Oro drėkintuvas Maeco MIST DELUXE 2020

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 179 
  19689 Sutaupykite 1789

  Turime vietoje

  Užsakoma prekė

  Į krepšelį 
  Maksimalus drėkinimo našumas
  su įjungta karšto garo funkcija - iki 400 ml/val / įprastinis veikimas - iki 300 ml/val
  Maksimaliai patalpoms
  iki 50 m2
  Optimalus rekomenduojamas plotas Lietuviškam klimatui
  nuo 5 iki 25 m2
  Drėkinimo tipas
  ultragarsinis drėkinimas
  Bakelio talpa
  5,3 litrai
  Valdymas
  Elektroninis
  Garso lygis
  35-45 dB
  Drėkinimo intensyvumo pasirinkimai
  3
  Laikmatis
  Yra
  Matmenys, mm
  255 x 150 x 335
  Grynasis svoris
  2,05 Kg
  Vandens nukalkinimo filtras / filtras
  HEPA ir aktyvios anglies / Vandens nukalkinimo filtras
 • Prekių pakuotėje rasite lietuvišką instrukciją ir užpildytą garantinį lapą. Garantija - 2 metai.

  Oro drėkintuvas Meaco MIST 2020 DELUXE ne tik užtikrins sveiką drėgmės lygį namuose, tačiau ir valys Jūsų namų orą. Žiemos periodu vyraujančio šalčio ir centrinio šildymo kombinacija sukuria namuose labai sauso oro sąlygas, kurios tampa priežastimi odos sausėjimui, gerklės skaudėjimui ar akių niežėjimui. Sausas oras ne tik neigiamai veikia žmonių savijautą, bet taip pat kenkia ir namų apdailai bei baldams. Plyšiai medienoje įprastai atsiranda dėl drėgmės stygio ore ir perdžiuvusių medžiagų. Šis britų kompanijos Meaco drėkintuvas puikiai tinka sauso oro problemų sprendimui.

  Drėkintuvas MIST DELUXE 2020 lenkia daugelį savo konkurentų pagal funkcionalumą ir praktiškumą, tai yra pats universaliausias iki šiol sukurtas ultragarsinis oro drėkintuvas. Drėkintuve naudojamas HEPA filtras šalina iš oro įvairius alergenus, bakterijas ir virusus, o aktyvios anglies filtras mažina nemalonių kvapų kiekį ore taip užtikrinant maksimaliai komfortabilias ir sveikas sąlygas. Be to drėkintuve yra integruota ir oro jonizavimo funkcija kurianti neigiamus jonus gerinančius žmonių savijautą ir sveikatą.

  Tam, kad išdrėkinamas vanduo būtų kuo švaresnis ir sveikesnis Meaco MIST DELUXE 2020 drėkintuvas turi vandens valymo funkciją panaudojant ultravioletinę lempą. Tokiu būdu vanduo yra sterilizuojamas dar prieš jį išgarinant į patalpą ir užtikrinant, kad drėgmė kurią įkvėpsite bus maksimaliai švari. Be to drėkintuvas turi aromatinių kvapų ar eterinių aliejų garinimo galimybę. Jums tereikia įpilti norimą kvapą į tam skirtą nedidelį stalčiuką ir veikiant drėkintuvui šie aromatai pasklis patalpoje. 

  Oro drėkintuvo MIST DELUXE 2020 naudojimas yra paprastas ir nesudėtingas. Priekinėje dalyje esančiame ekranėlyje matysite patalpos drėgnumo sąlygas ir mygtukų pagalba galėsite pasirinkti norimą naudoti oro valymo funkciją, drėkinimo intensyvumą ar pageidaujamą drėgmės lygį. Drėkintuvas taip pat turi du drėkinimo režimus, tai įprastinį vėsaus garo ultragarsinį drėkinimą arba šilto garo veikimą, kuomet vandens molekulės prieš išpučiant į patalpą yra pašildomos. Naudojant drėkintuvą karštu garu, didėja drėkinimo efektyvumas, o vanduo yra papildomai sterilizuojamas, tačiau vandens pašildymui sunaudojama papildomai elektros energijos. Drėkintuve įdiegta naktinio veikimo funkcija išjungia apšvietimą ir leidžia nakties metu nekliudomai ilsėtis.