atrinktoms prekėms dažnai taikomos nemažos nuolaidos, tad pirkti dar labiau apsimoka! 

  Skaityti daugiau