Sieninis šilumos siurblys oras-oras Gree Soyal (sidabrinė)

 • Sieninis šilumos siurblys oras-oras Gree Soyal (sidabrinė)

  Kodas: 22020009
  1110.01 
  1480.00  Sutaupykite 369.99 

  Turime vietoje

  Užsakoma prekė

  Pirkdami galite gauti 0 taškų.

  GREE Soyal 
  oras-oras

 • Nemokamas pristatymas nuo 100 Eur
  Konsultacija telefonu ir parduotuvėje
  Suprojektuosime ir sumontuosime
  Saugus atsiskaitymas
 • Ypač tyliai dirbantis šilumos siurblys oras-oras GREE SOYAL – modernaus dizaino ir inovatyvių technologijų sintezė.

  Galimos spalvos: sidabrinė ir auksinė.

  GREE SOYAL – novatoriškos technologijos, atkeliavusios į Lietuvą

  Lyderio pozicijas tarptautinėje rinkoje užimanti GREE kompanija garsėja savo atidumu kokybei ir technologinei plėtrai. Zhuai mieste Kinijos pietuose įkurta įmonė ypač didelį dėmesį skiria moksliniams atradimams, nuolatos ieškodama naujų sprendimų, palengvinančių kasdienę vartotojų buitį. GREE užtikrina, kad įrenginių ir jų sudedamųjų dalių kontrolė būtų vykdoma visais projektavimo, montavimo ir aptarnavimo etapais. Visi GREE įrenginiai sukomplektuoti taip, kad jums nebereiktų rūpintis jokiais techniniais klausimais. Naujos kartos SOYAL šilumos siurblys oras-oras buvo sukurtas, atidžiai įvertinus gyventojų poreikius ir besikeičiančias klimato sąlygas. Tai itin tyliai dirbantys įrenginiai, kurių apgalvotas novatoriškas dizainas dera prie individualios gyvenamosios aplinkos. Platus temperatūros diapazonas užtikrina puikų siurblio darbą esant -25 ° C – + 52 ° C lauko temperatūrai.
  Nuo pat įmonės veiklos pradžios GREE ypatingą dėmesį skyrė kokybei ir plėtrai, gamybos procese nuolatos diegdama naujausius technologinius sprendimus. Šiandien GREE reputacija yra nepriekaištinga ne tik Kinijoje, bet ir visame pasaulyje dėl patikimo įrenginių efektyvumo, griežtos kokybės kontrolės ir į klientų poreikius orientuoto aptarnavimo. Naujasis GREE šilumos siurblys SOYAL pagaliau pasiekė Lietuvą, siūlydamas išskirtinai plačias technines galimybes visapusiam komfortui ir patogumui. Novatoriški šilumos siurbliai turi inverterinį kompresorių, ekologišką šaltnešį R32 ir atitinka A +++ energijos vartojimo efektyvumo klasę. Dėl įmontuoto buvimo jutiklio, vartotojas gali pasirinkti patogiausią oro srauto režimą. Automatinis horizontalus ir vertikalus oro srauto paskirstymas leidžia orientuotis į individualius norus atitinkančias komforto sąlygas. Be to, GREE SOYAL gali dirbti nakties ir turbo režimu, turi šilto paleidimo ir „I Feel“ funkciją (sistema vėsina arba šildo erdvę ten, kur padedamas valdymo pultelis). Kadangi siurblyje įmontuota „Wi-Fi“ valdymo sistema, siurblio darbo režimą patogu keisti nuotoliniu būdu. Įrenginys gali būti paleidžiamas automatiškai, sistemoje įdiegtos savidiagnostikos ir savaiminio valymo galimybės, maksimaliai palengvinančios siurblio priežiūrą.
  GREE SOYAL pritaikytas veikimui žiemą tiek šildant, tiek vėsinant vasarą, turi daugiapakopį ventiliatorių oro srauto reguliavimui ir gali palaikyti minimalią +8 temperatūrą kambaryje, kai nėra žmonių. Įrenginys turi net 8 greičio pakopas, siekiant užtikrinti maksimalias komforto sąlygas. Visiems GREE šilumos siurbliams suteikiama 3 metų garantija.

  Gamintojas