Drėkintuvas HomEvap įskaitant legionelių filtrą, šildytuvą ir reguliatorių

 • Drėkintuvas HomEvap įskaitant legionelių filtrą, šildytuvą ir reguliatorių

  Kodas: 10502001
  1605.88 
  1934.79  Sutaupykite 328.91 

  Turime vietoje

  Užsakoma prekė

  Į krepšelį 
  Pirkdami galite gauti 1199 taškus.

  Modelis: HomEvap
  Maksimalus oro srautas: 600 m3/h 

 • Nemokamas pristatymas nuo 100 Eur
  Konsultacija telefonu ir parduotuvėje
  Suprojektuosime ir sumontuosime
  Saugus atsiskaitymas
 • HomEvap - tylus ir energiją taupantis buitinis oro drėkintuvas. Šis drėkintuvas užtikrina komfortišką drėgmės lygį namuose.

  Kanalinis oro drėkintuvas „HomEvap HEPH“ naudojamas namų vėdinimo sistemose. Drėkintuvo veikimas pagrįstas natūraliu vandens išgarinimo procesu. Sausas oras teka per vandenį sugeriančią stiklo pluošto matricą ir iš drėgno paviršiaus paima vandens garus. Tai sumažina temperatūrą ir pakelia drėgmę. Šis procesas yra labai efektyvus ir sunaudoja mažiausiai energijos iš visų drėkintuvų.

  Įrenginys jungiamas prie vandens tiekimo ir drenažo. Jums nereikia jo papildyti. Vandens tiekimas yra ribotas, todėl nėra perdozavimo pavojaus.

  Drėkintuvo standartinėje komplektacijoje yra „Legiosafe®“ vandens filtras, kuris garantuoja sveiką ir saugią įrenginio veiklą; integruotas šildytuvas padidina pajėgumą tik tuo atveju, jei tai būtina, taip padidinamas drėkintuvo efektyvumą.

  Aptarnavimo intervalas yra, kai vandens vožtuvas bus atidarytas 15000 kartų. Tada galite patikrinti kasetės medžiagos būseną. Jei ji išoriškai atrodo gerai, Jums nereikės keisti kasetės, reikės tik iš naujo nustatyti aptarnavimo aliarmą.

  Nuo įrenginio viršaus iki lubų minimalus atstumas turėtų būti 30cm, kad drėkinimo kasetę būtų galima ištraukti statmenai, paprastuoju būdu. Jei tiek aukščio (30cm) fiziškai nėra – reikia palikti ~7-10 cm, kad atlaisvinus apkabas, galima būtų įrenginį pasukti tiek, kad drėkinimo kasetė išsitrauktų horizontaliai (ar beveik horizontaliai, pagal situaciją).

  Įrenginio matmenys (I x P x A)
  258x344x335
  Elektros pašildytuvo galia
  900 W
  Drenažo jungtis
  PVC 15 mm žarna
  Maksimalus oro srautas
  600 m3/h
  Ortakio skersmuo
  200 mm
  Gamintojas
  HomEvap