Oro drėkintuvai

 • Oro drėkintuvas Wood's WHU-400

  Modelis: Wood's WHU400

  60.44 
  80.59  Sutaupykite 20.15 
  Oro drėkintuvas Wood's WHU-600

  Modelis: Wood's WHU600

  127.78 
  170.37  Sutaupykite 42.59 
  Oro drėkintuvas HALE PCMH45

  Modelis: HALE PCMH45

  580.53 
  774.04  Sutaupykite 193.51 
  Oro drėkintuvas STYLIES CARINA

  Modelis: Styles Carina

  73.41 
  92.93  Sutaupykite 19.52 
  Oro drėkintuvas STYLIES AQUILA

  Modelis: Stylies Aquila

  73.41 
  92.93  Sutaupykite 19.52 
  Oro drėkintuvas STYLIES ALAZE

  Modelis: Stylies Alaze

  104.00 
  131.65  Sutaupykite 27.65 
  Oro drėkintuvas Stylies HYDRA

  Modelis: Stylies Hydra

  97.89 
  123.90  Sutaupykite 26.01 
  Oro drėkintuvas STYLIES TAURUS

  Modelis: Stylies Taurus

  97.89 
  123.90  Sutaupykite 26.01 
  Oro drėkintuvas STYLIES SIRIUS

  Modelis: Stylies Sirius

  110.12 
  139.39  Sutaupykite 29.27 
  Oro drėkintuvas Stylies LEONIS

  Modelis: Stylies Leonis

  128.48 
  162.62  Sutaupykite 34.14 
  Oro drėkintuvas Stylies TITAN

  Modelis: Stylies Titan

  152.94 
  193.60  Sutaupykite 40.66 
  Oro drėkintuvas Stylies MIRA

  Modelis: Stylies Mira

  165.18 
  209.09  Sutaupykite 43.91 
  Oro drėkintuvas Stylies AQUARIUS

  Modelis: Styles Aquarius

  269.09 
  340.62  Sutaupykite 71.53 
 • Rekuperatoriucentras.lt jums siūlo galimybę patogiai, paprastai ir labai patraukliomis kainomis įsigyti kokybiškus, aukšto našumo oro drėkintuvus internetu. Mūsų prekių asortimente yra: Stylies, Stadler, Hale bei Wood‘s oro drėkintuvai.

  Skirtingo našumo įtaisai padės reguliuoti drėgmės lygį patalpose ir sudrėkinti orą ten, kur to labiausiai reikia.
  Rekuperatoriucentras.lt komandos siekis – pasiūlyti aukščiausios kokybės oro drėkintuvus ir kitą oro patalpose gerinimo įrangą kuo patrauklesne kaina. Atrinktiems drėkintuvams iš mūsų katalogo gali būti taikoma akcija, o su lanksčiais bei prie jūsų situacijos pritaikytais InBank Mokilizingo bei Esto lizingo pasiūlymais – pirkti oro gerinimo įrangą internetu galite dar paprasčiau!

  Oro drėkintuvai internetu

  Namams skirti oro drėkintuvai atlieka tikrai naudingą darbą ir padeda tinkamai suvaldyti mikroklimatą patalpų viduje. Tuomet, kai įrenginys yra įjungtas, jis, iš pripildyto bakelio, skleidžia drėgną miglą. Būtent ši migla pasklinda po patalpą ir padidina santykinę drėgmę.
  Tinkamai parinktas oro drėkintuvas gali puikiai veikti ne tik nuosavų namų patalpose, butuose ar apartamentuose. Jų veiksmingumas pritaikomas ir komercinės ar net gamybinės paskirties patalpose, kur drėgmės lygis yra per mažas. Svarbu tinkamai pasirinkti įrenginį, kurio pajėgumų užtektų jūsų poreikiams patenkinti!

  Kaip veikia oro drėkintuvai?

  Ultragarsiniai oro drėkintuvai skleidžia ultragarsines vibracijas per plokštelę. Jų dažniai vandenį bakelyje skaido į mikroskopinius lašelius, o drėkintuvas išleidžia į orą, miglos pavidalu. Šalto rūko tipo oro drėkintuvai, kurie laikomi bene pačiais geriausiais, gali naudoti būtent ultragarso vibracijas arba specialų ventiliatorių, kad vandenį paverstų į miglą ir išleistų į orą patalpoje.
  Be abejonės, yra ir kitų oro drėkintuvų tipų, tačiau mūsų įvardinti - populiariausi. Šalto rūko principu veikiantys drėkintuvai yra labai mėgstami vartotojų, kadangi jų veikimas nedidina temperatūros patalpoje.
  Kaip išsirinkti geriausią oro drėkintuvą?
  Visų pirma, geriausią oro drėkintuvą išsirinkti galima tik atsižvelgus į technines jo savybes. Rekuperatoriucentras.lt parengė trumpą gidą, kuris leis nustatyti svarbiausius parametrus bei padės sutrumpinti laiką, reikalingą įrenginiui išsirinkti. Štai, kurie parametrai yra svarbiausi:

