Oro sausintuvas Wood's SW22F

 • Oro sausintuvas Wood's SW22F

  Kodas: 41002014
  528.26 
  704.34  Sutaupykite 176.08 

  Turime vietoje

  Užsakoma prekė

  Į krepšelį 
  Pirkdami galite gauti 0 taškų.

  Modelis: Wood's SW22F

 • Nemokamas pristatymas nuo 100 Eur
  Konsultacija telefonu ir parduotuvėje
  Suprojektuosime ir sumontuosime
  Saugus atsiskaitymas
 • Prekių pakuotėje rasite lietuvišką instrukciją ir užpildytą garantinį lapą. Garantija - 2 metai. Užregistravus oro sausintuvą gamintojo tinklapyje ir kasmet keičiant oro filtrą, garantija pratęsiama 1 metų laikotarpiui. Filtro kaina 25EUR. Maksimalus garantijos laikotarpis 6 metai. Nuoroda: https://warranty-woods.com/?lang=en

  SW serijos oro sausintuvus galima rinktis baltos arba pilkos spalvos.  

  Wood‘s SW oro sausintuvų seriją – tai visapusiškai tvirti oro sausintuvai, kurie ypač tinka naudoti rūsyje ar džiovinant skalbinius. Ideali apsauga nuo pelėsio.  Aprūpintas tvirtais ratais, dėl kurių sausintuvas yra lengvai pervežamas, o jo lygus viršus gali būti panaudotas laikant skalbinių krepšį. Norint prietaisą perkelti, pagelbės ergonomiškos asimetrinės rankenėlės. 

  Wood's pirmieji rinkoje sėkmingai įdiegė naujus gamtosauginius reikalavimus atitinkančias technologijas. SW serijos sausintuvų šaldymo elementuose naudojamos naujos, ekologiškos R290 dujos. Jos ne tik saugo gamtą, bet ir mažesnis jų kiekis leidžia pakelti oro sausinimo našumą net iki 20%. Taip pat patobulinta automatinio atitirpinimo funkcija, nuo šiol savo atitirpinimo ciklą automatiškai derindama prie aplinkos oro temperatūros bei esamo drėgmės lygio. 

  Visiems SW serijos oro sausintuvams galima naudoti unikalų anti-pelėsinį filtrą. Filtras sulaiko pavojingas pelėsio sporas, dulkes ir kitas kietąsias daleles, kurios gali susidaryti džiovinant skalbinius. Filtras taip pat apsaugo patį prietaisą ir pailgina jo tarnavimo laiką. Taip pat naudojant šiuos SMF filtrus vartotojas sumažina ligų plitimo tikimybę. 1 vnt. SMF filtro yra prekės pakuotėje perkant bet kurį SW serijos oro sausintuvą. 

  Gamintojas
  Patalpa iki
  nuo 10 iki 60 m2
  Našumas 24val./temperatura
  13,5 L/parą prie 35C temperatūros ir 80% drėgmės / 8 L/parą prie 20C temperatūros ir 70% drėgmės
  Valdymas
  Mechaninis
  Filtras
  apsauginis
  Jonizatorius
  Nėra
  Ventiliatoriaus greičiai
  2
  Nominalus oro srautas
  196 - 342 m3/h
  Bakelio talpa
  10,4 litrai
  Laikmatis
  Nėra
  Garso lygis
  37-56 dB
  Matmenys, mm
  495 x 345 x 527
  Grynasis svoris
  19 Kg
  Galimybė nuvesti vandens nutekėjimą į drenažą
  Yra