Sieninis SPLIT oro kondicionierius LG Prestige (R410A) NORDIC F12KM

 • Sieninis SPLIT oro kondicionierius LG Prestige (R410A) NORDIC F12KM

  Turime vietoje

  Užsakoma prekė

  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • esto
  Gamintojas
  LG
  Šaldymo galia, kW
  3.5
  Šildymo galia, kW
  4.0
  SEER
  9.1
  SCOP
  5.1
  Energetinė klasė
  A+++
  Triukšmo lygis dB (A) maks./min.
  42/19
  Elektros maitinimas, V/Hz
  220-240/50
  Matmenys, mm (WxHxD) vidinis
  875x295x235
  Matmenys, mm (WxHxD) išorinis
  870x650x330
  Darbinės temperatūros ribos šaldant
  -10/+48
  Darbinės temperatūros ribos šildant
  -25/+24
 • Ypatybės:

  • Visapusiškas, šiuolaikinio dizaino vidaus blokas;
  • Aukščiausios energijos klasės A+++;
  • Šaldymas esant lauko temperatūrai nuo -10°C iki 48°C'
  • Šildymas esant lauko temperatūrai nuo -25°C iki 24°C;
  • Valdymas su Wi-Fi funkcija.

  Skirtingai nuo daugumos buitinės technikos, "LG Electronics" oro kondicionieriai yra suprojektuoti šiuolaikiškai, stilingai ir elegantiškai, išsiskiria puikiomis antikorozinėmis ypatybėmis, o tai garantuoja jų patvarumą.

  Aukščiausios energijos klasė A+++. LG revoliucinė “Inverter” technologija pasižymi galingu, bet tyliu veikimu, tuo pačiu mažu energijos suvartojimu. Kondicionieriai veikia tyliai, nes juose esantis unikalus įstrižas ventiliatorius ir "BLDC" variklio technologija pašalina nereikalingą triukšmą ir leidžia sklandžiai veikti.

  Vėsinimas namuose gali būti brangus, ypač karštų vasaros mėnesių metu. Venkite šių išlaidų ir taupykite energiją pasinaudodami "LG" keturių žingsnių energijos valdymo sistema. Galimybė reguliuoti kondicionieriaus veikimo efektyvumą, atsižvelgiant į patalpoje esančių žmonių kiekį ir jų aktyvumą, taip sumažinant energijos sunaudojimą.

  Greitas šaldymas ir šildymas. Optimizuotas oro išleidimo sistemos dizainas padidina išeinančio oro srauto galią, kuri vos per 5-6 minutes sumažina kambario oro temperatūrą iki 5 laipsnių.

  Oro srauto kontrolė. 4 krypčių oro srautas kontroliuoja oro srovę, optimaliai paskirstydamas vėsų orą į viso kambario teritoriją, neatsižvelgiant kur įrengtas oro kondicionierius. Galimybė pasirinkti iš 6 nustatytų vertikalių oro srauto krypčių.

  Valdymas su Wi-Fi funkcija - valdykite savo oro kondicionierius naudodami "Android" arba "iOS" operacines sistemas palaikančius išmaniuosius telefonus. Tereikia parsisiųsti „LG SmartThinQ“ programėlę ir kiekvienas jūsų šeimos narys galės keisti oro kondicionieriaus nustatymus, kuriuos galima išsaugoti ir bet kada vėliau paleisti. Šie parametrai taip pat gali būti keičiami ir išsaugoti kiekvienam oro kondicionieriui atskirai.