Šilumos siurbliai žemė-vanduo

 • Prekių nėra.
 • Geoterminė energija yra ekologiškesnė už daugumą mums įprastų kuro šaltinių, tokių kaip anglis ir kitas iškastinis kuras. Be to, geoterminės jėgainės anglies pėdsakas yra nedidelis. Tai – mažataršis, ilgaamžis bei labai patikimas sprendimas namų šildymui.

  Žemėje slypi milžiniški energijos resursai, kuriuos galima panaudoti ir taupiai, stabiliai bei labai patikimai šildyti namus. Geoterminiai šilumos siurbliai leidžia būtent tai ir daryti. „Rekuperatorių centro“ prekių kataloge internetu galite rasti skirtingus šilumos siurblius žemė – vanduo. Ne vienai prekei gali būti taikoma ir akcija, tad ją pirkti bei išspręsti šildymo klausimus apsimokės dar labiau. Visi šilumos siurbliai žemė - vanduo taip pat parduodame ir išsimokėtinai. Mūsų partneriai inBank | Mokilizingas ir Esto lizingas padės gauti geriausią pasiūlymą pirkti lizingu bei „Rekuperatorių centras“ jums siūlo visas montavimo, įrengimo, derinimo bei aptarnavimo paslaugas vienoje vietoje. Pajungimas ir kitos paslaugos atliekamos operatyviai ir sparčiai. Be to, darbams ir įrangai suteikiama garantija, tad galėsite būti užtikrinti kokybe ir ilgaamžiškumu.
  Geoterminis šilumos siurblys – didelė investicija. Suprantame kiek daug klausimų gali kilti, kiek dvejonių gali atsirasti. Mes nemokamai pakonsultuosime, įsigilinsime į jūsų situaciją, peržvelgsime geriausius sprendimus. Nedvejokite, susisiekite kontaktų skiltyje nurodytu telefonu arba elektroninio pašto adresu.

  Šilumos siurbliai žemė-vanduo internetu

  Parduodami šilumos siurbliai žemė – vanduo turi beveik beribį potencialą. Šiuo metu pasaulyje suvartojama apie 15 teravatų energijos, o tai toli gražu nesiekia viso galimo geoterminių šaltinių energijos potencialo. Nors jūsų sistema naudotų tik dalį milžiniškų resursų, aukštas šių sistemų našumas ir efektyvumas vilioja daugybę namų ūkių savininkų. Tam tikrose šalyse, kur geografinė padėtis yra palanki (pvz., Islandija), šilumos siurbliai žemė – vanduo yra populiariausias pasirinkimas energijos poreikiams patenkinti namuose.
  Tai – labai stabilus, sezoniškumui kone visiškai atsparus, tvarus šildymo būdas. Geriausi gruntiniai šilumos siurbliai tik apie penktadalį energijos ima iš elektros. Likusią energijos dalį sudaro žemės gelmių potencialas, tad elektros sąnaudos tikrai neturėtų būti pakankamai didelės. Lyginant su aeroterminiu šildymu (oras - vanduo ir oras - oras), geoterminiai šilumos siurbliai yra kone nepriklausomi nuo oro sąlygų. Temperatūra lauke gali būti minusinė, tačiau giliai po žeme ji vis tiek yra teigiama, tad neužšąlantis skystis vamzdžiuose toliau yra varinėjamas ir naudojamas šildymui.
  Kiekvienas siurblys gali skirtis savo specifika, galingumu ir kitomis techninėmis savybėmis. Tam, kad būtų kuo paprasčiau rasti geriausią įrenginį jūsų būstui, pasinaudokite patogiais prekių filtrais bei atkreipkite dėmesį į techninę informaciją prekės puslapyje.
  Vienas iš kitų, didelių gruntinio šildymo privalumų yra šių sistemų ilgaamžiškumas. Nors nieko nėra amžino, tačiau geoterminiai siurbliai kone labiausiai priartėja prie to, ką galima vadinti pirkiniu visam gyvenimui. Dauguma modelių turėtų veikti (be didelių nesklandumų) 30 ar 50 metų. Dėl to, kad veikimas yra pastovus, be didelių pokyčių ar įtampų išoriniams mazgams, po žeme sumontuoti vamzdžiai ir šilumos siurblys turėtų veikti bent kelis dešimtmečius.
  Žemės gelmės taip pat yra patikimiausias atsinaujinančios energijos šaltinis. Tai pasidaro ypač aišku, jeigu nuspręstumėte juos palyginti su kitais atsinaujinančiaisiais ištekliais, pavyzdžiui, vėjo ir saulės energija. Taip yra todėl, kad Žemės gelmėse nuolat vyksta procesai, o štai vėjo gali nebūti, o saulės spinduliai nepakankami, kad elektrinė gamintų pakankamai energijos.
  Jeigu vyksta paraiškų paramai gauti teikimo etapas, tuomet APVA gali jums skirti reikšmingą kompensaciją, kuri padės sumažinti išlaidas siurblio įsigijimui. Siurblį galima pirkti ir išsimokėtinai. Apie tai ar vyksta paramos teikimas jus visada informuosime prieš patvirtinant pirkimą, kad gautumėte maksimalią naudą! 

  Skaityti daugiau