Plokštelinis rekuperatorius Renovent Flair 225

 • Plokštelinis rekuperatorius Renovent Flair 225

  Kodas: 10101102
  2209.58 
  2455.09  Sutaupykite 245.51 

  Turime vietoje

  Užsakoma prekė

  Į krepšelį 
  Pirkdami galite gauti 5073 taškus.
  Modelis
  Renovent Flair
  Našumas, m3/h
  225
  Šilumos grąžinimas, %
  92
  Montavimo variantas
  Sieninis
 • Nemokamas pristatymas nuo 100 Eur
  Konsultacija telefonu ir parduotuvėje
  Suprojektuosime ir sumontuosime
  Saugus atsiskaitymas
 • Brošiūra

  Flair rekuperatorius yra centrinės subalansuoto vėdinimo sistemos su šilumos atgavimu pagrindas. Šioje sistemoje užtikrinamas pastovus ir idealiai subalansuotas šviežio vėdinimo oro srautas. Šviežias oras įrenginyje yra atskirtas nuo šalinamo iš patalpų oro, todėl galima nesijaudinti dėl kvapų perdavimo į gyvenamasias patalpas. Flair įrenginys stebina daugybe techninių naujovių ir lenkia savo laikmetį našumo spektru, kompaktišku dizainu, lengvu montavimu ir aptarnavimu, funkcijų apimtimi, komunikacijos galimybėmis, funkcijų išplėtimo galimybėmis ir filtravimu.  

  Neeilinės savybės 
  Flair seriją sudaro Flair 225, Flair 325 ir Flair 400 įrenginiai. Maksimalus vėdinimo našumas yra atitinkamai 225, 325 ir 400 m3/h. Dėl savo aerodinaminės konstrukcijos Flair yra efektyvesnis, tylesnis ir žymiai efektyvesnis nei kiti panašūs gaminiai. Unikalūs pastovaus srauto ventiliatoriai „Constant-Flow“ kartu su integruota valdymo sistema užtikrina puikų tiekiamo ir šalinamo oro balansą , o tai lemia, kad sistemos efektyvumas bet kokiomis salygomis yra maksimalus

  Kompaktiškas  
  Flair 225 šiuo požiūriu ypač išsiskiria. Šis įrenginys yra puikus pasirinkimas butuose, tiek naujoje statyboje, tiek juos modernizuojant. Flair galima įsigyti kaip kairiąją ir dešiniąją versiją su keturiomis viršutinėmis jungtimis (4/0).  

  Montavimo ir aptarnavimo patogumas  
  Visa Flair rekuperatorių serija sukurta identiškai. Todėl juos lengva sumontuoti, o šių įrenginių priežiūra ir aptarnavimas ypač greitas ir nesudėtingas.  

  Pilnai sukomplektuotas 
  Be efektyvaus šilumokaičio ir efektyvių ventiliatorių, Flair turi ir daug kitų išmaniųjų komponentų. Pavyzdžiui: visiškai automatinė 100 % apylankos sklendė, išmanioji apsauga nuo užšalimo su pašildytuvu, sandarios jungtys, aukštos kokybės filtrai, ryškus spalvotas jutiklinis ekranas ir lengvai su pastato valdymo sistema susiejamos komunikacijos galimybės.

  Komplektacija išsamiai:

  Ypač efektyvus plastikinis šilumokaitis (1)
  Brink Holmak rekperatoriui sukūrė visiškai naujos konstrukcijos šilumokaitį. Dabar šesiakampio formos šilumokaitis yra dar didesnio ploto ir sudarytas iš naujo profilio šilumokaičio plokštelių, todėl pasižymi iki šiol neregėtu, ypač dideliu efektyvumu ir mažu aerodinaminiu pasipriešinimu.

  Nauji unikalūs ventiliatoriai su integruotais anemometrais (2)
  Naujieji GreenTech EC ventiliatoriai su atgal lenktomis mentelėmis dabar patalpinti į specialų sraigės formos korpusą. Ši unikali konstrukcija pasižymi nepaprastu, iki 30% didesniu nei kiti EC ventiliatoriai, efektyvumu ir ypač tyliu veikimu. Dar vienas išskirtinis šio ventiliatoriaus bruožas - tai patentuotas oro srauto matavimo būdas su integruotais anemometrais. Tokiu būdu oro srautas matuojamas labai tiksliai, todėl rekuperatorius tiekia ir šalina bet kokiomis salygomis preciziškai subalansuotus oro srautus ir užtikrina pastovų didelį įrenginio terminį efektyvumą.

