Oro sausintuvas Meaco Zambezi DD8L

 • Oro sausintuvas Meaco Zambezi DD8L

  Kodas: 41001002

  Modelis: Meaco Zambezi DD8L

 • Nemokamas pristatymas nuo 100 Eur
  Konsultacija telefonu ir parduotuvėje
  Suprojektuosime ir sumontuosime
  Saugus atsiskaitymas
 • Prekių pakuotėje rasite lietuvišką instrukciją ir užpildytą garantinį lapą. Garantija - 3 metai.

  Meaco Zambezi DD8l, tai pažangiausias buitinis drėgmės surinkėjas šiuo metu esantis Europos, o gal ir pasaulio rinkoje. Šį drėgmės surinkėją Meaco specialistai sukūrė atsižvelgdami į klientų atsiliepimus sukauptus per ilgą laikotarpį. Zambezi DD8l drėgmės surinkėjas lengvai išspręs visas su drėgmės pertekliumi susijusias problemas, tokias kaip langų kondensatas, plintantis pelėsis ir t.t.   

  Zambezi DD8l yra vienintėlis absorbcinio tipo drėgmės surinkėjas rinkoje turintis LCD ekraną leidžiantį stebėti patalpos drėgmės ir temperatūros lygį. Praplėstos valdymo galimybės leidžia nustatyti įsijungimo/išsijungimo laiką, pageidaujamą drėgmės lygį ir veikimo intensyvumą. Zambezi DD8L drėgmės surinkėja tinkamas naudoti gyvenamose patalpose, kadangi veikia labai tyliai, gali džiovinti skalbinius, yra lengvas. Šiame oro sausintuve nėra kompresoriaus, dėl ko prietaisas gali efektyviai veikti prie žemų temperatūrų neprarasdavas savo efektyvumo. Zambezi DD8L išsijungia automatiškai, kai vandens bakas prisipildo. Taipogi šis drėgmės surinkėjas turi galimybę tiesiogiai nukreipti vandenį tekėti į drenažą. Komplekte pateikiama specialiai tam pritaikyta žarnelė.

  Nemažai drėgmės surinkėjų parduodamų rinkoje turi oro jonizavimo funkciją, tačiau nė viename jų oro jonizavimas nėra toks efektyvus kaip Zambezi DD8l, kuris naudoja klinikiškai patvirtintą Sterilizavimo jonizavimo+ technologiją, kuri naikina ne tik dulkes, tačiau ir virusus, bakterijas, pelėsio grybelį ore, kvapus ir žiedadulkes. Jonizatoriaus veikimo atstumas siekia net iki 10 metrų.

  Britų kompanija Meaco specializuojasi drėgmės surinkėjų rinkoje jau daugiau negu 20 metų. Meaco kurdami socialiai atsakingą verslą prisideda prie gamtos išsaugojimo projektų. Meaco kompanija įsipareigoja remti Afrikos dramblius saugančias organizacijas 2 svarų suma nuo kiekvieno nupirkto Zambezi DD8l drėgmės surinkėjo. 

  Gamintojas
  Meaco
  Patalpa iki
  70 m2
  Našumas 24val./temperatura
  8 L/parą esant bet kokiai patalpos temperatūrai
  Išpučia
  10-120C šiltesnį orą
  Valdymas
  Elektroninis, LCD ekranas
  Jonizatorius
  Yra
  Ventiliatoriaus greičiai
  3
  Nominalus oro srautas
  85/105/150 m3/h
  Bakelio talpa
  3 litrai
  Laikmatis
  Yra
  Garso lygis
  41/45/50dB
  Matmenys, mm
  358 x 200 x 548
  Grynasis svoris
  7,8 Kg
  Galimybė nuvesti vandens nutekėjimą į drenažą
  Yra