Plokštelinis rekuperatorius Renovent Flair 400 entalpinis

 • Plokštelinis rekuperatorius Renovent Flair 400 entalpinis

  Kodas: SKU#158323817011730391

  Entalpinis

  Modelis
  Renovent Flair
  Našumas, m3/h
  400
  Šilumos grąžinimas, %
  95
  Montavimo variantas
  Sieninis
 • Nemokamas pristatymas nuo 100 Eur
  Konsultacija telefonu ir parduotuvėje
  Suprojektuosime ir sumontuosime
  Saugus atsiskaitymas
 • Ypatybės:

  • Mažiausios elektros sąnaudos. TWZL testavimo centras patvirtino, kad Flair 400 Enthalpy suvartoja tik 0,2 Wh/m³ elektros energijos, t.y. beveik 30% mažiau nei jos suvartoja iki šiol rinkoje žinomi patys efektyviausi vėdinimo įrenginiai.
  • Ypač tylus veikimas. Dėl ypač stabilios ir sandarios korpuso konstrukcijos, naujų ventiliatorių bei gudraus jų pozicionavimo korpuso viduje, Flair 400 Enthalphy veikia neįtikėtinai tyliai.
  • Aukštas efektyvumas. Visos Flair 400 Enthalpy dalys buvo sukurtos naujai. Ištobulintas derinys užtikrina puikius techninius parametrus. Vienas iš jų – aukštas terminis efektyvumas. Tai reiškia, kad net virš 90 % šilumos vėdinant sugrįžta atgal į jūsų namus, o dėl pastovaus oro srautų balanso palaikymo funkcijos Constant Flow, šis efektyvumas išlieka visuomet aukštas.
  • Ypač efektyvus plastikinis šilumokaitis. Brink Home rekuperatoriui sukūrė visiškai naujos konstrukcijos šilumokaitį. Dabar šesiakampio formos šilumokaitis yra dar didesnio ploto ir sudarytas iš naujo profilio šilumokaičio plokštelių, todėl pasižymi iki šiol neregėtu, ypač dideliu efektyvumu ir mažu aerodinaminiu pasipriešinimu.
  • Nauji unikalūs ventiliatoriai su integruotais anemometrais. Naujieji GreenTech EC ventiliatoriai su atgal lenktomis mentelėmis dabar patalpinti į specialų sraigės formos korpusą. Ši unikali konstrukcija pasižymi nepaprastu efektyvumu ir ypač tyliu veikimu. Dar vienas išskirtinis šio ventiliatoriaus bruožas – tai patentuotas oro srauto matavimo būdas su integruotais anemometrais. Tokiu būdu oro srautas matuojamas labai tiksliai, todėl rekuperatorius tiekia ir šalina bet kokiomis salygomis preciziškai subalansuotus oro srautus ir užtikrina pastovų didelį įrenginio terminį efektyvumą.
  • Naujas valdiklis liečiamu ekranu. Naujasis Flair valdiklis turi spalvotą, liečiamą ekraną su savaime paaiškinančia meniu struktūra. Jis turi daug komunikavimo ir valdymo galimybių, tokių kaip valdymas išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu, laidinių ir belaidžių jutiklių ir jungiklių (Z-Wave) prijungimo galimybė, internetas (LAN/WLAN).
  • Efektyvus lauko oro pašildytuvas. Oro pašildytuvas yra specialios formos, turi šildymo plotą didinančias briaunas ir daugiapakopę apsaugos sistemą. Lauko oras įrenginio atvamzdyje integruotomis kreipiančiosiomis paskirstomas tolygiai per visą šildytuvo plotą, todėl šildytuvas pasižymi gerokai didesniu efektyvumu, nei tradiciniai spiralės formos elektriniai šildytuvai. Šis lauko oro pašildytuvas kartu su patentuota Brink Inteligen Frost Protection sistema įjungiamas tik tada, kai jo reikia ir tiek, kiek reikia, todėl užtikrina mažus eksploatacinius kaštus net ir šaltomis žiemos dienomis.
  • Puikių izoliacinių savybių EPP korpusas. Kadangi rekuperatorius turi tiesioginį ryšį su lauko oru, jis turi būti izoliuotas ne blogiau už namo išorines sienas. Brink tai įvertino jau seniai, todėl jau beveik 30 metų visi Brink įrenginių korpusai pasižymi solidžia EPP forminių detalių bei plieno skardos kompozicija. Toks korpusas užtikrina ne tik gerą šilumos izoliaciją bei minimizuoja šalčio tiltelius, bet slopina ir triukšmą bei vibracijas.

   
  Modelis
  Renovent Flair
  Našumas, m3/h
  400
  Šilumos grąžinimas, %
  95
  Montavimo variantas
  Sieninis
  Energetinė klasė
  A+