Apvalus gipsinis priglaistomas oro difuzorius AIRMANN Circle

 • Apvalus gipsinis priglaistomas oro difuzorius AIRMANN Circle

  Kaina 3499
  6000 Sutaupykite 2501

  Turime vietoje

  Užsakoma prekė

  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • esto
 • Stilingas ir universalus!

  Stiligo dizaino ir populiarios formos dėka, CIRCLE difuzorius iškart pelnė klientų simpatijas. Šios serijos difuzoriai gaminami 2 skirtingų diametrų ir dėl universalumo bei galimybės pritaikyti beveik kiekviename interjere, Airmann CIRCLE tapo populiariausiu dizainerių ir architektų pasirinkimu.

  Ieškantiems aukštos kokybės, estetikos ir universalaus ventiliacijos sprendimo, Airmann CIRCLE serijos oro difuzoriai yra užtikrintas sprendimas, puikiai atitinkantis kasdieninio gyvenimo poreikius.

  SAVYBĖS

  SAUGUMAS

  Saugumas - svarbiausia! Difuzorių dangteliai tvirtinami pramoninių magnetų pagalba. Papildomai sukurta ugniai ir drėgmei atspari apsauga nuo dangtelio nukritimo esant išsimagnetinimo aplinkybėms. Dėka patentuoto technologinio sprendimo, net ir gaisro atveju, Airmann difuzoriai išlieka saugiausiu pasirinkimu priglaistomų difuzorių rinkoje.

  Berėmis dizainas

  Estetika ir funkcionalumas – priglaistomi, berėmio tipo difuzoriai vientisai ir elegantiškai įsilieja į sienų ar lubų paviršių. Jokių atsikišimų, apvadų, rėmelių ar matomų sujungimų.

  Specialus briaunos reljefas

  Reljefinė karūnėlė - specialių technologinių įspaudų pagalba padidintas difuzoriaus išorinės briaunos (glaistymo ploto) paviršiaus plotas suteikia iki trijų kartų geresnį sukibimą su montuojamu paviršiumi ir rišančiomis medžiagomis. Šis Airmann sprendimas - puiki įtrūkimų prevencija!

  Antikondesacinės savybės

  Lyginant su įvairiais metalais, speciali gipso kompozito medžiaga pasižymi geresnėmis antikondesacinėmis savybėmis bei yra ženkliai mažiau veikiama aplinkos temperatūros pokyčių. Airmann gipso kompozito difuzoriai yra saugus pasirinkimas ne tik vėdinimo, bet ir oro kondicionavimo sistemoms.

  Žemas triukšmo lygis

  Airmann difuzorių gamyboje naudojamo gipso kompozito medžiaga bei aerodinaminis difuzorių paviršius sukurtas absorbuoti oro sistemos garsus ir vibracijas, tokiu būdu iki minimumo sumažinant patalpų akustinį triukšmą.

  Paprastas montavimas

  Ergonominė forma suteikia galimybę greitai ir paprastai difuzorių instaliacijai prieš ar po gipso kartono montavimo. Gaminio forma pritaikyta ir viengubam ir dvigubam gipso kartono sluoksniams. Dangtelis tvirtinamas stiprių, pramoninių magnetų pagalba.

  Neribota spalvų gama

  Difuzorius idealiai prisitaikys prie interjero spalvos, kadangi dažomas tais pačiais lubų ar sienų dažais.

  Universalumas

  Visi Airmann priglaistomi difuzoriai yra universalaus naudojimo - tinka
  oro tiekimui ir šalinimui.

  Lengvas montavimas. Tinka tiek montavimui į gofrą, tiek į difuzoriaus dėžutę.