• Komplektas namui/kotedžui

  Kodas: 11000001
  419.41 
  645.24  Sutaupykite 225.83 

  Turime vietoje

  Užsakoma prekė

  Pirkdami galite gauti 0 taškų.

  Pasidaryk pats!
  70-90 m2 namui/kotedžui

 • Nemokamas pristatymas nuo 100 Eur
  Konsultacija telefonu ir parduotuvėje
  Suprojektuosime ir sumontuosime
  Saugus atsiskaitymas
 • Tai yra preliminarus komplektas, skirtas pačiam susimontuoti pirmą rekuperacinės sistemos etapą*. Komplektuojamų medžiagų kiekiai gali šiek tiek skirtis nuo realiai jums reikiamų kiekių. Patikslintą kiekį medžiagų, galime pasiūlyti gavę Jūsų būsto planą.

  Nepanaudotas, nesugadintas ar kitaip nepažeistas medžiagas (difuzoriaus dėžutes, gumines tarpines, akles, movas, tik pilną ruloną ortakio 50 metrų) galima grąžinti. Pažeistų ar sugadintų prekių grąžinti negalima. Grąžinti galima atvykus į mūsų fizinę parduotuvę adresu: Islandijos pl. 33, Kaunas arba per siuntų kurjerius (grąžinimo siuntimo išlaidų mes neapmokame)

  Komplekto medžiagų kiekius galima koreguoti pagal jūsų planą individualiai, todėl rekomenduojame kreiptis ir pasikonsultuoti prieš perkant parduotuve@rekuperatoriucentras.lt.

  Visais atvejais prieš perkant komplektą rekomenduojame kreiptis dėl komplekto suruošimo asmeniškai jums parduotuve@rekuperatoriucentras.lt

  Jei norite palikti šį darbą profesionalams, kurie šiais darbai pasirūpins nuo pradžios iki galo, tai taip pat prieš perkant prašau kreiptis su savo planu ir prierašu „su montavimo darbais“ į info@rekuperatoriucentras.lt

  *Pirmas rekuperacinės sistemos etapas – tai gyvenamoje zonoje sumontuoti ortakiai ir jiems reikalingos fasoninės dalys. Pirmam etapui nepriklauso „lauko dalis“ – tai izoliuoti ortakiai nuo lauko grotelių iki rekuperatoriaus sumontavimo vietos. Taip pat nepriklauso triukšmo slopinimui skirtas elementas nuo kolektorių iki rekuperatoriaus sumontavimo vietos bei pats rekuperatorius. Atskirais atvejais gali reikėti pirmam etapui priskirti ir „lauko dalį“ taip pat ir triukšmo slopintuvus ir rekuperatorių, jei jis montuojamas palubėje.

  Kodėl verta įsigyti komplektą?

  • Gaunate papildomą nuolaidą komplekto dalims;
  • Kilus neaiškumams dėl montavimo, galėsite kreiptis į mūsų specialistą. Jis atsakys į visus Jums kylančius klausimus. 
  • Pateikus buto/namo planą, gausite eskizą, koreguotą ranka, su rekomendacijomis kur/kaip geriau sumontuoti medžiagas.  

   70-90 m2 komplektą sudaro:

  • Lankstus ortakis 100m - skirtas oro srauto judėjimui į/iš reikiamų patalpų. Ortakio vidus padengtas antistatine ir antibakterine medžiaga (pasirinktinai pagal komplektą), dėl kurios dulkės ir kitos dalelės keliaudamos ortakiu neįgauna neigiamo krūvio ir neprilimpa prie sienelių. Dėl to sistema išlieka švari. Ortakio išorinis diametras 75mm. Leidžia kompaktiškai sumontuoti vėdinimo sistemą išlaikant kuo aukštesnes lubas jūsų bute.

   Vokiškas premium antistatinis Frankishe

  Lenkiškas standartinis antistatinis antibakterinis

  • Akustinė oro paskirstymo dėžė 2vnt  - skirtos oro srauto paskirstymui per ortakinius kanalus į reikiamas patalpas. Gaminio vidus išklijuotas akustine medžiaga, kuri slopina ir ventiliatorių keliamą triukšmą. Taip pat ši medžiaga apsaugo ir nuo telefonijos efekto. (Telefonijos efektas - kai garsas sklinda iš patalpos į patalpą per ortakius).

          

  • Antistatinė difuzoriaus dėžutė 10vnt - skirta oro padavimui/ištraukimui iš patalpų.  Šį dėžutė pagaminta iš plastiko turinčio antistatines savybes, todėl ant dėžutės sienelių nenusėda dulkės. Ši dėžutė turi puikias aerodinamines savybes ir mažus slėgio nuostolius.

  • Išorinė jungtis ortakiui 2vnt  - skirta lankstaus ortakio tvirtam sujungimui. Ši jungtis naudojama prijungti/pratęsti ortakį.

  • Guminė tarpinė ortakiui 36vnt - skirta sandariam ortakio sujungimui su paskirstymo dėžėmis, difuzoriaus dėžutėmis bei išorinėmis jungtimis.

  • Plastikinė aklė 3 vnt - skirta likusioms laisvoms angom paskirstymo dėžėse ir difuzoriaus pajungimo dėžėse užsandarinti.

  EFEKTYVI VĖDINIMO SISTEMA

  Pagrindiniai ir svarbiausi kriterijai siekiant maksimalios naudos ir geriausio efekto:
  •    Nominalios oro apykaitos ir oro paskirstymo nustatymas;
  •    Pastato suskirstymas į tiekimo ir šalinamo oro zonas;
  •    Oro paėmimo, pratekėjimo tarp patalpų bei išmetimo angų planavimas.


  NOMINALIOS ORO APYKAITOS IR ORO PASKIRSTYMO NUSTATYMAS

  Difuzoriaus dėžučių vietos yra rekomendacinės ir kiekvieną kartą derinamos individualiai – kartu su šviestuvais ar numatytu lubų planu.

  1.1 pav. Tiekimo ir šalinimo zonos.

  Reiktų laikytis 1.1 pav. Nurodyto montavimo principo:
  •    Tiekimo zonoje – tiekimo difuzoriaus dėžutė;
  •    Šalinimo zonoje – šalinimo difuzoriaus dėžutė.

  PAVYZDINIS MONTAVIMO PLANAS SU TIEKIMO IR ŠALINIMO ZONOMIS

  70-90 m2 namas/kotedžas

  1.2 pav.  70-90 m2 namas/kotedžas

   

  Žymėjimas:
  -  Šalinimo zona;
  -  Tiekimo zona;
   ( 1 ) -   Vedamas vienas ortakis;
   ( 2 )-    Vedami du ortakiai;
   ( + )-    Tiekiamo oro kiekis;
    ( - )-    Šalinamo oro kiekis.

  Rekomendacijos:

  1.    Tiekiamo ir šalinamo oro srautai turi būti lygus vienas kitam. Jei tiekiamo oro srautas yra 200 m3/h tai ir šalinamo oro srautas turi būti lygus 200 m3/h.
  2.    Akustinės oro paskirstymo dėžės yra montuojamos ten, kur yra numatoma rekuperatoriaus vieta.
  3.    Ortakiai vedami tiesiausiu (artimiausiu) atstumu nuo akustinės oro paskirtymo dėžės iki difuzoriaus dėžutės nepažeidžiant pastato konstrukcijos.

  Gamintojas
  Rekuperatorių centras