Šešiakampis gipsinis priglaistomas oro difuzorius AIRMANN Hexa

 • Šešiakampis gipsinis priglaistomas oro difuzorius AIRMANN Hexa

  Kodas: SKU#164243046463071021
  45.00
  60.00 Sutaupykite 15.00

  Turime vietoje

  Užsakoma prekė

 • Nemokamas pristatymas nuo 100 Eur
  Konsultacija telefonu ir parduotuvėje
  Suprojektuosime ir sumontuosime
  Saugus atsiskaitymas
 • Išskirtinumas ir nesenstanti mada!

  Airmann HEXA – pirmasis šešiakampio formos gaminys oro difuzorių rinkoje. Abstrakčių, neapibrėžtų formų dizaino elementų tendencijos nuolatos keičiasi, bet, panašu - šešiakampiai lieka... ilgam!

  Šešiakampiai - viena stabiliausių natūraliai suformuotų struktūrų gamtoje, simbolizuojantys tvarką, stabilumą ir efektyvumą. Ne veltui, korio forma, kurią nuolat matome skirtinguose interjero stiliuose bei architektūroje, yra labai dažnai sutinkama ir gamtoje - dažnai vadinama "idealiąja gamtos forma".

  SAVYBĖS

  SAUGUMAS

  Saugumas - svarbiausia! Difuzorių dangteliai tvirtinami pramoninių magnetų pagalba. Papildomai, sukurta ugniai ir drėgmei atspari apsauga nuo dangtelio nukritimo esant išsimagnetinimo aplinkybėms. Dėka patentuoto technologinio sprendimo, net ir gaisro atveju, Airmann difuzoriai išlieka saugiausiu pasirinkimu priglaistomų difuzorių rinkoje.

  Berėmis dizainas

  Estetika ir funkcionalumas – priglaistomi, berėmio tipo difuzoriai vientisai ir elegantiškai įsilieja į sienų ar lubų paviršių. Jokių atsikišimų, apvadų, rėmelių ar matomų sujungimų.

  Specialus briaunos reljefas

  Reljefinė karūnėlė - specialių technologinių įspaudų pagalba padidintas difuzoriaus išorinės briaunos (glaistymo ploto) paviršiaus plotas suteikia iki trijų kartų geresnį sukibimą su montuojamu paviršiumi ir rišančiomis medžiagomis. Šis Airmann sprendimas - puiki įtrūkimų prevencija!

  Antikondesacinės savybės

  Lyginant su įvairiais metalais, speciali gipso kompozito medžiaga pasižymi geresnėmis antikondesacinėmis savybėmis bei yra ženkliai mažiau veikiama aplinkos temperatūros pokyčių. Airmann gipso kompozito difuzoriai yra saugus pasirinkimas ne tik vėdinimo, bet ir oro kondicionavimo sistemoms.

  Žemas triukšmo lygis

  Airmann difuzorių gamyboje naudojamo gipso kompozito medžiaga bei aerodinaminis difuzorių paviršius sukurtas absorbuoti oro sistemos garsus ir vibracijas, tokiu būdu iki minimumo sumažinant patalpų akustinį triukšmą.

  Paprastas montavimas

  Ergonominė forma suteikia galimybę greitai ir paprastai difuzorių instaliacijai prieš ar po gipso kartono montavimo. Gaminio forma pritaikyta ir viengubam ir dvigubam gipso kartono sluoksniams. Dangtelis tvirtinamas stiprių, pramoninių magnetų pagalba.

  Neribota spalvų gama

  Difuzorius idealiai prisitaikys prie interjero spalvos, kadangi dažomas tais pačiais lubų ar sienų dažais.

  Universalumas

  Visi Airmann priglaistomi difuzoriai yra universalaus naudojimo - tinka
  oro tiekimui ir šalinimui.

  Lengvas montavimas. Tinka tiek montavimui į gofrą, tiek į difuzoriaus dėžutę.