Lanksčios ortakių sistemos ortakiai

 • Lankstus ortakis mėlynas 75/63mm

    Ortakis skirtas vedžioti patalpose. Kokybiškas, su mažais slėgio nuostoliais. Rulonas 50 m.

  149
  212 Sutaupykite 063
  Lankstus ortakis profi-air classic

  Ortakis skirtas vedžioti patalpose. Kokybiškas, su mažais slėgio nuostoliais. Rulonas 50 m.

  258 - 404
  Lankstus ortakis Air Excellent

  Ortakis skirtas vedžioti patalpose. Kokybiškas, su mažais slėgio nuostoliais. Rulonas 50 m.

  294
  327 Sutaupykite 033
 • Lanksčios ortakių sistemos ortakiai skirstomi pagal formą, diametrą ir savybes:

  • Lankstūs ortakiai apvalūs: 50 mm, 75 mm ir 90 mm diametro. Populiariausi yra 75 mm išorinio diametro lankstūs ortakiai.
  • Lankstūs ortakiai ovalūs: 132x52 mm diametro. Juos vertėtų rinktis kai labai taupomas lubų aukštis.
  • Kiek apvalūs tiek ovalūs ortakiai gali būti: antistatiniai, antibakteriniai, antistatiniai ir antibakteriniai. Visada rekomenduojame rinktis ortakį, kuris turi antistatines savybes, o antibakterinės ortakio savybės yra antraeilis dalykas.

  Lanksčių ortakių sistemos gamintojų yra daug, šioje vietoje geriausiai rinktis pagal atsiliepimus ir specialisto rekomendacijas. Nes kai kurių gamintojų ortakiai turi specifinį kvapą, minkštą išorinį apsauginį sluoksnį, kuris montavimo metu lengvai pažeidžiamas, nelygų vidinį paviršių dėl ko išauga sistemos nuostoliai, taip pat ne visi ortakiai gerai lankstosi, nekokybiški ortakiai lenkimo metu deformuojasi ir neišlaiko savo vidinio skersmens. Kadangi lanksčių ortakių kainų skirtumas tarp kokybiško ir mažiau kokybiško sudaro tik 10-50 ct./m., šioje vietoje nevertėtų taupyti ir geriau rinktis patikimą produktą, kuris Jums tarnaus ilgus metus.

  Pas mus galite rasti patikimus lanksčios ortakių sistemos produktus! Jei sunku išsirinkti ar kyla daug klausimų – mes galime padėti. Susisiekite tel. +370 (693) 00544.

  Skaityti daugiau