  · Optimalus rekomenduojamas plotas lietuviškam klimatui – šis parametras leidžia labai lengvai pamatyti ar įrenginys bus optimaliai pritaikytas jūsų poreikiui. Rekuperatoriucentras.lt specialistai teoriniu ir praktiniu būdu įvertina visų Wood‘s, Hale, Stadler ar Stylies pajėgumą bei skiria rekomendacijas, kokio dydžio patalpose jie bus patys efektyviausi.

  · Garso lygis (dB) – kuo jis mažesnis, tuo naudotojams yra geriau. Tiek gyvenamosiose, tiek darbo patalpose mažesnis triukšmas yra privalumas. Nepamirškite palyginti garso lygį veikiant tyliausiu ir galingiausiu režimu.

  · Svoris (kg) bei matmenys – savaime suprantama, kuo didesnis drėkintuvo svoris, tuo jis mažiau mobilus ir praktiškas. Tačiau, jeigu drėkinti reikia labai didelę patalpą arba norite itin aukšto našumo įrenginio, neišvengsite didesnio svorio. Stenkitės rasti balansą tarp kuo mažesnio svorio, mažesnių matmenų ir kuo aukštesnio našumo.

  · Valdymas – jeigu norite turėti kuo daugiau galimybių reguliuoti įrenginio veikimą bei gauti didžiausią naudą, jums reikalingas automatinis drėkintuvas su elektroniniu valdymu. Drėkintuvai su mechaniniu valdymu dažniausiai būna patys pigiausi, tačiau elektroninis ar automatizuotas valdymas leidžia džiaugtis bent tam tikru įrenginio autonomiškumu ar lengvesne veikimo priežiūra.

  · Bakelio talpa (l) - jeigu ketinate drėkinti nuolat arba dideles patalpas, prioritetą teikite kuo didesnės talpos vandens bakeliams. Tai leis jums mažiau rūpintis bakelio pripildymu.

  Kokį biudžetą skirti oro drėkintuvui? Daug kam gali kilti klausimas, kokį biudžetą skirti oro drėkintuvui?

  Į šį klausimą vienareikšmiško atsakymo nėra, tačiau svarbu suprasti, kokią naudą jis suteiks jūsų būstui. Tai yra įrenginys, kurio kokybei svarbu nepagailėti lėšų, kadangi jis naudą ir vertę suteiks ilgą laiką po įsigijimo. Nepamirškite, kad rekuperatoriucentras.lt siūlo galimybę pirkti oro drėkintuvus ir išsimokėtinai, labai patraukliomis sąlygomis. Greitai gaukite pasiūlymą ir įsigykite aukštos kokybės įrangą tokiu būdu, kaip jums patogiausia.

  Kada svarbu naudotis oro drėkintuvais?

  Pernelyg sausas oras patalpoje gali ilgainiui sukelti žalą sveikatai bei nuolat gadinti daiktus, sukelti nemalonius pojūčius. Pagal ekspertų rekomendacijas, patalpų viduje santykinė drėgmė neturėtų kristi bei laikytis žemiau 30-40%. Visgi, augant pastatų sandarumo standartams, ypač naujos statybos objektuose konstrukcijos yra tokios sandarios, kad oro cirkuliacija yra minimali ir patalpose dažnai nusistovi sausas oras.

  Pernelyg maža kambario drėgmė daro žalą organizmui. Jums, ko gero labai reikia drėkintuvo, jeigu pastebite, kad:
  · Jums nuolat bėga nosis;
  · Įsielektrina jūsų drabužiai;
  · Prisilietus prie paviršiaus jus dažnai nuelektrina;
  · Paūmėja alergijos, atsiranda niežulys;
  · Ypač po nakties išsausėja gerklė.

  Taigi, kviečiami pasirūpinti optimalia oro drėgme savo namuose ar komercinėse patalpose. Oro drėkintuvas padės jums palaikyti sveikesnį patalpų mikroklimatą. Rekuperatoriucentras.lt internetinėje parduotuvėje rasite ne tik platų oro drėkintuvų asortimentą, bet ir kitas vėdinimo bei kondicionavimo sistemos prekes: rekuperatorius, drėkintuvus rekuperatoriams ir kt. 

  Skaityti daugiau