Rekuperatorius Komfovent Domekt-R-450-V

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 196673
  280962 Sutaupykite 84289

  Turime vietoje

  Užsakoma prekė

  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Komfovent
  Našumas, m3/h
  491
  Šilumos grąžinimas, %
  85
  Montavimo variantas
  Vertikalus
  Energetinė klasė
  A+
  Maitinimo kabelis (išorinis)
  3x1,5 mm2
  Įtampa V/Hz
  ~220-240/50
 • KOMFOVENT DOMEKT serijos vėdinimo įrenginiai skirti gyvenamųjų patalpų (butų, individualių namų, renovuojamų patalpų) vėdinimui.

  DOMEKT serijos vėdinimo įrenginių privalumai ir nauda:

  • Sveiko mikroklimato užtikrinimas – švarus ir šviežias patalpų oras;
  • Nedidelis energijos sunaudojimas;
  • Efektyvus energijos atgavimas – iš šalinamo oro atgaunama iki 90% šilumos;
  • Kompaktiški matmenys bei universalios apžiūros pusės – įrenginiai lengvai sumontuojami;
  • Tylus įrenginių darbas;
  • Paprastas ir patogus įrenginių valdymas.

  KOMFOVENT rotaciniai šilumogrąžiai gali būti 2 tipų:

  • Kondensacinis šilumogrąžis pagamintas iš aliuminio folijos. Efektyviai taupo šilumą ir dalinai regeneruoja drėgmę žiemą.
  • Sorbcinis (higroskopinis) šilumogrąžis, pagamintas iš higroskopinės aliuminio folijos. Efektyviausiai kontroliuoja drėgmę: žiemą efektyviau sudrėkina per daug sausą tiekiamą orą, o vasarą nepraleidžia į patalpas perteklinės drėgmės užtikrindamas daug geresnį komfortą bei mažesnes energijos sąnaudas.

  Naujos kartos C6M valdiklis 

  ✔ Tikslesnis CAV oro srauto matavimas ir jo palaikymas vykdomi realiuoju laiku.
  ✔ Tikslesnis pageidaujamos temperatūros palaikymas.
  ✔ Sumažintas energijos suvartojimas.
  ✔ Greitas ir saugus prijungimas prie tinklo. 

  2017 m. prekyboje pasirodė naujoji Komfovent C6M valdymo automatika, integruota į Domekt serijos įrenginius.
  Pagrindinis C6M automatikos tikslas – savarankiškai palaikyti tinkamiausią patalpų mikroklimatą, priderinant sistemos veikimą prie kasdienių vartotojo poreikių. Kurdami šią automatiką gamintojai siekė užtikrinti efektyvų vėdinimo sistemos darbą minimaliomis energijos sąnaudomis.

  C6M valdymo automatika suprojektuota taip, kad mažai apie vėdinimą nusimanantiems vartotojams užtenka tik įjungti pultelį ir pamiršti apie papildomą sistemos valdymą – išmanioji automatika kontroliuos sistemos darbą. Įvairūs veikimo režimai yra iš anksto užprogramuoti skirtingoms eksploatavimo sąlygoms. Valdyti įrenginį dar paprasčiau, naudojant automatinę oro kokybės kontrolę – parenkamas tinkamiausias veikimo režimas, užtikrinantis komfortiškas oro sąlygas patalpose. Patogi vartotojo sąsaja leidžia intuityviai valdyti vėdinimo įrenginį.
  Patyrę vartotojai gali reguliuoti įrenginio darbą pagal specifinius poreikius, kadangi yra numatyta daug papildomų galimybių ir nustatymų.

   

  Energijos taupymas

  Įdiegti pažangūs energijos taupymo režimai užtikrina minimalias energijos sąnaudas. Efektyvumo ir energijos suvartojimo indikacija leidžia stebėti ir atlikti tinkamiausius įrenginio veikimo nustatymus. Suvartojamos energijos skaitikliai nurodo, kiek šiluminės energijos sutaupėte, bei kokios yra įrenginio komponentų suvartotos energijos sąnaudos. Budėjimo režime vėdinimo įrenginys naudoja iki 1 W elektros energijos!

  Nuotolinis valdymas

  C6M valdymo automatikoje yra integruotas web serveris, suteikiantis galimybę vėdinimo įrenginį valdyti kompiuteriu ar išmaniuoju telefonu nuotoliniu būdu. Mobilioji programėlė “Komfovent control” ir valdymo pultelis turi analogišką sąsają, todėl įrenginio valdymas bus paprastas ir patogus.