Filtrų prenumerata

 • Filtrų prenumerata, tai paslauga, kurią užsisakius daugiau niekada nesuksite galvos dėl rekuperatoriaus filtrų, nes tuo pasirūpinsime mes. Du kartus per metus (pagal poreikį galima ir dažniau), atvyksime ir pakeisime Jums filtrus, o senuosius išvešime utilizuoti. Filtrus galite pasikeisti ir patys: Jūsų nurodytu adresu išsiųsime naujus filtrų komplektus. Su oro filtrų prenumerata, filtrų kaina bus mažesnė bei fiksuojama visą prenumeratos laikotarpį.

  Kodėl svarbu reguliariai keisti filtrus?

  Norint užtikrinti tinkamą rekuperacinės vėdinimo sistemos veikimą ir švarų orą namuose, filtrai turi funkcionuoti tinkamai. Laiku nepakeisti filtrai užsikemša. Užsikimšę filtrai didina slėgio nuostolius sistemoje, o į namus patenka vis mažiau šviežio oro.

  Priklausomai nuo rekuperatoriaus tipo, išaugus slėgio nuostoliams, ventiliatoriai didina apsukas, tam, kad į patalpas patektų reikiamas oro kiekis. Ženkliai išaugęs ventiliatorių skleidžiamas triukšmas, suvartojamos elektros energijos kiekis bei ventiliatorių gyvavimo laikas padidins ne tik mėnesines išlaidas, bet ir sukels diskomforto jausmą. Kita dalis rekuperatorių nedidins ventiliatorių apsukų, tad išaugus slėgio nuostoliams sistemoje Jus tiesiog negausite pakankamai šviežio oro, kas tikrai neigiamai veiks patalpų oro kokybę.

  Užsikimšus filtrams ir išaugus slėgio nuostoliams, padidėja tikimybė, kad dalis teršalų aplenks filtrus ir pateks į patalpas, taip didindamas teršalų kiekį kambariuose. Padidėjęs teršalų kiekis patalpose, be abejo neigiamai veikia namiškių sveikatą, labiausiai tai paveiks astma sergančius žmones. Teršalai patenka ne tik į patalpas, bet ir ant vėdinimo sistemos komponentų. Pavyzdžiui: ant vėdinimo įrenginio, šilumokaičio, patekęs didesnis kiekis teršalų, blogina rekuperatoriaus naudingumo koeficientą, tai reiškia išaugusias šildymo sąnaudas žiemos metu.

  CO2 koncentracija ore tiesiogiai lemia mūsų savijautą. Lauke CO2 koncentracija yra apie 350 ppm, o gerai vėdinamose patalpose nesieks 1000 ppm. Žemiau pateiktame grafike matomas CO2 koncentracijos poveikis žmogui. Užsinešę rekuperatoriaus filtrai, gali neužtikrinti reikiamo vėdinimo intensyvumo, tad oro kokybė gali netenkinti. Oro kokybės lygį nesunkiai galite nustatyti įsigiję meterologinę stotelę, kuri matuoja oro kokybės lygį patalpoje. Arba, įsigiję rekuperatorių, kuris vėdinimo intensyvumą valdys atsižvelgiant į patalpų oro kokybės lygį.

  Užsiprenumeruokite filtrus, gyvenkite komfortiškiau, sveikiau ir tvariau.

  Sutaupykite prenumeruodami filtrus

  Prenumeruodami filtrus sutaupysite mažiausiai tris kartus. Pirma - tai gausite geresnę kainą, nei pirkdami elektroninėje parduotuvėje. Antra - sutaupysite elektros energijos sąnaudas, nes švarūs filtrai lengvina rekuperatoriaus darbą ir prisideda prie efektyvesnio jo veikimo. Trečia – saugosite savo sveikatą, nes namuose bus mažiau teršalų, kurie turi neigiamą poveikį Jūsų sveikatai.

  Kokia rekuperatoriaus filtrų funkcija?

  Rekuperatoriaus filtrai turi dvi pagrindines funkcijas:

  1. Apsaugo teršalų patekimą iš lauko į patalpas;

  2. Apsaugo vėdinimo įrenginio vidinius elementus nuo užsiteršimo.   

  Prekių nėra.
 •