Rekuperatorius Systemair SAVE VTC 700

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 308447
  362879 Sutaupykite 54432

  Dėl prekės tiekimo termino, teiraukitės pas pardavėją.

  Dėl prekės tiekimo termino, teiraukitės pas pardavėją.

  Į krepšelį 
  Pirkdami galite gauti 90 taškų.
  Gamintojas
  Systemair
  Našumas, m3/h
  900
  Šilumos grąžinimas, %
  83
  Šilumos grąžinimas, % (Passive House)
  77
  Montavimo variantas
  Vertikalus
  Energetinė klasė
  A
  Šilumokaičio tipas
  Plokštelinis priešpriešinių srautų
  Drėgmės grąžinimas
  Negrąžina drėgmės
  Automatinė apsauga nuo užšalimo
  Elektrinio šildytuvo pagalba veikia kai reikia
  Oro šildytuvas
  Galimybė pajungti elektrinį kanalinį šildytuvą
  Kondensato nubėgimas
  Reikalingas
  Vasaros oro apvedimo sklendė (Bypass)
  Yra - pilnai uždaranti šilumokaičio kanalą
  Įtampa V/Hz
  ~220-240/50
  • Aukštos kokybės įrenginys su priešpriešinio srauto šilumokaitčiu\
  • Energetiškai efektyvūs RadiCal ventiliatoriai su modernia EC technologija
  • Galima įsigyti drėgmės grąžinimo funkciją, kad sumažėtų kondensatas iki tiekiamo oro žiemos metu
  • Standartinis poreikio kontrolės reguliavimas naudojant įmontuotą drėgmės jutiklį ištraukiamojo oro angoje
  • SAVECair valdymas su talpiu, spalvotu liečiamu ekranu lengvam naudojimui ir paleidimui
  • Lengvai montuojama įrenginio pajungimo dėžutė
  • Modbus ryšys per RS-485
  • Interneto ryšys per ,,Systemair" cloud” (IAM) yra galimas kaip priedas 

  SAVE VTC 700 rekuperatorius tinkamas patalpoms, kurių bendras vėdinamas plotas iki 550m2. Galimi modeliai atsidarantys tiek iš kairės, tiek iš dešinės.Įrenginys skirtas montuoti ant sienos skalbykloje arba sandėlyje.

  Visi parametrai ir funkcijos yra prieinami SAVECair valdymo pulte, kuris integruotas į priekines duris. Spalvotas liečiamas ekranas su patogia sąsaja. Yra galimybė prijungti vieną ar daugiau išorinių valdymo pultų. Taip pat valdymo pultas turi atskirą vartotojo sąsaja įgaliotiems montuotojams ir aptarnaujančiam personalui.
  Valdymo pulto pagrindiniame ekrane pateikiama tokia informacija kaip: oro srautas, temperatūra, oro kokybė ir aktyvios funkcijos. Galite pasirinkti tarp MANUAL ir AUTO režimų arba pasirinkti pageidaujamus nustatymus iš anksto sukonfigūruotų vartotojo režimų.

  SAVECair AUTO režimas turi daugybę funkcijų, kurios reguliuoja oro srautą pagal CO2 kiekį, drėgmę, nustatytą grafiką ir kt. Poreikio funkcijos valdymas užtikrina efektyvų ir ekonomišką darbą užtikrinant geriausią patalpų oro kokybę. Žadintuvo simboliai parodys galimus gedimus ir pateiks tiesioginius perspėjimus, jei reikia ką nors ištaisyti.

  Įrenginys yra tiekiamas su jungtimis skirtomis valdyti išorinius oro šildymo ar vėsinimo šilumokaičius bei paruoštos jungtys vėdinimo valdymui pagal poreikį. Valdymas pagal poreikį gali būti atliekamas nuo išorinių jutiklių, tokių kaip CO2, slėgio ar drėgmės daviklių. Įrenginiai tiekiami su integruotu drėgmės davikliu, jis reikalingas ne tik dėl standartinio vėdinimo valdymo pagal poreikį, bet ir dėl užšalimo prevencijos šaltesnio klimato juostose.

  Įrenginys turi automatinę atitirpinimo funkciją su integruotu drėgmės jutikliu. Priklausomai nuo lauko salygų bei patalpų mikroklimato, gali būti pasirinkti 3 skirtingi režimai. Be pirminio oro pašildymo sandariuose namuosse/ pasyviuose namuose, prie subalansuoto oro srautų įrenginys gali dirbti iki -5oC. Be pirminio oro pašildymo kai oro srautai nesubalansuoti, įrenginys gali dirbti iki -15oC. Pradinis lauko oro pašildymas reikalingas, kai įrenginys dirba žemiau -15oC. 

  VTC 700 gali būti papildytas su antriniu šildytuvu (4,5 kW, 400 V.)

  Įrenginys yra tiekiamas su jungtimis skirtomis valdyti išorinius oro šildymo ar vėsinimo šilumokaičius bei paruoštos jungtys vėdinimo valdymui pagal poreikį. Valdymas pagal poreikį gali būti atliekamas nuo išorinių jutiklių, tokių kaip CO2, slėgio ar drėgmės daviklių. Įrenginiai tiekiami su integruotu drėgmės davikliu, jis reikalingas ne tik dėl standartinio vėdinimo valdymo pagal poreikį, bet ir dėl užšalimo prevencijos šaltesnio klimato juostose. Imontuojamas  elektrinis / vandens šildytuvas yra galimas kaip papildomas priedas.

  Įrenginys tiekiamas su žemo slėgio panelio tipo M5 filtrais oro tiekimui ir ištraukimui. Panelinis filtras F7 ir kišeninis filtras F7 tiekiamam orui yra prieinamos kaip priedas.