Rekuperatorius SystemAir SAVE VTR 150/K (1000W) NP

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 222979
  262328 Sutaupykite 39349

  Dėl prekės tiekimo termino, teiraukitės pas pardavėją.

  Dėl prekės tiekimo termino, teiraukitės pas pardavėją.

  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Systemair
  Našumas, m3/h
  258
  Šilumos grąžinimas, %
  85
  Montavimo variantas
  Vertikalus
  Energetinė klasė
  A+
  Įtampa V/Hz
  ~220-240/50
  • Eurovent sertifikuotas vėdinimo įrenginys
  • Aukštos kokybės rotacinis šilumokaitis su EC kintamo greičio rotoriaus varikliu
  • Energetiškai efektyvūs RadiCal ventiliatoriai su modernia EC technologija
  • Standartinis poreikio kontrolės reguliavimas naudojant įmontuotą drėgmės jutiklį ištraukiamojo oro angoje
  • SAVECair valdymas su talpiu, spalvotu liečiamu ekranu lengvam naudojimui ir paleidimui
  • Lengvai montuojama įrenginio pajungimo dėžutė
  • Modbus ryšys per RS-485
  • Interneto ryšys per ,,Systemair" cloud” (IAM) yra galimas kaip priedas
  • Integruotas gartraukis
  • Korpusas pagamintas iš nerūdijančio plieno

  SAVE VTR 150/K rekuperatorius pritaikytas vėdinti nedidelius individualius namus ar butus, kurių plotas iki 100 m2. Galimi modeliai atsidarantys tiek iš kairės, tiek iš dešinės. 

  SAVE VTR 150 / K turi integruotą gartraukį ir viryklės gaubtą ir turėtų būti kabinanas virš viryklės. Modernus įrenginio dizainas puikiai derės prie bet kokios virtuvės. Integruotas gartraukis turi įjungimo ir šviesos jungiklį. Įrenginys įjungiamas maisto gaminimo metu paspaudus jungiklį vieną kartą. Paspaudus dar kartą - padidinamas ištraukiamo oro srautas, nuspaudus trečią kartą gartraukis išjungiamas ir visa vėdinimo sistema grįžta prie normalaus darbo režimo.
  Pats įrenginys gaminamas iš nerūdijančio plieno, turi aukšto efektyvumo rotacinį šilumogrąžį bei suteikia absoliutaus kontroliavimo funkcijas. Energetiškai efektyvūs ventiliatoriai su EC varikliais ir mažo slėgio filtrai padeda sumažinti elektros sąnaudas. Be to, skleidžiamas triukšmas sumažinamas per pusę. Moderni technologija pasižymi maža savitąja ventiliatoriaus galia (angl. Specific Fan Power). Įmontuotas drėgmės daviklis, kuris užtikrina vėdinimo valdymą pagal poreikį.
  Visi parametrai ir funkcijos yra prieinami SAVECair valdymo pulte, kuris integruotas į priekines duris. Spalvotas liečiamas ekranas su patogia sąsaja. Yra galimybė prijungti vieną ar daugiau išorinių valdymo pultų. Taip pat valdymo pultas turi atskirą vartotojo sąsaja įgaliotiems montuotojams ir aptarnaujančiam personalui.
  Valdymo pulto pagrindiniame ekrane pateikiama tokia informacija kaip: oro srautas, temperatūra, oro kokybė ir aktyvios funkcijos. Galite pasirinkti tarp MANUAL ir AUTO režimų arba pasirinkti pageidaujamus nustatymus iš anksto sukonfigūruotų vartotojo režimų.
  SAVECair AUTO režimas turi daugybę funkcijų, kurios reguliuoja oro srautą pagal CO2, slėgį drėgmės kiekį, nustatytą grafiką ir kt. Poreikio funkcijos valdymas užtikrina efektyvų ir ekonomišką darbą užtikrinant geriausią patalpų oro kokybę. Žadintuvo simboliai parodys galimus gedimus ir pateiks tiesioginius perspėjimus, jei reikia ką nors ištaisyti.
  Įrenginys turi įmontuotą elektrinį šildytuvą.
  Įrenginys yra su prijungimo plokšte, turinčia iš anksto įvestus įėjimus ir išėjimus, kad būtų lengviau sumontuoti ir įdiegti išoriniai davikliai išoriniai šildytuvai / aušintuvai yra integruoti.
  Įrenginys tiekiamas su žemo slėgio maišų filtrais:
  • Tiekiamo oro filtras M5
  • Šalinamo oro filtras M5
  Žemo slėgio maišų filtras F7 yra galimas kaip priedas tiekiamo oro filtravimui.
    
  Atkreipkite dėmesį, jog įrenginio našumas priklauso nuo jo pusės. Dešinės pusės įrenginio našumas sieka 234 m3/4 - 100 Pa, kairinės pusės - 258 m3/4 - 100 Pa.