Plastikiniai ortakiai

 • 2.55  - 3.86 
  1.44 
  2.40  Sutaupykite 0.96 
 • Mūsų internetinėje parduotuvėje galite patrauklia kaina įsigyti viską savo vėdinimo sistemai ir rekuperatoriams, įskaitant sandarius, puikios kokybės ortakius iš plastiko, jungtis ir kitus priedus.

  Plastikiniai ortakiai internetu

  Plastikiniai ortakiai gali būti pritaikyti beveik prie bet kurios patalpos ar erdvės vėdinimui bei rekuperacijos sistemai.

  Kuo ypatingi ir naudingi plastikiniai ortakiai?

  Visų pirma dėl antistatiškų bei antibakterinių savybių. Pagaminti iš grynų medžiagų jie yra praturtinti antistatinėmis bei antibakterinėmis savybėmis, kurios paverčia plastikinius ortakius bene geriausiu pasirinkimu jūsų objekte. Taip tausojama žmonių sveikata, užtikrinamas geriausias komfortas.

  Plastikiniai ortakiai vėdinimui turi pranašumą ir dėl garso izoliacijos. Per plono metalo skardos vamzdžius keliaujantis oras gali kelti triukšmą ir įvairius garsus (kad ir laikinai). Na, o plastikas į oro srautą nereaguoja taip jautriai, todėl skleidžiamas triukšmas gali būti minimalus arba įprastomis sąlygomis net nelabai girdimas.

  Taigi, kviečiame įsigyti šiuos kokiybiškus plastikinius ortakius internetu už puikią kainą. O jei kyla klausimų kviečiame susiekti kontaktų skiltyje nurodytu telefonu arba elektroninio pašto adresu su mūsų komanda! 

  Skaityti daugiau