Oro sausintuvas Wood's WDD80

 • Oro sausintuvas Wood's WDD80

  Kaina 26900
  29589 Sutaupykite 2689

  Turime vietoje

  Užsakoma prekė

  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • esto
  Patalpa iki
  60 m2
  Našumas
  8 L/parą esant bet kokiai patalpos temperatūrai
  Jonizatorius
  Yra
  Nominalus oro srautas
  85/100/120 m3/h
  Bakelio talpa
  2 litrai
  Laikmatis
  Yra
  Garso lygis
  36 dB tylaus oro sausinimo režimu, iki 49 db - maksimaliu, drabužių džiovinimo režimu
  Matmenys, mm
  351 x 180 x 500
  Grynasis svoris
  6,5 Kg
 • Prekių pakuotėje rasite lietuvišką instrukciją ir užpildytą garantinį lapą. Garantija - 3 metai.

  Drėgmės surinkėjas - oro sausintuvas WDD80 Wood's yra kompaktiškas, patogus naudoti ir pasižymi dideliu drėgmės surinkimo našumu. Dėka kompaktiško dizaino ir ypač tylaus veikimo drėgmės surinkėjas WDD80 puikiai tinka naudojimui gyvenamosiose patalpose, miegamojo kambaryje, svetainėje, virtuvėje, vonios kambaryje ar ofise.  

  Drėgmės surinkėjas - oro sausintuvas WDD80 Wood's yra geriausias variantas ieškantiems efektyvaus, mažo, lengvo ir tyliai veikiančio drėgmės surinkėjo, bei naudojančio sąlyginai mažai energijos. Šis oro sausintuvas veikimui nenaudoja kompresoriaus todėl pasižymi ženkliai tylesniu veikimu negu dauguma kitų drėgmės surinkėjų rinkoje. Drėgmės surinkėjas veikimo metu išpučia pašildytą orą ir efektyviai sausina net ir menkai šildomas patalpas.  

  WDD80 Wood's oro sausintuve integruota automatinė drėgmės lygio kontrolė. Vartotojui pakanka pasirinkti pageidaujamą drėgmės lygio ribą* ir sausintuvas automatiškai įsijungs ir išsijungs atitinkamai pagal aplinkos sąlygas. Drėgmės surinkėjas turi tris veikimo greičio pasirinkimus, kur didžiausias yra skirtas spartesniam ir efektyvesniam drabužių džiovinimui. Prisipildžius vandens talpai drėgmės surinkėjas stabdo savo veikimą ir valdymo skydelyje užsidega pranešimas informuojantis vartotoją, kad laikas išpilti kondensatą. Surenkamo kondensato talpa išsiima patogiai ir lengvai. Be to oro sausintuvas turi galimybę pajungti nuolatinį vandens nutekėjimą į drenažą. 

  Drėgmės surinkėjas - oro sausintuvas WDD80 taip pat turi integruotą oro jonizavimo funkciją mažinančią nemalonių kvapų, virusų ir bakterijų kiekį ore. Oro jonizavimo funkciją pagal poreikį galima pasirinktinai įjungti arba išjungti.