Oro drėkintuvas Wood's VIENNA HSW100

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 599 
  66556 Sutaupykite 6656

  Turime vietoje

  Užsakoma prekė

  Į krepšelį 
  Maksimalus drėkinimo našumas
  iki 1000 ml/val
  Maksimaliai patalpoms
  iki 210 m2
  Optimalus rekomenduojamas plotas Lietuviškam klimatui
  nuo 10 iki 60 m2
  Drėkinimo tipas
  šaltų garų, natūralaus drėkinimo drėkintuvas
  Bakelio talpa
  9,3 litrai
  Valdymas
  Mechaninis
  Matmenys, mm
  558 x 416 x 304
  Grynasis svoris
  8 Kg
  Vandens nukalkinimo filtras / filtras
  Keičiamas drėgmės paskirstymo filtras
 • Prekių pakuotėje rasite lietuvišką instrukciją ir užpildytą garantinį lapą. Garantija - 2 metai. Užregistravus oro drėkintuvą gamintojo tinklapyje ir kasmet keičiant oro filtrą, garantija pratęsiama 1 metų laikotarpiui. Maksimalus garantijos laikotarpis 6 metai. Nuoroda: https://warranty-woods.com/?lang=lt 

  Švedijoje gaminamas oro drėkintuvas VIENNA HSW100 Wood's, sukurtas kelti drėgmės lygį šalčiausiu metų laikotarpiu, kai vidaus patalpų oras būna labiausiai išsausėjęs. Palaikydami teisingą drėgmės lygį namuose apsisaugosite nuo įvairiausių problemų tokių kaip: sausa ir skilinėjanti oda, sausos akys ar niežtinti gerklė. Be to oro drėkintuvas apsaugo namus nuo galimos sauso oro žalos tekstilei, medienai, baldams, muzikos instrumentams ir kita. Iš švediško metalo gaminamas oro drėkintuvas Wood's VIENNA HSW100 garantuoja produkto ilgaamžiškumą net esant sudėtingoms aplinkos sąlygoms. Be to metalas yra higieniškas ir lengvai valomas. Oro drėkintuvas puikiai tinka naudoti: 

  • Ofisuose;
  • Muziejuose;
  • Drabužių parduotuvėse;
  • Muzikos prekių parduotuvėse;
  • Knygynuose;
  • Medicinos įstaigose;
  • Mokyklose ar darželiuose;
  • Namuose;
  • Viešbučiuose;
  • Auditorijose,

  Kaip jis drėkina?

  Oro drėkintuvas VIENNA HSW100 Wood's skleidžia į patalpą nematomus vandens garus siekiant pakelti drėgmės lygį ore. Sausas oras yra įtraukiamas į drėkintuvą pro šonines ir nugaros groteles. Tuomet sausas oras yra traukiamas pro sudrėkusį vandens filtrą, tokiu būdu jis prisigeria drėgmės ir yra išpučiamas atgal į patalpą. Vandenyje esančios nuosėdos, tokios kaip kalkės ar kiti mineralai, nusėda ant filtro ir nėra skleidžiamos į patalpą kartu su drėgme. Išgryninti nematomi vandens garų lašeliai paskleidžiami po patalpą naudojant tyliai veikiančius bet efektyvius ventiliatorius. Šiuo metodu drėkinant orą vandens garai lengvai pasiskirsto ir nesikondensuoja šalia drėkintuvo. Taip pat drėkintuvas turi įmontuotą vandens lygio jutiklį informuojantį kai vandens lieka per mažai jog drėkintuvas galėtų tęsti darbą. Wood's VIENNA drėkintuvo elektros energijos sąnaudos yra neįtikėtinai mažos, o įmontuoti specialūs ventiliatoriai dirba tyliai. Net jeigų drėkintuvą naudotumėte kiekvieną dieną, 24 valandas per parą elektros energijos sąnaudos per visus metus galėtų siekti 4-5 EUR. Tai netgi mažiau nei per tiek pat laiko sudaudotų elektrą taupanti lemputė. 

  Kur galima naudoti šį drėkintuvą?

  Oro drėkintuvas VIENNA galės būti naudojamas visur kur tik pageidaujamas komfortabilus vidaus patalpų klimatas arba siekiama apsaugoti turtą nuo medžiagų išdžiuvimo (baldai, vidaus apdaila, tekstilė, muzikos instrumentai). VIENNA drėkintuvas gali būti pajungtas bet kur namuose, net ir miegamojo kambaryje dėka savo tylaus veikimo. Be to šio modelio didelis drėkinimo našumas daro jį idealiu pasirinkimu muziejams, ofisams, biurams, bibliotekoms, parduotuvėms ir t.t. 

  Antibakterinis drėkinimo filtras

  Oro drėkinimo filtras yra gaminamas iš korinio popieriaus ir antibakteriškai apdorojamas. Šitoks drėkinimas yra saugus sveikatai, bei nekenksmingas aplinkai.