Oro drėkintuvas STYLIES HELOS

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 14900
  16555 Sutaupykite 1655

  Dėl prekės tiekimo termino, teiraukitės pas pardavėją.

  Dėl prekės tiekimo termino, teiraukitės pas pardavėją.

  Į krepšelį 
  Maksimalus drėkinimo našumas
  iki 300 ml/val
  Maksimaliai patalpoms
  iki 45 m2
  Optimalus rekomenduojamas plotas Lietuviškam klimatui
  nuo 5 iki 25 m2
  Drėkinimo tipas
  šaltų garų, natūralaus drėkinimo drėkintuvas
  Bakelio talpa
  4 litrai
  Valdymas
  elektroninis, LED
  Garso lygis
  27 dB
  Drėkinimo intensyvumo pasirinkimai
  3
  Laikmatis
  Yra
  Matmenys, mm
  280 x 350 x 210
  Grynasis svoris
  2,45 Kg
  Vandens nukalkinimo filtras / filtras
  Keičiamas drėgmės paskirstymo filtras
 • Prekių pakuotėje rasite lietuvišką instrukciją ir užpildytą garantinį lapą. Garantija - 3 metai.

   Oro drėkintuvas HELOS, sukurtas šveicarų kompanijos Stylies, drėkina natūraliu šalto garo (evaporatoriaus) principu. Šio veikimo principo oro drėkintuvai nepalieka aplinkoje ant paviršių kalkių nuosėdų ar kondensato bei nesukuria miglos. HELOS Stylies oro drėkintuvas automatiškai palaiko nustatytą pageidaujamą drėgmės lygį, yra kompaktiškas ir neužimantis daug vietos. Drėkintuvo veikimas tylus ir patogiai valdomas todėl idealiai tinka naudojimui:

  • miegamajame; 
  • svetainėje;
  • vaikų kambaryje;
  • darbo kabinete;
  • nedidelėje parduotuvėje;
  • sveikatos ir gydymo įstaigose;
  • mokyklų ir darželių klasėse;
  • viešbučiuose.

  Vienas pagrindinių HELOS oro drėkintuvo privalumų lyginant su panašaus efektyvumo drėkintuvais, tai stipriai mažesnės elektros energijos sąnaudos. Šis drėkintuvas net ir veikdamas maksimaliu greičiu visą parą, kiekvieną dieną be jokio sustojimo, per mėnesį sunaudos elektros energijos vos už 60 ct. Tai yra vienas efektyviausių oro drėkintuvų rinkoje atsižvelgiant į išdrėkinamo vandens kiekį ir suvartotą energiją. Tačiau net ir esant tokioms mažoms elektros energijos sąnaudoms, oro drėkintuve HELOS Stylies vis viena yra įdiegtos visos reikalingos oro drėkintuvui funkcijos leidžiančios patogiai naudotis įrenginiu.

  Įmontuotas drėgmės jutiklis informuos jus apie esamas patalpos sąlygas ir pateiks informaciją ekranėlyje. Oro drėkintuvas turi paprastą valdymą leidžiantį pasirinkti norimą drėgmės lygį patalpoje, taip užtikrinant jog drėkintuvas automatiškai veiks tik tuomet kada to reikalauja aplinkos sąlygos ir pasiekęs pasirinktą ribą nedrėkins oro be reikalo. Sumažinus drėkintuvo veikimo greitį jis taps praktiškai nebegirdimas, o pasirinkus naktinį režimą drėkintuvo apšvietimas bus užgesintas taip suteikiant daugiau komforto miego metu. Tačiau prireikus vos keliais mygtuko paspaudimais galite pasirinkti maksimalų veikimo režimą taip suaktyvinant oro drėkinimą. Pasirinkus AUTO režimą oro drėkintuvas stengsis palaikyti gamintojo užprogramuotą rekomenduojamą drėgmės lygį. Be to drėkintuvas turi galimybę nustatyti automatinio išsijungimo laikmatį, jeigu pageidaujate, kad patalpos būtų drėkinamos tik tam tikrą laiką.

  Oro drėkinimo šaltai garais (evaporacijos) technologija yra viena natūraliausių ir mažiausiai pašalinių nepatogumų sukeliančių tarp visų oro drėkinimo būdų. Oro drėkintuve HELOS Stylies yra naudojami specialūs drėkinimui skirti filtrai, kurie prisisunkia vandens. Švari ir natūrali drėgmė iš drėkintuvo filtro yra perduodama įtraukiamam orui ir paskirstoma po kambarį panaudojant tyliai veikiantį ventiliatorių. Šia technologija drėkinant orą nėra kalkių nuosėdų, nes iš filtrų perduodama tik gryna drėgmė. Be to aplinkui HELOS Stylies oro drėkintuvą nepradės kauptis kondensatas nes oras prisotinamas drėgme dar pačiame įrenginyje, o vanduo nėra puršikamas į patalpą. Taip pat drėkintuvas HELOS Stylies nesukurs ore miglos efekto ir neapsunkins matomumo patalpoje. 

  Oro drėkintuvas HELOS naudoja patentuotą technologiją, keičiamus jonizuotus sidabro kubelius, kurie stabdo bakterijų dauginimasį vandenyje taip užtikrinant maksimaliai švarų ir sveiką drėkinimą. Drėkintuve taip pat įmontuotas specialus stalčiukas skirtas kvapams ir eteriniams aliejams. Įlašinkite vos kelis lašus norimo aromato ir mėgaukitės namų komfortu.