Oro sausintuvas Meaco 20L Platinum

 • Oro sausintuvas Meaco 20L Platinum

  Kaina 39900
  43890 Sutaupykite 3990

  Turime vietoje

  Užsakoma prekė

  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • esto
  Patalpa iki
  70 m2
  Našumas
  20 L/parą prie 30C temperatūros ir 80% drėgmės / 11,7 L/parą prie 20C temperatūros ir 70% drėgmės
  Valdymas
  Elektroninis, LCD ekranas
  Filtras
  plaunamas priešfiltris nuo dulkių, plaukų;
  Jonizatorius
  Nėra
  Ventiliatoriaus greičiai
  2
  Nominalus oro srautas
  160 m3/h
  Bakelio talpa
  6 litrai
  Laikmatis
  Yra
  Garso lygis
  mažiau negu 46 dB
  Matmenys, mm
  485x248x325
  Grynasis svoris
  12,6 Kg
  Galimybė nuvesti vandens nutekėjimą į drenažą
  Nėra
 • Prekių pakuotėje rasite lietuvišką instrukciją ir užpildytą garantinį lapą. Garantija - 2 metai.

  Meaco Platinum serijos oro sausintuvai stipriai kelia oro sausintuvų efektyvumo kartelę mažindami vartotojo patiriamas eksploatacijos išlaidas. Geresnė surinkimo kokybė ir efektyvesni komponentai leidžia klientams sutaupyti virš 50 EUR elektros išlaidoms per metus lyginant su kitais to paties našumo oro sausintuvais.   

  Meaco Platinum oro sausintuvų efektyvus veikimas leis jums kas metus sutaupyti didžiulę sumą pinigų kuriuos skirtumėte elektros sąskaitoms apmokėti. Tam, kad sukurti tokį oro sausintuvą, kuris veiktų taip efektyviai teko ne tik pagerinti dizainą bet ir kiekvienas individualus sausintuvo komponentas turi būti aukščiausios kokybės. Tai reiškia, jog Platinum serijos oro sausintuvai yra tylesni, patvaresni ir patikimesni negu bet kurie kiti oro sausintuvai šiuo metu esantys rinkoje. Naujieji Meaco oro sausintuvai yra visa galva pranašesni už kitus kompresorinius oro sausintuvus todėl jie ir yra priskirti pirmajai Meaco Platinum serijai.


  Jeigu jums reikia ne tik spręsti drėgno oro problemą, bet ir norite valyti orą nuo įvairiausių kenksmingų dalelių, galite papildomai naudoti HEPA filtrą. Tokiu būdu jūsų Meaco Platinum serijos oro sausintuvas galės ne tik sausinti patalpas bet ir valyti orą nuo alergenų ir teršalų mažesnių negu žmogaus akis gali pamatyti.