Rekuperatorius Renovent Sky 300 (su Brink Air Control pultu)

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 176963
  196625 Sutaupykite 19663

  Dėl prekės tiekimo termino, teiraukitės pas pardavėją.

  Dėl prekės tiekimo termino, teiraukitės pas pardavėją.

  Į krepšelį 
  Pirkdami galite gauti 33 taškus.
  Gamintojas
  Brink Climate Systems
  Našumas, m3/h
  300
  Šilumos grąžinimas, %
  95
  Šilumos grąžinimas, % (Passive House)
  84
  Montavimo variantas
  Palubinis
  Energetinė klasė
  A+
  Šilumokaičio tipas
  Plokštelinis kryžminių-priešpriešinių srautų
  Drėgmės grąžinimas
  Negrąžina drėgmės
  Automatinė apsauga nuo užšalimo
  Disbalanso principu
  Oro šildytuvas
  Integruotas elektrinis šildytuvas
  Kondensato nubėgimas
  Reikalingas
  Vasaros oro apvedimo sklendė (Bypass)
  Yra - pilnai uždaranti šilumokaičio kanalą
  Valdymo pultelio laidas
  6x0,7 mm2
  Maitinimo kabelis (išorinis)
  3x1,5 mm2
  Įtampa V/Hz
  ~220-240/50
 • Renovent EXCELLENT rekuperatoriai sugrąžina iš panaudoto oro iki 95% šilumos. Tai Olandų gamintojo BRINK CLIMATE SYSTEMS rekuperatoriai su kryžminio-priešpriešinio oro srauto šilumokaičiais.

     Tylus veikimas - vidinė korpuso dalis iš putų polistirolo, EC technologijos ventiliatoriai ir minimalūs pasipriešinimai rekuperatoriaus viduje sėkmingai sumažina garso lygį.

  Mažos energijos sąnaudos - pagrindinis elektros suvartojimą lemiantis faktorius - ventiliatoriai. Visuose Renovent rekuperatoriuose naudojami tik ekonomiški EC technologijos "ebm-papst" gamintojo ventiliatoriai, užtikrinantys minimalias elektros sąnaudas.

  Vasaros naktų vėsinimas (Bypass) - visi rekuperatoriai Renovent EXCELLENT yra su integruota automatine oro apvedimo sklende vasaros naktų vėsinimui (Bypass). Kai nereikalingas šilumos sugrąžinimas automatiškai įsijungia Bypass vožtuvas, kurio pagalba iš patalpų pašalinamas šiltas oras, o atgal į patalpas patiekiamas tik prafiltruotas lauko oras. Bypass vožtuvas automatiškai įsijungia ir išsijungia pagal nustatytas temperatūrines reikšmes.

  Apsauga nuo užšalimo - rekuperatoriai Renovent turi integruotą automatinę apsaugą nuo užšalimo, pagal poreikį keičiantis ventiliatorių darbui. Esant žemai lauko temperatūrai automatinės apsaugos ciklas įsijungia ir išsijungia automatiškai, reaguojant į gamintojo nustatytas temperatūrines reikšmes.

  Garantinis laikotarpis - 2 metai

  Rekuperatoriai Renovent Sky yra aukšto iki 95% efektyvumo rekuperatoriai, pritaikyti montavimui palubėje. Kartu su rekuperatoriais tiekiami tvirtinimo elementai, todėl galima iš karto tvirtinti prie lubų ar sienos. Šių rekuperatorių vienas iš privalumų yra nedidelis jų aukštis. Rekuperatorius Renovent Sky gamykliškai komplektuojamas su nuotolinio valdymo pultu.