Mobilus kondicionierius Milan 7K WiFi Wood's

 • Mobilus kondicionierius Milan 7K WiFi Wood's

  Kodas: 23010001
  315.81 
  319.00  Sutaupykite 3.19 

  Turime vietoje

  Užsakoma prekė

  Į krepšelį 
  Pirkdami galite gauti 65 taškus.

  Milan 7K WiFi Wood's
  Dovanų pridedamas montavimo rinkinys!

 • Nemokamas pristatymas nuo 100 Eur
  Konsultacija telefonu ir parduotuvėje
  Suprojektuosime ir sumontuosime
  Saugus atsiskaitymas
 • Mobilus kondicionierius MILAN 7K WiFi Wood's yra kompaktiškas, aptakaus ir elegantiško dizaino bei patogiai valdomas ne tik naudojant nuotolinį pultą ar mygtukus kondicionieriaus viršuje, bet ir išmaniuoju telefonu. Pasinaudoję Wood's sukurta programėle (tinka IOS ir Android sistemoms) galėsite kontroliuoti kondicionierių ir matyti aktualią informaciją. Jums pakanka pasirinkti pageidaujamą patalpos temperatūrą ir mobilus kondicionierius MILAN 7K WiFi užtikrins patogaus klimato sąlygas patalpoje. Šis mobilus kondicionierius puikiai tinka naudojimui nedideliame biure, kabinete ar gyvenamame kambaryje.

  Tai yra MILAN serijos silpnesnio šaldymo kondicionieriaus modelis sukurtas naudojimui 4-20 m² (10-50 m³) patalpose. Didesnio šaldymo galingumo versija MILAN 9K yra skirta 4-26 m² (10-65 m³) patalpoms.

   Mobilus kondicionierius Milan namuose

  Wood's - tai Švedijos kompanija specializuojanti patalpų klimato gerinimo įrangos srityje. Jau daugiau nei 60 metų gaminama Wood's produkcija yra žinoma dėl savo aukštos kokybės, patikimumo, efektyvumo ir žemiausių įmanomų elektros energijos sąnaudų.

  Kondicionierius gali būti valdomas tiek mygtukais esančiais ant pačio įrenginio, tiek nuotolinio valdymo pultelio pagalba, tiek išmaniuoju telefonu įsidiegę Wood's programėlę, o įmontuotame ekranėlyje galėsite stebėti patalpos sąlygas ir pasirinkti pageidaujamą temperatūrą. Galimi pasirinkti kondicionieriaus veikimo režimai: oro kondicionavimas, ventiliatoriaus veikimas ir drėgmės rinkimo režimas. 

   

   

  Mobilų kondicionierių MILAN 7K WiFi galima perstumti ir naudoti patalpoje, kurioje jo labiausiai reikia tam tikru metu. Dovanojamas kondicionieriaus žarnos montavimo komplektas langui leis išvengti skylių grežimo sienoje. Tokiu būdu šiltas oras bus išpučiamas tiesiai laukan pro langą. Šaldymo metu sukuriamas kondensatas yra išgarinamas laukan pro karšto oro išpūtimo žarną. Šis kondicionierius gali greitai ir efektyviai pagerinti salygas tiek jūsų namuose, tiek darbinėje aplinkoje.

  Montavimas

  Gamintojas
  Šaldymo galia, kW
  2,0
  Energetinė klasė
  A
  Triukšmo lygis max dB (A)
  51
  Oro srautas (m3/val)
  350