  Naujas valdiklis liečiamu ekranu (3)
  Naujasis Flair valdiklis turi spalvotą, liečiamą ekraną su savaime paaiškinančia meniu struktūra. Jis turi daug komunikavimo ir valdymo galimybių, leidžiančių realizuoti beveik visus užsakovo norus:

  • Standartiškai integruota Modbus sąsaja;
  • Laidinių ir belaidžių jutiklių ir jungiklių (Z-Wave) prijungimo galimybė;
  • Internetas (LAN/WLAN);
  • Valdymas išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu.

  Efektyvus lauko oro pašildytuvas (4)
  Flair rekuperatoriams Brink sukonstravo naują kintamos galios elektrinį lauko oro pašildytuvą. Jis yra specialios formos, turi šildymo plotą didinančias briaunas ir daugiapakopę apsaugos sistemą. Lauko oras įrenginio atvamzdyje integruotomis kreipiančiosiomis paskirstomas tolygiai per visą šildytuvo plotą, todėl šildytuvas pasižymi gerokai didesniu efektyvumu, nei tradiciniai spiralės formos elektriniai šildytuvai. Šis lauko oro pašildytuvas kartu su patentuota Brink Inteligen Frost Protection sistema įjungiamas tik tada, kai jo reikia ir tiek, kiek reikia, todėl užtikrina mažus eksploatacinius kaštus net ir šaltomis žiemos dienomis.

  2K technologijos atvamzdžiai (5)
  Vėdinimo sistemos sandarumas yra labai svarbus faktorius, nes jis įtakoja sistemos energinį ir oro apykaitos efektyvumus. Brink pasirūpino, kad ne tik pats įrenginys būtų labai sandarus, tačiau ir vėdinimo sistemos ortakiai būtų patikimai ir sandariai prijungti prie jo. Tam tikslui rekuperatoriaus ortakių jungtys pagamintos pasitelkiant pažangią 2K plastiko liejimo technologiją. Jos metu du skirtingų fizinių savybių komponentai sujungiami į vieną detalę - šiuo atveju standusis plastikas ir specialus elastomeras, užtikrinantis jungties su ortakiais sandarumą.

  Puikių izoliacinių savybių EPS korpusas (6)
  Kadangi rekuperatorius turi tiesioginį ryšį su lauko oru, jis turi būti izoliuotas ne blogiau už namo išorines sienas. Brink tai įvertino jau seniai, todėl jau beveik 30 metų visi Brink įrenginių korpusai pasižymi solidžia EPS forminių detalių bei plieno skardos kompozicija. Toks korpusas užtikrina ne tik gerą šilumos izoliaciją bei minimizuoja šalčio tiltelius, bet slopina ir triukšmą bei vibracijas. Panaudoję milžiniškos patirties žinias, Brink inžinieriai Flair rekuperatorių korpusą kilstelėjo į dar aukštesnį lygmenį:

  • EPS korpusas yra vientisas ir nedalomas - absoliutus sandarumas
  • Visi komponentai įmontuojami ir išmontuojami per įrenginio priekį - labai patogus aptarnavimas
  • Vidaus komponentus supa storas EPS sluoksnis iš visų pusių - nepriekaištinga, vienodai paskirstyta šilumos izoliacija ir jokių šalčio tiltelių
  • Bėgelio formos įlajos šilumokaičiui - ilgaamžiška, orui sandari konstrukcija

  Išmani vasaros sklendė (7)
  Naujoji vasaros sklendė dabar pagaminta naudojant pažangią 2K liejimo technologiją. Įlieti elastomerai užtikrina absoliutų sklendės sandarumą tiek žiemą, tiek vasarą. 100% oro patenka ten, kur reikia: žiemą į šilumokaitį, o vasarą - aplenkdamas jį, kad galėtų vėsinti patalpas maloniu nakties oru. Šalia to, vasaros sklendė turi integruotas oro kreipiančiąsias, kurios įtekantį orą tolygiai paskirsto per visą šilumokaičio plotą. Šis paprastas, bet gudrus sprendimas taip pat prisideda prie stebinančiai didelio Flair įrenginių efektyvumo.  

  Modelis
  Renovent Flair
  Našumas, m3/h
  225
  Šilumos grąžinimas, %
  92
  Montavimo variantas
  Sieninis